مروری بر انواع مختلف بندها

[ad_1]

اروپایی ها از همه نوع استفاده می کنند بند. با جراحی ، از پارچه بدون فیلتر ، از پارچه با فیلتر ، قابل شستشو ، غیر قابل شستشو ، قابل شستشو ساخته شده است ، اما از لکه ها مشخص می شود که قابل شستشو نیستند ، کاغذ ، چرم و حتی پلاستیک. سفید ، آبی ، سیاه ، با رنگین کمان ، با نقاشی ، با پرچم ، با تاج میلان یا بارسلونا. راست افراطی اسپانیا نشان گارد مدنی را دریافت کرد. بسیاری از ملی گرایان کاتالان برای یادآوری رئیس جمهور سابق خود ، کارلس پوگدمون ، که فقط با پارچه ای سیاه دیده می شود ، تعظیم قرمز دارند. در آلمان ، راست گرایان افراطی شروع به استفاده از برخی از موارد زیر می کنند: برقع مرکل.

بازار چانه این یک دنیا است. و برخی از دولت ها خسته شده اند زیرا فکر می کنند بسیاری از آنها وجود دارند رعایت نکنید حداقل استانداردهای ایمنی و زیرا آنها از آن ترس دارند موثر نیستند در برابر انواع جدید ویروس کرونا ، انگلیس ، برزیل ، آفریقای جنوبی یا آنهایی که در حال ظهور هستند.

دولت اتریش اولین قدم را برداشت. از این دوشنبه استفاده می کند تسمه های FFP2 برای هر بیش از 14 سال هنگام رفتن با حمل و نقل عمومی ، به یک مرکز بهداشتی یا سوپرمارکت یا فروشگاه وارد شوید.

آنها در واقع ماسکی هستند که در فضای بسته استفاده می شوند. در کشوری که اقدامات بحث برانگیزی را تجربه کرده است (تعطیلی مدارس در حالی که پیست های اسکی باز شده است) ، به نظر می رسد بندهای چانه جدیدی اقتباس شده انددر دردسر بیشتر.

ماسک FFP2 خواهر آنچه در آرژانتین به عنوان ماسک N95 فروخته می شود ، از نظر فنی ماسک تنفسی محسوب می شود. آنها به دلیل توانایی آنها نامگذاری شده اند فیلتر 95٪ ذرات موجود در محیط

ویروس کرونا ویروس

نخست وزیر سباستین کورز برای این کار گام برداشته است در دسترس. همه فروشگاه ها باید آنها را بیش از بیش بفروشند 59 سنت یورو ، حدود 72 سنت با نرخ ارز فعلی.

در بازار آزاد ، قیمت بین دو تا پنج یورو متغیر است. کارشناسان توضیح می دهند که این نوارها تا 94٪ ذرات را فیلتر می کنند. حذف تعهد در مورد زنان باردار و کسانی که به دلایل پزشکی ممکن است ادعا کنند این چانه ها است مجاز است نفس کشیدن را برای آنها دشوار کند.

“همه محافظت خوب است”

رودولف آنشوبر ، وزیر بهداشت اتریش گفت که “تمام ابزارهای محافظت از دهان و بینی خوبهاما ماسک FFP2 است فوق العاده برتر

بندهای متداول ، از آن پنبه یا سایر الیاف نساجی ، آنها از شخص مقابل محافظت می کنند زیرا مانع از انتشار ذرات می شوند ، اما از استنشاق آنها جلوگیری می کنند. FFP2 برعکس عمل می کند ، که آلودگی ما را برای شما دشوارتر می کند ، اما آلودگی دیگران را برای ما آسان تر می کند. ایده این است که اگر همه از آنها استفاده کنند ، آلودگی کمتری ایجاد می شود.

ماسک از نوع FFP2.  عکس: خبرگزاری فرانسه

ماسک از نوع FFP2. عکس: خبرگزاری فرانسه

بحث در مورد معرفی الزام استفاده از پد FFP2 پس از تأیید در اتریش در حال داغ شدن است. دولت های آلمان و فرانسه هفته هاست که می گویند می توانند قبول کنند همان اندازه و تعهدات این بندهای چانه را که به “خودخواهانه” نیز معروف هستند معرفی کنید زیرا از ابتلا به ویروس در فرد جلوگیری می کند اما آن را برای دیگران آلوده نمی کند.

بحث ها در سطح ملی در آلمان در حال انجام است ، اما تنها فرود جنوبی باواریا ، هم مرز با اتریش و یکی از بزرگترین ها در آلمان ، این بالشتک را اجباری کرده است.

همچنین در فرانسه ، دولت رئیس جمهور امانوئل مکرون در حال مطالعه ماهیت اجباری آن در فضای بسته است. با همان استدلال اتریش: مسری ترین گزینه ها را متوقف کنید.

در فرانسه می توانید انتخاب کنید FFP1 ، مدلی که به طور کلی کمی کمتر محافظت می کند ، اما ساخت آن آسان تر و ارزان تر است. هر دو FFP2 و FFP1 را می توان قبل از دور انداختن دوباره استفاده کرد ، اما آنها نمی توانند شسته شوند. همچنین استفاده از آنها به موقع مناسب نیست بیش از 75 دقیقه دنبال کرد

ورود جو بایدن نیاز به استفاده از بند داشت. اما مشخص نیست که کدام نوع باید استفاده شود.

متخصصان بهداشت از بی خطرترین استفاده می کنند اما توصیه به مردم استفاده از آن است هر کسی که دهان خود را ببندد. آنها باندانا ، پارچه خانگی ، هر چه می پوشند.

زنی با بند در فرودگاه لس آنجلس.  عکس: خبرگزاری فرانسه

زنی با بند در فرودگاه لس آنجلس. عکس: خبرگزاری فرانسه

دقیق ترین استفاده به تنهایی آسمانی یک بار که در بیمارستانهایی که بصورت یکپارچه در هر داروخانه به فروش می رسند استفاده می شود. اما چند روز پیش ، دکتر آنتونی فاوسی ، مشاور ارشد رئیس جمهور ، بایدن گفت که بهتر است استفاده شود بند چند لایه از پارچه ساخته شده است زیرا محافظت بهتر می کند.

استفاده از بند در ایالات متحده اتفاق افتاد مسئله ی سیاسی یا چریک. در داخل کشور ، در سرزمینی که طرفداران زیادی از دونالد ترامپ وجود دارد ، امتناع از استفاده از آن زیرا آنها آن را نشانه ضعف ، محدودیت آزادی و مداخله دولت می دانند. از آنجا که بسیاری از طرفداران ترامپ بیماری را انکار یا کم اهمیت می کنند (همانطور که رئیس جمهور سابق در آغاز کار این کار را انجام داد) ، آنها تمایلی به استفاده از آن ندارند.

برای از بین بردن شک و تردید در مورد استفاده و چه چیزی ، در اوت سال 2020 یک مطالعه 14 نوع ماسک صورت را با توجه به نوع محافظتی که آنها ارائه می دهند ، تجزیه و تحلیل کرد.

این مطالعه توسط دانشگاه دوک آمریکا انجام شده است.

پائولا لوگونز ، خبرنگار واشنگتن ، در تهیه این گزارش مشارکت داشت

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *