محبوبیت جائر بولسونارو به دلیل سیاست ضد همه گیر شدن او سقوط کرد

[ad_1]

محبوبیت رئیس جمهور برزیل ، جائر بولسونارو همچنان رو به کاهش است ، عمدتا تحت تأثیر سیاست ضد همه گیری آن قرار دارد از ویروس کرونا.

درصد عدم تأیید دولت شما هشت درصد افزایش یافته است طبق مطالعه انجام شده از ماه دسامبر و در بحران وخیم تر شدن بحران سلامت و پایان یارانه های حزب حاکم ، به 40 درصد رسیده است. موسسه Datafolha این جمعه منتشر شد.

طبق این مطالعه ، درجه تأیید در همان جهت حرکت می کند و از 37٪ در دسامبر به 31٪ می رسد جریان ، که نشان دهنده کاهش محبوبیت رئیس دولت ، یکی از منفی ترین رهبران در مورد شدت همه گیری است.

بحران شدید بهداشتی ناشی از کوید در آمازون ، جایی که کمبود اکسیژن وجود دارد ، چهره دولت ملی برزیل را تحت تأثیر قرار داده است.  (EFE)

بحران شدید بهداشتی ناشی از کوید در آمازون ، جایی که کمبود اکسیژن وجود دارد ، چهره دولت ملی برزیل را تحت تأثیر قرار داده است. (EFE)

به گزارش روزنامه Folia de Sao Paulo، که این مطالعه را نشان داد ، میزان رد بولسونارو دوباره از میزان تأیید بیشتر شد.

دسامبر گذشته ، بولسونارو در نظرسنجی جدید سطح تاییدیه را حفظ کرد نزدیک شدن به بدترین لحظه محبوبیت خود، در ژوئن 2020 ثبت شد ، زمانی که میزان رد 44٪ و تأیید 32٪ بود.

بدتر شدن همه گیری

این مطالعه بر روی 2030 نفر بین 20 تا 21 ژانویه در اوج بحران سلامت به ویژه در ایالت آمازوناس که از کمبود اکسیژن رنج می برد ، برای مراقبت از بیماران انجام شد.

طبق آخرین بولتن ، برزیل 215،243 مورد مرگ و 8،753،920 مورد عفونت جمع کرده است از اولین مورد ثبت شده توسط کشور در 26 فوریه سال گذشته و اولین مرگ در 12 مارس.

کمپین واکسیناسیون آن طور که انتظار می رفت موثر نبود.  کشوری که بیشترین احشام را داشت گاو سان پابلو بود ، جایی که رقیب بولسونارو در آن حکومت می کرد.  (خبرگزاری فرانسه)

کمپین واکسیناسیون آن طور که انتظار می رفت موثر نبود. کشوری که بیشترین احشام را داشت گاو سان پابلو بود ، جایی که رقیب بولسونارو در آن حکومت می کرد. (خبرگزاری فرانسه)

چنین ارقامی تایید می کند برزیل به عنوان یکی از کانون های جهانی همه گیری و به عنوان دومین کشور با بیشترین مرگ و میر در جهان از زمان covid-19 پس از ایالات متحده و سومین کشنده پس از کشور آمریکای شمالی و هند.

این مطالعه همچنین با شروع کارزار واکسیناسیون ملی با واکسن تولید شده توسط l همزمان شده استآزمایشگاه چینی Sinovac، که بارها مورد انتقاد رئیس جمهور قرار گرفته است.

Coronavac در برزیل توسط فرماندار سائو پائولو ، Joao Doria ارتقا یافت، اصلی ترین رقیب سیاسی بولسونارو و یک کاندیدای احتمالی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2022 ، بنابراین بسیاری از تحلیل گران شروع واکسیناسیون با واکسن چینی را به عنوان شکست سیاسی برای رهبر راست افراطی برزیل.

سرانجام ، مطالعه Datafolha اولین مطالعه پس از دولت بود یارانه اعطایی در سال 2020 به فقیرترین افراد را قطع کنید و از بیماری همه گیر بیکار است.

بولسونارو استفاده از بند را رد کرد و همه گیری را کم اهمیت جلوه داد.  (AP)

بولسونارو استفاده از بند را رد کرد و همه گیری را کم اهمیت جلوه داد. (AP)

به اصطلاح “کمک اضطراری” آوریل گذشته تصویب شد ، در میان قرنطینه ها و محدودیت های مختلفی که مقامات منطقه ای و شهری برای مهار ویروس کرونا پذیرفتند ، با وجود امتناع از بولسونارو ، که بدون موفقیت تلاش کرد تا این اقدامات پیشگیرانه را وتو کند.

این یارانه مارس گذشته به ارزش پارلمان توسط مجلس تصویب شد 600 ریال (حدود 110 دلار) و به حدود 70 میلیون نفر اعطا می شود، از جمله کارگران غیررسمی و کسانی که دیگر به دلیل همه گیری شغل خود را ندارند و یا کار خود را از دست داده اند.

آخرین مبلغ در ماه اکتبر نصف شد و آخرین بار در دسامبر پرداخت شد ، زیرا بودجه سال 2021 تداوم یارانه را پیش بینی نکرده است.

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *