“ما باید به صدای زنان و دختران افغان گوش دهیم”

[ad_1]

باشگاه سیاسی آرژانتین در مورد وضعیت جدی افغانستان پس از به قدرت رسیدن طالبان صحبت می کند. وی در بیانیه ای اطمینان داد که زمان انجام این کار فرا رسیده است “صدای زنان و دختران افغان را بشنوید”به

“ما زمان خواهیم داشت بحث در مورد اشتباهات در جنگ افغانستان ، اما در این لحظه سرنوشت ساز ، ما باید به صدای زنان و دختران افغان گوش دهیم. ”

و ادامه می دهد: “آنها می پرسند حفاظت ، آموزش و آزادی و آینده که به آنها وعده داده شده بود ما نمی توانیم آنها را دوباره شکست دهیم. وقت برای هدر دادن وجود ندارد “

ملاله یوسف زی ، در جریان افتتاح رسمی کتابخانه بیرمنگام.  فایل عکس.

ملاله یوسف زی ، در جریان افتتاح رسمی کتابخانه بیرمنگام. فایل عکس.

علاوه بر این ، گروهی از روشنفکران ادعا می کنند که ادعای چشمگیر جایزه صلح نوبل ، ملاله یوسف زی، “حرکت ، مشارکت و بسیج” اعضای موجودیت.

باشگاه سیاسی آرژانتین در مواجهه با شرایط جدی که امروز مردم افغانستان از آن رنج می برند ، به ادعاهای جامعه بین المللی پایبند بوده و می خواهد احترام به حقوق مندرج در اعلامیه جهانی حقوق بشر“در این بیانیه آمده است.

وی همچنین تأکید می کند که در اولین ماده این سند آمده است: “همه انسانها آزاد به دنیا می آیند و از نظر کرامت و حقوق برابرند و با عقل و وجدان دارای یکدیگر هستند ، باید با یکدیگر برادرانه باشند.”

در این سند که توسط باشگاه سیاسی آرژانتین منتشر شده است ، آمده است: “هرگونه توهین به برابری جنسیتی ، هرگونه تبعیض از نظر مذهبی ، سیاسی یا فرهنگی در هر کشوری در جهان توهین به همه بشریت استبه هیچ کس نمی تواند بی تفاوت بماند. وقت برای هدر دادن وجود ندارد “

باشگاه سیاسی آرژانتین چیست

این مجموعه شامل نمایندگان فرهنگ ، سیاست و علم است. ریاست هیئت مدیره آن بر عهده Graciela Fernandez Meigide است که توسط وی منصوب می شود ویکتوریا ایتزکوویتزبه او در بحبوحه ضد کرشنیسم متولد شد و بعداً از نامزدی مائوریسیو ماکری حمایت کرد.

وی گفت: “این یک فضای پلورالیستی از افرادی است که در سال 2008 دریافتند که لازم است سیاستی را که با خشونت دشمن را به دشمن تبدیل می کند ، ملایم کرد. بنابراین ، در عین حال تحقیق درباره آنچه در زندگی عمومی اتفاق می افتد است.” فرناندز میجیده.

در ماه ژوئیه ، این شرکت “محکومیت شدید نقض حقوق بشر” در جمهوری کوبا را اعلام کرد و از دولت آلبرتو فرناندز خواست تا از سازمان های بین المللی بخواهد تا برای جلوگیری از “سرکوب” مردم جزیره اقدام کنند.

وی در بیانیه ای گفت: “کشور ما که ارزش همبستگی جهانی را از تجربه خود در سالهای غم انگیز دیکتاتوری می داند ، نمی تواند نسبت به اعتراضات جدی که امروز بر دولت هاوانا سنگینی می کند بی تفاوت باشد.”

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *