ملانیا ترامپ نیز در این تغییر دست بی سابقه در کاخ سفید سنت شکنی می کند

[ad_1]

در میان یک فضای متشنج از ترس از حوادث خشونت آمیز و یک مراسم غیرمعمول که انتظار می رود رئیس جمهور خارج شده قبل از ورود جانشین خود ، بانوی اول ، واشنگتن را ترک کند. ماملانیا ترامپ نیز در این انتقال فرماندهی بی سابقه سنت را نقض می کند.

رسانه های محلی روز سه شنبه فاش کردند ، همسر دونالد ترامپ جیل بایدن بانوی اول آینده را به یک تور خصوصی از کاخ سفید دعوت نکرده است.

در مقاله ای که CNN منتشر کرد ، آمده است: “ملانیا ترامپ اولین بانوی اول مدرن خواهد بود که زنی را که جایگزین وی در کاخ سفید می شود برای گشت و گذار در اتاق های خصوصی در طبقه دوم و سوم دعوت نمی کند.”

در این نسخه آمده است که این خلاف سنتی است که به ملاقات بِس ترومن ، همسر هری اس ترومن (1953-1945) و مامی آیزنهاور ، همسر دویت دیوید آیزنهاور (1953-1961) برمی گردد و لورا بوش ادامه داد ، دخترانش جنا و باربارا بوش به ساشا و مالیا اوباما نشان دادند “چگونه از نرده های محل اقامت سر بزنند.”

میشل اوباما همچنین پیرو این نامه ، ملانیا ترامپ را دعوت کرد که این یک سنت نانوشته در بین خانم های اول محسوب می شود.

اوباما و برگ برنده ها در مراسم تحلیف سرمایه دار جمهوریخواه ، 20 ژانویه 2017. عکس: REUTERS

اوباما و برگ برنده ها ، هنگام تحلیف سرمایه دار جمهوریخواه ، در 20 ژانویه 2017. عکس: REUTERS

وی گفت: “شاید تعجب آور نباشد كه ملانیا ترامپ هنجار اجتماعی موقعیت خود را نقض كرد. رئیس جمهور – و همسرش – هر دوره احساس شکست خوردند ، اما بر خلاف همسرش ، هیچ یک از آنها حاضر به قبول نتایج انتخابات نبودند.” کیت اندرسن براوئر ، نویسنده سه کتاب در مورد پیچیدگی های کاخ سفید ، در ستون نظرات.

بروور اشاره می کند که در حالی که بتی فورد هنگام از دست دادن ریاست جمهوری همسرش ، جرالد فورد ، عصبانی بود ، وی قبل از لغو دو تلاش قبلی برای اتحاد ، از روزالین کارتر ، جانشین وی استقبال کرد.

از سوی دیگر ، نویسنده بر انتقال از بوش به اوباما به عنوان یکی از “نرمترین” در تاریخ معاصر تأکید دارد.

باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و همسرانشان ، لورا و میشل ، در عکسی از سال 2012. عکس: AP

باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و همسرانشان ، لورا و میشل ، در عکسی از سال 2012. عکس: AP

لورا بوش ، به عنوان بانوی اول خارج از کشور ، دو بار از میشل اوباما دعوت کرد به کاخ سفید: یکی تنها و یکی با دخترانش.

بر اساس مقاله ، همسر جورج دبلیو بوش (2001-2009) به عنوان اولین توقف در تور اقامتگاه ریاست جمهوری اتاقهایی را انتخاب کرد که فکر می کرد ساشا و مالیا ، که در آن زمان 7 و 10 ساله بودند ، بیشتر از همه دوست دارند.

منبع: پیش بینی می شود در مراسم تحلیف بایدن ، روسای جمهور سابق بیل کلینتون ، جورج دبلیو بوش و باراک اوباما حضور داشته باشند که بعدا جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب و همسران وی را برای گل اشیای گلزار مقبره سرباز گمنام همراهی می کنند.

منبع: EFE

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *