مردی یک کامیون را دزدید ، یک زن را زیر گرفت و او را کشت

[ad_1]

دوباره ترس در پاریس. روز چهارشنبه ساعت 5 بعدازظهر مردی با یک وانت مسروقه از کنار دو عابر پیاده در لا دفنس ، منطقه مالی پاریس عبور کرد. این حادثه باعث کشته شدن یک زن شد و یکی بر اساس اظهارات پلیس پلیس به شدت زخمی شده است.

تاکنون مقامات این عمل را به عنوان یک اقدام تروریستی واجد شرایط تشخیص ندهید و نه دادستان های پارک ضد تروریسم به صحنه آمدند.

وقتی مرد سوار کامیون عمدا او را لگدمال کرد ، زن زیر چرخ جان خود را از دست داد. دومین مجروح نزدیک او بود. ون دقایقی قبل توسط پاکسازی عمومی پاریس-لا دفاعی به سرقت رفته بود.

شاهدان این حرف را می زنند دقایقی قبل بین نویسنده این عمل و دو قربانی وی درگیری وحشیانه ای رخ داده بود. وقتی این بحث به پایان رسید ، مرد که قبلاً توسط پلیس شناسایی شده بود ، ماشین را دزدید و دو نفر را مورد ضرب و شتم قرار داد.

این نویسنده به جرم قتل دستگیر شد. او سعی کرد با پای پیاده فرار کند و خود را روی ریل قطار حومه ای بیندازد. وی در بازداشت موقت ، تحت بازجویی در دفاتر پلیس قضایی آلتوس دل سنا است. مرتکب ادعا شده بی خانمان خواهد بود. دادستانی نانتره توضیح داد که – تاکنون – هیچ عنصری وجود ندارد که بتواند این حمله را حمله کند.

پاریس خبرنگار

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *