مانورهای یک خلبان زن ایتالیایی برای برخاستن از کابل بین شلیک مسلسل

[ad_1]

یک قسمت گیج کننده با ویژگی هواپیمای C130J از نیروی هوایی ایتالیا که خدمه آن معتقدند شلیک مسلسل در منطقه فرودگاه به سمت هواپیمای صبح پنجشنبه نزدیک شده بود. با 98 مهاجر افغان و متفاوت روزنامه نگاران در هیئت مدیره ، درام یکی از آخرین روزهای تخلیه در کابل ، که قرار است سه شنبه 31 به پایان برسد ، درام را افزایش داده است.

این قسمت زمانی اتفاق می افتد که وضعیت اطراف فرودگاه کاملاً از کنترل خارج شده است. یک بمب گذار انتحاری در نزدیکی یک مرکز پردازش در حومه پایانه ، جایی که صدها نفر با کودکان منتظر خروج از کشور هستند ، منفجر می شود.

ساعاتی قبل از حمله ، ایالات متحده و انگلیس هشدار دادند که این حمله قریب الوقوع است.

خلبان توسط افسر زنپرواز C130 زمانی آغاز شد که به گفته خبرنگاران در هواپیما ، این دستگاه کار می کرد مانورهای موسوم به “دکلژ تاکتیکی” را انجام دهید ، که دیدنی هستند و در تضاد با حمله ادعایی هستند.

خلبان هواپیما را از تیراندازی دور کرد هواپیما به کویت ادامه دادجایی که بدون مشکل فرود می آیم 98 پناهجو به یک دستگاه نظامی دیگر منتقل شدند که بعداً به رم رفت.

اولین اطلاعاتی که به این پایتخت رسید نگران کننده بود ، اما منابع اطلاعاتی ایتالیا به ANSA توضیح دادند وانت افغانی مجهز به مسلسل های سنگین او چندین نارنجک موشک انداز به هوا پرتاب کرده بود.

افغان ها سوار یکی از آخرین هواپیماها در کابل می شوند.  عکس: AP

افغان ها سوار یکی از آخرین هواپیماها در کابل می شوند. عکس: AP

برایش درست کردم جمعیت را متفرق کرد توسط افراد مأیوس کننده در ورودی فرودگاه را فشار می دهند و سعی می کنند وارد آمریکا شده و به ایالات متحده یا کشورهای اروپایی منتقل شوند.

منابع اطلاعاتی ایتالیا به ANSA گفتند: “هیچ شلیکی به هواپیما شلیک نشده است.”

صد هزار نفر تخلیه شدند

با انجام آخرین پروازهای این پنجشنبه از کابل ، دیوار صد هزار نفر تخلیه شدند از پایتخت افغانستان با یکی از بزرگترین پروازهای تاریخ.

بعد از ظهر ، حدود 13400 نفر قبلاً به آنجا آورده شده بودند ، از این تعداد 5100 نفر در 17 میدان نظامی آمریکا و 8300 نفر در 74 پرواز دیگر کشورهای ائتلاف غربی حضور داشتند.

افغان های تخلیه شده وارد سئول می شوند.  عکس: Afp

افغان های تخلیه شده وارد سئول می شوند. عکس: Afp

کاخ سفید اعلام کرد که آنها از اواخر ژوئیه تخلیه شده اند 101300 نفر از این تعداد 95700 تا 15 اوت ، روزی که طالبان وارد پایتخت ایتالیا شدند و دولت محلی فرار کرد.

معلوم شد که چهار پرواز اخیر برای این پنجشنبه از آلمان انجام شده است آنها آخرین خواهند بودجمعه شب منتظر اعلامیه هستم آخرین هواپیمای آلمانی از کابل حرکت می کند.

وزیران خارجه و دفاع هلند در نامه ای به پارلمان گفتند که “به احتمال زیاد” این پنجشنبه 26 برگزار می شود پروازهای اخیر

یک تفنگدار تابلویی را نشان می دهد که می گوید درها بسته است.  عکس: AP

یک تفنگدار دریایی علامتی را نشان می دهد که می گوید درها بسته است. عکس: AP

لهستان همچنین روز پنجشنبه پس از جابجایی 1300 نفر ، تخلیه خود را “به دلایل امنیتی” به پایان رساند.

دانمارک ماموریت های تخلیه هوایی خود را که بلژیک روز چهارشنبه 25 آتی انتظار داشت ، به پایان رساند.

رم ، خبرنگار

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *