مادرید در حال تحقیق درباره اعلام منطقه فاجعه به دلیل بارش برف در پایتخت است

[ad_1]

طوفان Philomena که اسپانیا را درنوردید مادرید را پوشیده از برف کرد. به همین دلیل ، شورای شهرداری پایتخت اسپانیا امروز یکشنبه اعلام کرد با درخواست اعلام منطقه فاجعه مطالعه کنید به دلیل برف سنگین

شهردار خوزه لوئیز مارتینز-آلمیدا توضیح داد: “ما از این وضعیت قدردانی می کنیم ، این یکی از گزینه هایی است که ما به عنوان وسیله و راهی برای مقابله با این وضعیت با آن سروکار داریم.” وی معاون شهردار بگونیا ویالیس همراه بود. نماینده امنیت و شرایط اضطراری ، اینماکولادا سانز و نماینده محیط زیست و تحرک ، بورخا کارابانته.

مارتینز-آلمیدا توضیح داد که در حال ارزیابی است که آیا اعلام این شرط از نظر قانونی مناسب است و شرایط لازم چیست و از نظر تاکتیکی بررسی می شود که آیا مفروضات لازم برآورده شده است یا خیر. وی افزود: “این روزها بررسی خواهد شد”

ایزابل دیاز-ایوسو ، رئیس منطقه مادرید ، به نوبه خود از شهروندان خواست این کار را این یکشنبه انجام دهند. کمک کنید تا برف قبل از سرما برود انتظار می رود در سراسر اسپانیا.

جبهه Puerta de Alcalá ، در مادرید ، مورد حمله برف قرار گرفت.  عکس AFP

جبهه Puerta de Alcalá ، در مادرید ، مورد حمله برف قرار گرفت. عکس AFP

فرماندار گفت: “ما تصاویری از جنگ با توپ ، اسکی از مردم و آنچه می خواهیم از همه مردم و همه شهروندان که قدرت خوب بودن را دارند کمک کنیم تا به ما کمک کنند همه برف های ممکن را برداریم.”

پس از مهمترین بارش برف در پایتخت در 50 سال گذشته به دلیل طوفان Philomena ، اکنون “ساعات بحرانی وجود دارد تا این برف به یک میدان یخی عالی تبدیل شود”او اخطار داد. و او به من اطمینان داد که “حرکت تا آخر هفته آینده بسیار دشوار خواهد بود”.

در بیشتر فضای داخلی ، “حداقل دمای زیر -10ºC” طبق آژانس هواشناسی اسپانیا (AEMET) از امشب و تا روز پنجشنبه شروع می شود.

طوفانی که روز شنبه رخ داد ، فیلومنا لقب گرفت ، که همچنین باعث بارندگی شدید در مناطق دیگر شد ، در حال حاضر سه کشته در کشور برجای گذاشته است.

این یکشنبه ، با شروع پاک کردن برف از بدترین کولاک در خاطرات اخیر ، نیروهای اورژانس در مرکز اسپانیا 500 جاده را پاکسازی و حدود 1500 نفر را که در وسایل نقلیه مانده بودند ، نجات دادند.

جرثقیل به پاکسازی خیابان ها در برف در مادرید کمک می کند.  عکس AFP.

جرثقیل در مادرید به پاکسازی خیابان ها از برف کمک می کند. عکس AFP.

از طرف خود ، فرودگاه مادرید ، آدولفو سوارز-باراخاس ، روز یکشنبه هنوز بسته بود، از جمعه شب پرواز وجود ندارد. قطارهای عبوری از پایتخت نیز به حالت تعلیق درآمدند و بیش از 150 جاده صعب العبور ماندند.

طوفان فیلومنا با پیشروی به سمت شرق قدرت خود را از دست داد ، اگرچه مقامات از خواسته های مردم در خانه برای جلوگیری از خطر سقوط در خیابان های یخی با توجه به پیش بینی کاهش شدید دما در روزهای آینده پشتیبانی کردند.

تیم های واحد اورژانس نظامی این یکشنبه را بر آزادی دسترسی به بیمارستان ها و مرکز اصلی توزیع غذای تازه در پایتخت متمرکز کردند. اسپانیا نیز به دلیل همه گیری ویروس کرونا دچار بحران شده و پس از تعطیلات کریسمس ، عفونت ها در حال افزایش است.

وزیر کشور فرناندو گرانده-مارلااسکا گفت که دولت اقدامات بیشتری را برای اطمینان از توزیع واکسن Pfizer-BioNTech در روز دوشنبه در اختیار مقامات بهداشت منطقه در کاروان های اسکورت پلیس قرار می دهد.

بهترین عکس ها از بارش تاریخی برف در اسپانیا

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *