لوید آستین رئیس جدید پنتاگون و اولین وزیر دفاع در تاریخ ایالات متحده است

[ad_1]

این جمعه ، سنا ژنرال بازنشسته را تأیید کرد لوید آستین در راس پنتاگون ، اولین وزیر دفاع سیاه پوست در تاریخ ایالات متحده.

رأی 93-2 رای دوم رئیس جمهور جو بایدن عضو دوم کابینه خود بود. آریل هاینز روز چهارشنبه برای اولین زنی که مدیر اطلاعات ملی است تأیید شد. در روزهای آینده انتظار می رود که بایدن از اعضای دیگر تیم امنیت ملی خود ، از جمله آنتونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه ، تأیید شود.

بایدن به دنبال آستین برای بهبودی است ثبات در بالای پنتاگون ، که از طریق دو وزیر دفاع ، تایید شده توسط سنا ، و چهار نفر که به طور موقت منصب خود را در دولت ترامپ بر عهده داشتند.

تأیید آستین با وضعیت او به عنوان یک ژنرال اخیراً بازنشسته پیچیده است. وی خواستار معافیت از ممنوعیت قانونی یک افسر نظامی بود که به مدت هفت سال پس از بازنشستگی به عنوان وزیر دفاع خدمت می کرد.

آستین پس از اولین ژنرال سیاه پوست به ریاست فرماندهی مرکزی ایالات متحده در سال 2016 بازنشسته شد. وی در سال 2012 معاون اول ستاد ارتش سیاه بود و همچنین در پشت صحنه کارکنان ستاد مشترک ارتش را عهده دار بود. این به او ایده ای صمیمی از کارهای داخلی پنتاگون داد.

آستین پس از خدمت به عنوان اولین ژنرال سیاه پوست به ریاست فرماندهی مرکزی ایالات متحده در سال 2016 بازنشسته شد عکس: خبرگزاری فرانسه

آستین پس از خدمت به عنوان اولین ژنرال سیاه پوست به ریاست فرماندهی مرکزی ایالات متحده در سال 2016 بازنشسته شد عکس: خبرگزاری فرانسه

مجلس و سنا آزادی روز پنجشنبه را تصویب کردند ، پاکسازی جاده برای رای دادن به نفع سنا.

آستین ، مرد بزرگ او با صدای پر سر و صدا و تمایل به جلوگیری از تبلیغات ، خود را پسر کارگر پست و میزبان اهل توماسویل ، جورجیا توصیف می کند. موعود نظر کسی را بگو کنگره و بایدن.

در جلسه استماع تأیید روز سه شنبه ، آستین گفت که وی به دنبال نامزدی نبوده اما آماده است تا پنتاگون را رهبری کند بدون اینکه به وضعیت نظامی خود بچسبد و کاملاً آگاه است که منصوب شدن از نظر سیاسی و عضویت کابینه به “دیدگاه متفاوت و مسئولیت های منحصر به فرد” نیاز دارد. شغلی “با لباس فرم.

به عنوان معاون رئیس جمهور ، بایدن در سالهای 2010-11 با آستین همکاری نزدیک داشت کاهش مشارکت نظامی از ایالات متحده در عراق ، در حالی که آستین فرمانده کل ایالات متحده در بغداد بود.

بایدن در سالهای 2010-11 با آستین همکاری نزدیک داشت تا از درگیری ارتش آمریکا در عراق بکاهد.  عکس: خبرگزاری فرانسه

بایدن در سالهای 2010-11 با آستین همکاری نزدیک داشت تا از درگیری ارتش آمریکا در عراق بکاهد. عکس: خبرگزاری فرانسه

نیروهای آمریکایی پس از تصرف بخشهای زیادی از خاک عراق در سال 2014 ، برای بازگشت کاملاً عقب نشینی کردند. در فرماندهی مرکزی ، آستین معمار اصلی استراتژی پیروزی دولت اسلامی در عراق و سوریه بود.

بایدن در ماه دسامبر ، هنگامی که آستین را به عنوان نامزد خود اعلام کرد ، گفت که او را در نظر گرفته است “مرد مورد نیاز ما در آن زمان “و اینکه او برای تأمین کنترل غیرنظامی نیروهای مسلح به آستین اعتماد کرد.

منتقدان این نامزدی حکمت استثنای قانون علیه یک افسر نظامی که اخیراً بازنشسته شده و به عنوان وزیر دفاع خدمت می کند را زیر سوال بردند ، خود را از نفوذ نظامی محافظت کنید در مورد مسائل امنیت ملی نادرست است.

فقط دو بار قبل از لغو ممنوعیت كنگره: در سال 1950 برای جورج ك. مارشال در طول جنگ كره و در سال 2017 برای جیم ماتیس ، ژنرال بازنشسته نیروی دریایی که اولین رئیس دونالد ترامپ رئیس جمهور پنتاگون بود.

آستین قول داد که خودش را با او محاصره کند غیرنظامیان واجد شرایط. و او در جلسه تأیید تأیید کرد که تمرکز اولیه بایدن بر روی او را پذیرفته است مبارزه با همه گیری از ویروس کرونا.

“من به سرعت سهم بخش را در تلاش های امداد ویروس کرونا بررسی می کنم ، اطمینان حاصل کنید که ما این کار را انجام می دهیم همه چیز ممکن استو چیز دیگری برای کمک به گسترش واکسن ها در سراسر کشور و واکسیناسیون نیروهای ما و آماده نگه داشتن آنها. “او به کمیته خدمات مسلح سنا گفت.

هنگامی که سناتورها از او سedال کردند ، آستین قول داد که به او روی خواهد آورد قانون سفید و افراط گرایی خشن در صفوف ارتش ، مشكلاتي كه توجه نسبتاً اندكي از سوي سلف مستقيم وي ، مارك اسپر ، مورد توجه عموم قرار گرفت.

آستین قول داد “از شر نژادپرستان ما خلاص شوید“و گفت که او مشکل را شخصاً گرفت.

آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *