مدیر عامل توییتر درباره بستن حساب دونالد ترامپ صحبت کرد: “این تصمیم درستی بود”

[ad_1]

جک دورسی مدیر عامل توییتر در ساعات اخیر از طریق حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی دلایل تصمیم خود را بیان کرده است حساب شخصی را قفل کنید رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ.

“من نه جشن می گیرم و نه افتخار می کنم که بایدrealDonaldTrump را از توییتر یا راه رسیدن به این تصمیم منع کنیم. بعد از هشدار واضحی مبنی بر اینکه ما این اقدام را انجام خواهیم داد، ما با بهترین اطلاعاتی که بر اساس تهدیدهای امنیتی فیزیکی چه در توییتر و چه در خارج از آن داشتیم تصمیم گرفتیم. درسته دورسی اول گفت.

“من فکر می کنم این تصمیم درستی برای توییتر بود. ما با یک شرایط خارق العاده و ناپایدار روبرو شدیم که ما را مجبور کرد تمام اقدامات خود را بر روی امنیت عمومی متمرکز کنیم. مدیر عامل پلت فرم محبوب آمریکایی استدلال کرد که آسیب فوق العاده ای که به دلیل گفتار آنلاین ایجاد می شود ، واقعی است و این همان چیزی است که سیاست ما و رعایت آن را به اولین و مهمترین روش پیش می برد.

با این حال ، وی اذعان کرد که “اعمال ممنوعیت حساب پیامدهای واقعی و قابل توجهی دارد. اگرچه استثناهای واضح و واضحی وجود دارد ، من معتقدم که ممنوعیت شکست نهایی ماست برای ترویج یک مکالمه سالم و لحظه ای برای تأمل در عملیات و محیط پیرامون خود. “

اطلاعیه های جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، در مورد بسته شدن حساب دونالد ترومو.  توییتر را بگیرید

اطلاعیه های جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، در مورد بسته شدن حساب دونالد ترومو. توییتر را بگیرید

این محاصره هفته گذشته انجام شد و از آن زمان جنجال بزرگ آغاز شده است ، زیرا بسیاری آن را پذیرفته اند. یک عمل سانسور و حمله به آزادی بیان.

در آن زمان ، تلاش برای توجیه این اقدام با “خطر انگیزه های جدید برای خشونت” که ترامپ می تواند انجام دهد ، با مقدمه فوری حمله به پایتخت توسط معترضین به نفع رئیس جمهور.

حساب جمهوری خواهان از چهارشنبه هفته گذشته به مدت 12 ساعت به حالت تعلیق درآمده بود ، و پس از آنکه وی به پیروان خود دستور داد تا در Capitol Hill ادامه دهند تا در صدور گواهینامه جو بایدن رئیس جمهور منتخب ادامه یابد ، برخی از توییت ها مسدود شد.

اطلاعیه های جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، در مورد بسته شدن حساب دونالد ترومو.  توییتر را بگیرید

اطلاعیه های جک دورسی ، مدیرعامل توییتر ، در مورد بسته شدن حساب دونالد ترومو. توییتر را بگیرید

“تحمیل این اقدامات گفتگوی عمومی را تکه تکه می کند. آنها ما را تقسیم می کنند. آنها پتانسیل شفاف سازی ، رستگاری و یادگیری را محدود می کنند. و سابقه ای ایجاد کنم که به نظر من خطرناک است: قدرتی که یک فرد یا شرکت دارد برای بخشی از مکالمه عمومی جهانی ، “توضیح داد مدیر عامل توییتر.

وی افزود: “كنترل و مسئولیت این مرجع همیشه این واقعیت بوده است كه سرویسی مانند توییتر قسمت كمی از یك گفتگوی عمومی بزرگتر است كه در اینترنت انجام می شود. اگر مردم با قوانین و انطباق ما موافق نیستند ، به سادگی می توانید به سرویس اینترنتی دیگری بروید

پس از اینکه توئیتر تصمیم گرفت جلوی ترامپ را بگیرد ، رئیس جمهور کناره گیری سعی کرد نارضایتی خود را از طریق حساب رسمی ریاست جمهوری ایالات متحدهPOTUS ابراز کند. با این وجود بلافاصله پیام های وی از حساب حذف شد.

اطلاعیه های جک دورسی ، مدیرعامل توییتر ، در مورد بسته شدن حساب دونالد ترومو.  توییتر را بگیرید

اطلاعیه های جک دورسی ، مدیرعامل توییتر ، در مورد بسته شدن حساب دونالد ترومو. توییتر را بگیرید

“همانطور که مدتهاست به شما می گویم ، توییتر در سانسور آزادی بیان فراتر و فراتر رفته استترامپ نوشته بود و امشب ، کارمندان توییتر با دموکرات ها و چپ رادیکال موافقت کردند که حساب من را از سیستم عامل پاک کنند ، من و شما را ساکت کنند … 75،000،000 بزرگ

و در یک پیام پیگیری ، او گفت ، “بیایید حتی فکر کنیم که در آینده نزدیک سکوی خودمان را بسازیم ، ما ساکت نخواهیم شد توییتر درباره آزادی بیان نیست. آنها بر پایه ارتقا بستری برای چپ رادیکال بنا شده اند ، جایی که برخی از شرورترین افراد در جهان فرصت دارند خود را آزادانه ابراز کنند … “.

در مورد تصمیم گرفته شده توسط چندین شرکت دیجیتال مانند گوگل ، آمازون و اپل در مورد حذف برنامه Parler از فروشگاه های خود ، یک شبکه اجتماعی که پیروان ترامپ شروع به استفاده از آن به عنوان گزینه ای برای Twitter کردند ، مدیر عامل توییتر تأکید کرد: “این این مفهوم هفته گذشته به چالش کشیده شد که چندین ISP اصلی نیز تصمیم گرفتند میزبان موارد خطرناک نباشند. فکر نمی کنم این هماهنگی داشته باشد. به احتمال زیاد: شرکت ها به نتیجه گیری خود رسیده اند یا با اقدامات دیگران تشویق شده اند.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *