مادرید با فرودگاه های بسته ، بدون قطار یا اتوبوس منزوی شد

[ad_1]

برف سنگینی که طی 24 ساعت در مادرید و منطقه آن بارید ، مهمترین 60 سال گذشته، خیابان ها و بزرگراه ها را صعب العبور کرد ، هزاران نفر در اتومبیل خود گیر افتادند ، حمل و نقل زمینی و ریلی شهری متوقف شد و فرودگاه این شنبه فلج شد.

طوفان سرد و طوفان فیلومنا که عمدتا مناطق مرکزی و شرقی اسپانیا را تحت تأثیر قرار می دهد ، باعث ایجاد تصادف در بیش از 430 جاده در شبکه اصلی جاده این کشور و عبور از حدود 50 جاده کوچک شده است که بیشتر آنها در مادرید ، کاستیا-لا منچا و جامعه والنسیا است.

این پایتخت است مسدود شده توسط برف به ضخامت نیم متر، شهردار خوزه لوئیز مارتینز آلمیدا امروز شنبه اعتراف کرد ، و درخواست کمک ارتش برای شروع پاکسازی خیابان ها را به محض توقف برف به دلیل پیش بینی شدت یخبندان در روزهای آینده.

در تصاویر: اسپانیا پوشیده از برف طوفان Philomena است

حرکت فقط با پای پیاده امکان پذیر است، چیزی بسیار دشوار و خطرناک به دلیل خطر لغزش زمین ، یا در مترو ، هر از چندی اخراج می شود. رانندگی با کامیون ها ممنوع است و اتومبیل های شخصی فقط می توانند با زنجیر چرخ روی لاستیک حرکت کنند ، اگرچه مقامات توصیه می کنند از رانندگی اجتناب کنند مگر اینکه “کاملا ضروری” باشد.

پارکها ، اماکن ورزشی و فرهنگی شهر شنبه امروز تعطیل خواهند بود و هیچگونه جمع آوری زباله وجود نخواهد داشت. مقامات گفتند که علاوه بر این ، تمام مراکز آموزشی حداقل در روزهای دوشنبه و سه شنبه بسته خواهند بود.

این شنبه اسکی در Puerta del Sol ، مادرید.  عکس: EFE

این شنبه اسکی در Puerta del Sol ، مادرید. عکس: EFE

ارتش و اورژانس قبلاً حدود هزار راننده را نجات داده است در جاده های مادرید. این وسایل نقلیه در کیلومترها در امتداد چندین جاده کمربندی و بزرگراه های مجاور گرفتار شدند زیرا ماشین های برف روبی نتوانستند مسیرها را پاک کنند.

منبع: EFE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *