“ما چاویست نیستیم ، ما کمونیست نیستیم”

[ad_1]

رئیس جمهور منتخب پرو پدرو کاستیلو حکم داد که دولت وی “مدل” های خارجی را کپی می کند و او اصرار داشت که نه “شوونیست” است و نه “کمونیست”.

“ما ایجاد خواهیم کرد یک مدل پرو واقعی که به نهادیت احترام می گذارد “به گزارش خبرگزاری فرانسه ، كاستیلو پس از دریافت از هیئت منصفه انتخاباتی ملی (JNE) “اختیارات” خود را به عنوان رئیس جمهوری برای دوره 2021-2026 اعلام كرد.

“من به طور كلی رد می كنم كه ما مدل هایی از كشورهای دیگر بیاوریم. ما شوونیست نیستیم ، ما کمونیست نیستیم ، ما افراطی نیستیم ، و نه تروریست ها “.هنگام رد صلاحیت منتسب به مخالفان خود ، معلم مدرسه روستا را اضافه کرد.

قلعه دوشنبه گذشته ، نوزدهم ژوئیه به عنوان رئیس جمهور اعلام شد توسط JNE ، که شش هفته طول کشید تا چالش های رای گیری و تجدید نظر را قبل از اعلام برنده رای 6 ژوئن بررسی کند.

این جمعه ، JNE در مراسمی که در سالن اجتماعات وزارت فرهنگ لیما برگزار شد ، مدارک خود را به او اعطا کرد ، یک مدرک در پوشه چرمی ، که مقامات کمی برای پیشگیری از بیماری همه گیر Covid 19 در آن شرکت کردند. سند نمادین یک جدید است معاون رئیس جمهور ، دینا بولوارته.

پدرو کاستیلو روز چهارشنبه رئیس جمهور پرو خواهد شد - عکس EFE

پدرو کاستیلو روز چهارشنبه رئیس جمهور پرو خواهد شد – عکس EFE

“باید گسترده ترین واحد احزاب سیاسی را فراخوانی کنید، به همه اتحادیه ها ، به همه معلمان در پرو ، به اتحادیه ها و سازمان های مردمی در این کشور ، به تمام جوامع اصلی ، به مردم بومی ، “گفت: Castillo ، که کلاه سفید با تاج بلند ، لباس سنتی پوشیده بود از اهالی روستای زادگاهش کاخامارکا (شمال).

حاکمیت یکی از چالش های کاستیلو پس از یک مبارزات انتخاباتی دو قطبی و آشفتگی سیاسی پنج سال گذشته است که منجر به داشتن سه رئیس جمهور در نوامبر 2020 در پرو شد.

رئیس جمهور 51 ساله تازه انتخاب شده باید اسامی رئیس ستاد و وزرای اصلی خود را در همه زمان ها اعلام کند.

رئیس جمهور موقت فرانسیسکو ساگاستی در 28 ژوئیه فرماندهی را به کاستیلو تحویل می دهد.

معلم سابق مدرسه روستا نسبت به نامزد راست گرای کیکو فوجیموری بهتر عمل کرد ، وی در ابتدا “تقلب” را بدون ارائه شواهد قانع کننده محکوم کرد ، اگرچه کمی قبل از اعلامیه گفت که نتایج را تأیید می کند.

ناظران OAS و همچنین ایالات متحده و اتحادیه اروپا گفتند که روند انتخابات پاک است.

خورخه لوئیس سالاس ، رئیس JNE بار دیگر ادعاهای کلاهبرداری را در سخنرانی خود رد کرد. وی گفت: “روند انتخابات درست بود و همه دنیا آن را تشخیص می دهند.”

منتظر آلبرتو باشید

رئیس جمهور آلبرتو فرناندز پس از لیست های نزدیک به مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب که قرار است روز چهارشنبه برگزار شود ، به لیما سفر خواهد کرد.

در اصل ، فرناندز با یک دنباله بسیار کوچک سفر خواهد کرد ، وزیر امور خارجه فیلیپه سولا و اسکار لیبرده ، معاون رئیس جمهور پارلاصور ، که به عنوان رئیس مأموریت انتخاباتی در انتخابات اخیر پرو فعالیت می کرد ، شامل آنها خواهد شد.

“من می خواهم تبریک خود را به پدرو کاستیلو ، که به طور دموکراتیک انتخاب و به عنوان رئیس جمهور برادران ما در پرو انتخاب شد ، تکرار کنم. ما برای یک آمریکای لاتین متحد همکاری خواهیم کرد“، رئیس جمهور آرژانتین این هفته تأکید کرد.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *