موج سوم ویروس کرونا ویرانگر درهای ایتالیا است و هشدار می دهد که تنها “اقدامات سختگیرانه” می تواند جلوی آن را بگیرد

[ad_1]

می گوید موسسه عالی بهداشت ایتالیا: “اپیدمی (ویروس کرونا) در مرحله ظریفی قرار دارد که به نظر می رسد مقدمه ای برای افزایش سریع جدید تعداد موارد در هفته های آینده باشد ، در صورت عدم تعریف اقدامات محدود کننده دقیق در واقع ، او می ترسد که موج سوم “آگهی های تبلیغاتی” باشد و یک مرحله رخ دهد ، حتی فاجعه بارتر از دو موج دیگر.

در همان مطالعه موسسه آمده است: “بازگشایی مدارس و فعال سازی مجدد تماس های اجتماعی بدون اقدامات محدود کننده می تواند یک اپیدمی ایجاد کند. موجود نیست “. این جمعه ، 17533 عفونت و 620 مرگ ثبت شده است. تعداد کل مرگ و میرها به 77 هزار و 911 نفر رسید.

کارشناسان اشاره می کنند که ضروری است قرنطینه های بسیار سخت و تا حد ممکن از افزایش عفونت ها و تعداد فزاینده مرگ و میر بکاهد و با ردیابی ردیابی موارد ، کنترل همه گیری را دوباره بدست آوریم. اما این تنها با “بستن همه چیز” در یک منطقه بزرگ “قرمز” امکان پذیر است ، همانطور که طی 72 روز انجام شد که قرنطینه اعمال شده در مارس سال گذشته تا ماه مه ادامه داشت و نتایج بسیار خوبی نیز به بار آورد.

دیدگاه ها تاریک است در بقیه اروپا و در ایتالیا می ترسد که موج سوم با جهش در ویروس ، مانند “نسخه انگلیسی” که انگلیس را ویران می کند ، فاجعه بار شود.

روبرتو اسپرانزا محدودیت های منطقه “نارنجی” را که برای جشن های پایان سال باز است ، برای پنج منطقه لومباردی ، امیلیا رومانیا ، ونتو ، کالابریا و سیسیل اعلام کرد.

رنگ نارنجی میانگین خطرات را تعیین می کند. خطر زیاد منطقه “قرمز” است. هیچ منطقه ای در این گروه قرار نمی گیرد. هیچ یک از بیست کشوری که ایتالیا به آن تقسیم شده است با رنگ قرمز مشخص شده است از شدیدترین محدودیت ها ، مانند ممنوعیت خروج از خانه به جز در محله ها. در هر صورت منع رفت و آمد ادامه دارد در سراسر کشور از 22 تا 5 ، که از ماه نوامبر لازم الاجرا است.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

تصمیم برای علامت گذاری نکردن هیچ منطقه ای با قرمز ، بسیاری از کارشناسان علمی را هشدار داده است ، زیرا آنها قبلاً نشان داده اند که دولت نسبت به فشارهای رهبران مناطق و بخشهای اقتصادی تحت تأثیر تعطیلی “مانو نظامی” مشاغل و مراکز بسیار حساس است. فعالیت های مختلفی که به شدت تحت تأثیر قفل ویروس قرار گرفته اند.

والتر ریکیاردی ، مشاور بهداشت ، در مورد تصمیم برای بازسازی مدارس ابتدایی و مدارس ابتدایی از دبیرستان در روز پنجشنبه 7 اظهار نظر منفی کرد. روز دوشنبه ، با دانش آموزان سه ساله دبیرستان ، که می توانند برگردند ، از سرگیری مجدد انجام می شود در Didactica a Distancia ساعات آنلاین یا ملاقات کنید.

یک دبیرستان در رم در حال آماده سازی مجدد کلاس ها است.  عکس: EFE

یک دبیرستان در رم در حال آماده سازی مجدد کلاس ها است. عکس: EFE

“من به فکر بازگشایی مدارس با روزانه بیست هزار مورد عفونت ریکیاردی گفت: منطقی نیست. “گردش ویروس هنوز شدید است و این به ما می آموزد که اقدامات باید به طور مداوم هماهنگ و اجرا شوند. شما باید ویروس را پیش بینی کنید نه اینکه آن را دنبال کنید. این چالش است. “

از ماه نوامبر ، دولت برنامه ای را اجرا می کند که مناطق را به سه سطح تقسیم می کند ، متناسب با میزان خطر و استفاده از دست نرم. نتیجه این است که تاکنون هنجارهای الهام گرفته از 21 داده در مورد رفتار هر منطقه همه گیر نتایج مثبتی نداشته است. “تناوب مداوم بسته ها و روزنه ها نتواند منحنی اپیدمی را معکوس کند. اثرات ماندگاری ایجاد نمی کند.

قرنطینه در زمان مناسب

ریکیاردی ، مشاور دولت هشدار می دهد که اقدامات کنترلی تخلفات جشن در پایان سال، چرخه ای که چهارشنبه 6 به پایان رسید ، “آنها قادر به کنترل توسعه عفونت ها نبودند. شما باید دیر به قرنطینه بروید. آنها باید از طریق ساخته شوند لحظه دقیق. اگر خیلی دیر باشد ، با بسیاری از افراد آلوده و مرده ، قرنطینه ها بسیار طولانی تر می شوند. اقدامات تقویت اکنون وعده داده شده است ، اما من اعتراف می کنم که بسیار بدبین هستم. “

به نوبه خود ، پروفسور آندره کریسانتی از دانشگاه پادوا ، یکی از بیشترین شنیده های افکار عمومی ، گفت که “در شرایط فعلی ، موج سوم این امنیت است. ما در یک وضعیت جدی پایدار قرار داریم که تسلیم نمی شود. زمستانی نگران کننده در انتظار ماست. ایتالیا خواهد بود کشوری با بیشترین مرگ و میر در اروپا. با از سرگیری مدارس و فعالیتهای تولیدی ، فرصت مناسبی برای ویروس و شیوع عفونتها فراهم کردیم. پس از تابستان ، اوضاع تحت کنترل بود و اجازه داد او فرار کند. “

امید و اضطراب ایتالیایی ها معطوف به تسریع در کار واکسیناسیون دسته جمعی است.  عکس: خبرگزاری فرانسه

امید و اضطراب ایتالیایی ها معطوف به تسریع در کار واکسیناسیون دسته جمعی است. عکس: خبرگزاری فرانسه

امید و اضطراب ایتالیایی ها معطوف به تسریع است کمپین واکسیناسیون جمعیت عظیم وعده داده شده کارمندان دولت. ایتالیا کشور پیشرو در اتحادیه اروپا است. امروز از میزان 420،000 تزریق بیشتر شده است. اتحادیه اروپا اعلام کرده است که 300 میلیون دوز دیگر از Pfizer-Biontech در آمریکای شمالی خریداری شده است که رقم مشابهی را برای نیمه اول گزارش می کند.

دومنیکو آرکوری ، کمیسر عفونت ویروس کرونا ، گفت که هدف ، اولین دوز مصرفی به 1.8 میلیون پرسنل بهداشتی که خط اول نبرد بیمارستان را تشکیل داده اند و به افراد مسن در خانه های استراحت داده شده است.

“در ماه فوریه ، واکسیناسیون 4.4 میلیون نفر بالای 80 سال ، افراد دارای معلولیت جسمی و همراهان را آغاز خواهیم کرد.” سپس اپراتورهای خدمات عمومی عمومی توسط کارکنان آموزشی و غیرآموزشی ، “برای اینکه مدارس بتوانند با خیال راحت کار کنند” و توسط نیروی انتظامی دنبال خواهند شد. افراد بالای 60 سال و بقیه افراد این امر را دنبال خواهند کرد.

آرکوری ادعا می کند که “از سرگیری میزان عفونت هنوز چشمگیر نیست ، اما ما نگران افزایش شاخص Rt هستیم” ، که سطح عفونت توسط ویروس را اندازه گیری می کند.

معاون وزیر بهداشت پیر پائولو سیلری گفت: مجوز اروپا برای آزمایشگاه های Moderna و AstraZeneca به اجرای کل مکانیسم واکسیناسیون گسترده در ماه های آینده کمک می کند. “نیاز داریم دوزهای بیشتر زیرا 21 روز بعد از اولین نوبت باید دوز دوم مصرف کنید. ” اگر منابع کافی نباشد ، “ما فقط با 20٪ از جمعیت واکسینه شده به تابستان خواهیم رسید.”

در سه ماهه اول ، سیلری گفت ، “ما باید 10 میلیون تزریق انجام دهیم ، به این معنی که ما باید 5 میلیون واکسیناسیون کامل را انجام دهیم. این به ما امکان می دهد تا با 11 میلیون پرونده حل شده به تابستان برسیم. ” هدف دستیابی است روزانه 65 هزار واکسیناسیون. بسیاری معتقدند که این ارقام از خوش بینی بیش از حد رنج می برند ، زیرا سیستم بیمارستان تاکنون صحنه یک کار نجات بوده است.

افزایش چشمگیر عفونت ها پزشکان ، پرستاران و تکنسین ها را مجبور به اقدام می کند اولویت برای بیماران مبتلا به کوید 19. بنیاد Gime ، که بر روند شیوع بیماری همه گیر نظارت می کند ، تأکید کرد که در هفته اول ژانویه ، موارد 27٪ افزایش یافته است.

با توجه به سطح ایمنی شروع هشدارها ، یازده منطقه از بیست منطقه درصد 30 درصد تخت های مراقبت ویژه را سوراخ کرده اند. شاخص Rt بالاتر از سطح 1.03 شکسته شده و این یک نشانه بد دیگر است. همچنین ، در 9 منطقه بیش از سطح موقعیت های اشغال شده توسط بیماران ویروس کرونا در ریه و بیماری های عفونی ، که سطح ایمنی آنها 40٪ است.

ایتالیا در حال حاضر بیش از 2.2 میلیون آلوده از ابتدای همه گیری.

رم ، خبرنگار

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *