مردی سر دیگر را سر برید و سرش را از پنجره بیرون انداخت

[ad_1]

پلیس فرانسه بعد از ظهر روز دوشنبه پس از کشف یک صحنه وحشت واقعی یک مرد را دستگیر کرد: یک مظنون از پنجره خانه خود پرتاب می کرد سر بریده شده در یک جعبه در شهر ساحلی تولون ، در جنوب شرقی کشور.

سخنگوی پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت كه ساكنان با مشاهده یك جعبه با سر بریده از پنجره ای در مركز شهر ، به پلیس هشدار دادند.

کمی بعد از ورود پلیس به محل حادثه ، مردی با دستان آغشته به خون از پنجره خم شد و به سرعت دستگیر شد. به گفته مقامات ، وی غیرمسلح بود و مقاومت نکرد.

به گفته پلیس محلی ، ممکن است سر متعلق به یکی از دو بی خانمانی باشد که شب را قبل از کشف در این آپارتمان سپری کرده اند. این ناشی از سیگنالی است که نیروهای امنیتی برای درگیری که در ساعات اولیه روز دوشنبه در آنجا رخ داده است ، دریافت کرده اند.

مقامات هنوز نتوانسته اند مرد بی خانمان دیگر را پیدا کنند زیرا در طول وقفه پلیس در این بخش فقط مظنون در کنار بدن مقتول بود.

هوبرت فالکو ، شهردار تولون ، در بیانیه ای “عمل ناگفته” را محکوم کرد و افزود که انگیزه های این جنایت ناشناخته است.

} در حال حاضر اجرای قانون انگیزه تروریستی را خاموش کنید در موردی که یادآور پروفسور ساموئل پتی بود و در اکتبر گذشته توسط یک افراطی اسلامی سر بریده شد. به همین ترتیب ، پس از کشف ، نیروها خواستار تقویت پرسنل نظامی متخصص به دلیل وحشت ناشی از وضعیت در میان ساکنان شدند.

جد در حافظه

پرونده پتی ، معلم تاریخ و جغرافیا که در نزدیکی کالج Conflans-Saint-Honorine در حومه پاریس مورد حمله قرار گرفت ، به شهرت جهانی رسیده است.

قاتل وی یک پناهنده 18 ساله روسی از نژاد چچنی ، از نژاد غیراسلامی است که با استفاده از حساب توئیتری خود ادعا می کند که این حمله برای انتقام از محمد انجام شده است.

پتی دانش آموزان را معرفی کرده بود کاریکاتورهای مختلف محمد در کلاس آزادی بیان چند روز قبل.

چهارده نفر به خاطر این عمل مجازات شدند ، از جمله شش دانشجو. عامل ادعای حمله پس از قتل پتی توسط پلیس کشته شد.

این رویداد فشار بسیار بیشتری بر درگیری بین دولت فرانسه و “اسلام گرایی رادیکال” ایجاد کرد ، که عبور و مرورهای شدید و انواع آن را تهدید کرده است.

منبع: خبرگزاری فرانسه[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *