قوه مقننه در ایالات متحده ، محلی برای تولید ویروس کرونا؟

[ad_1]

در حالی که قانون گذاران در سراسر ایالات متحده زمستان شمالی را برای مقابله با بحران ایجاد شده توسط ویروس کرونا ویروس جمع می کنند ، خود اتاق های جلسات می تواند زمینه ای برای ایجاد عفونت باشد.

بسیاری از قانون گذاران سال را با جلسات از راه دور آغاز می کنند ، اما چندین مونتانا از پنسیلوانیا تحت کنترل جمهوری خواهان قصد دارند حداقل بخشی از جلسات خود را شخصاً و بستن بند ، اختیاری است.

توچندین مقام بهداشت عمومی می گویند که این اقدام امنیت سایر قانونگذاران ، مقامات ، لابی گران ، مردم و روزنامه نگاران مسئول پاسخگویی سیاستمداران را تهدید می کند.

ریسک چیزی فراتر از حدس و گمان است: ارزیابی در حال تکوین که توسط آن آغاز شده است آسوشیتدپرس خاطرنشان می کند که بیش از 250 قانونگذار ایالتی در سراسر کشور با Covid-19 قرارداد بسته اند و حداقل هفت نفر درگذشته اند.

مجلس قانونگذاری مونتانا روز دوشنبه بدون بند اجباری چانه جمع شد. اکثریت جمهوری خواه تماس های اخیر دموکرات ها برای برگزاری جلسه از راه دور یا به تعویق انداختن آن تا زمان دسترسی بیشتر واکسن ها را رد کرد. در غیر این صورت ، دموکرات ها خواستار ماسک و آزمایش ویروس ها شدند که آنها نیز رد شدند.

قانون گذاران پنسیلوانیا روز سه شنبه در مواضع جدید خود سوگند یاد کردند ، به نوبت مبادی اتاق را پر نکردند.  عکس: AP

قانون گذاران پنسیلوانیا روز سه شنبه در مواضع جدید خود سوگند یاد کردند ، به نوبت مبادی اتاق را پر نکردند. عکس: AP

جمهوری خواه ، بدون بند

دموکراتها هنگام سوگند خوردن از بند و بند استفاده می کردند. تعداد کمی از جمهوریخواهان چنین کاری را انجام داده اند.

درندا نیمن ، سلامتی ، هشدار می دهد: “اگر جلسات بدون اقدامات احتیاطی بهداشت عمومی برگزار شود ، احتمال گسترش ویروس در این محیط بسیار زیاد است ، به احتمال بسیار زیاد شاهد یک درجه شدید بیماری خواهیم بود و خدای ناکرده مرگ از آنجا رخ خواهد داد.” لویی و افسر شهرستان کلارک ، که شامل شهر هلنا ، پایتخت ایالت است.

جمهوری خواهان به جای مراجعه به دستورالعمل های Covid-19 قبل از جلسه ، تصمیم گرفتند پس از جلسه مجلس به آنها رجوع کنند و هیئتی را تشکیل دهند که به طور دوره ای برای بررسی سیاست های بروزرسانی در این زمینه تشکیل جلسه دهد.

جیسون السورث ، جمهوریخواه ، سرپرست رئیس مجلس سنا ، گفت که این کمیته “به ما اجازه می دهد در مورد اوضاع انعطاف بیشتری داشته باشیم” و “آزادی ها و مسئولیت های شخصی خود را توانمند می کنیم”.

رویکرد متفاوت به ویروس – با قانونگذاران جمهوریخواه که اکثر آنها اقدامات اجباری و انزوایی را رد می کنند ، در حالی که دموکرات ها برای رویکرد محتاطانه تر تلاش می کنند – منعکس کننده رویکرد آمریکایی ها به طور کلی است.

که تضاد در جشنواره های اخیر بیان شد ، هنگامی که میلیون ها نفر علی رغم درخواست مقامات بهداشتی برای جلوگیری از مسافرت و اجتماعات خانوادگی برای کمک به کنترل ویروس ، که ادعا می شود بیش از 350،000 آمریکایی را به کام مرگ کشانده است ، به جاده ها و فرودگاه ها رفتند.

جلسات از راه دور

برخی از قانون گذاران در تلاشند تا تعادل بین انجام فعالیت های شخصی و محافظت در برابر بیماری ها را ایجاد کنند.

400 عضو مجلس نیوهمشایر قصد دارند اولین جلسه خود را این چهارشنبه با رویدادی در دانشگاه نیوهمپشایر به نام بازیگری برگزار کنند. “جلسه با بالاترین ریسک” بدن در طی همه گیری تا کنون.

رهبر و سخنگوی اتاق فعالیت ها را از طریق یک سکوی گرم هدایت می کنند و اعضای می توانند از طریق صفحه نمایش یا از طریق ایستگاه های رادیویی خود در ماشین تماشا و گوش کنند. به منظور طرح س questionsال و شرکت در بحث ها ، میکروفون ها به پنجره ها منتقل می شوند و رای گیری با کمک دستگاه های الکترونیکی انجام می شود.

رئیس جمهور مجلس نیوهمپشایر ، دیك هینچ ، یك جمهوری خواه ، در تاریخ 9 دسامبر ، یك هفته پس از سوگند یاد كردن در یك جلسه روباز در دانشگاه ، بر اثر ویروس كرونا درگذشت. دموکرات ها اصرار دارند جلسات از راه دور برگزار شود.

مجالس قانونگذاری در آلاسکا ، داکوتای شمالی ، پنسیلوانیا و واشنگتن به ماسک نیاز دارند ، اما این شرط در پنسیلوانیا اعمال نمی شود. عدم اجرای قانون یک نگرانی برای رسانه ها است ، که باید توانایی خود را برای پوشش اخبار و ایمنی خبرنگاران متعادل کند.

پائولا نودسن بورک از کمیته گزارشگران آزادی مطبوعات در پنسیلوانیا گفت: “اگر ما شروع کنیم به یک موضوع عالی رتبه و بسیاری از خبرنگاران هستند که بدون نقاب از قانونگذار فریاد می کشند ، وضعیت نمی تواند بدتر شود.”

در آیداهو ، جایی که قانون گذاران ملزم به ماسک زدن نیستند ، ملیسا داولین از تلویزیون عمومی آیداهو خاطرنشان می کند که رسانه ها سعی می کنند ضمن دسترسی کافی به قانونگذاران ، خبرنگاران را در امان نگه دارند ، بسیاری از آنها از همان دستورالعمل ها پیروی نمی کنند. ایمنی عمومی مانند اتاق خبر.

گفتگوی غیررسمی در راهرو “برای پوشش ، درک خاص و حتی به عنوان یک پیش زمینه بسیار ارزشمند است”. “عدم وجود آن محدودیت واقعی توانایی پوشش خبری جلسه است. در عین حال ، اگر بیمار شویم کار خوبی برای بینندگان و خوانندگان خود انجام نمی دهیم.”

جمهوریخواهان در خانه اوهایو تلاش برای ایجاد نیاز به پوشش دهان و بینی را با وجود این واقعیت مسدود کردند بیش از دوازده قانونگذار در آن کشور آزمایش Covid-19 را مثبت اعلام کرده اند.

مت هافمن ، رئیس جمهور فعلی مجلس سنای ایالت ، روز دوشنبه پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا ، از خانه خود سوگند یاد کرد. به گفته جان فورتنی سخنگوی هافمن علائم خفیفی داشته و پس از یک دوره قرنطینه به مجلس قانونگذاری بازمی گردد.

چینستراپس در جریان تحلیف قانونگذاران جدید می سی سی پی این سه شنبه.  عکس: AP

چینستراپس در جریان تحلیف قانونگذاران جدید می سی سی پی این سه شنبه. عکس: AP

در حوزه قضایی محافظه کارانه وایومینگ ، جایی که مارک گوردون ، فرماندار جمهوری خواه ، لباس چانه اجباری صادر نکرد تا اوایل دسامبر ، نمایندگان مجلس قرار است 12 ژانویه برای شنیدن سخنرانی گوردون در مورد اوضاع دیدار کنند.

به گفته عقاب وایومینگ تریبون ، رهبران قانونگذاری بعداً تصمیم خواهند گرفت که آیا یک جلسه مجازی را در ماه فوریه آغاز کنند یا یک جلسه حضوری را از ماه مارس برگزار کنند.

روی ادواردز ، جمهوری خواه وایومینگ یک روز قبل از انتخابات ملی درگذشت ، که بعداً خانواده وی تأیید کردند که کوید -19 است. ادواردز در جریان مبارزات انتخاباتی خود مخالفت خود را با محدودیت های بهداشت عمومی برای جلوگیری از شیوع ویروس اعلام کرد.

در مونتانا ، تمام جلسات اتاق و کمیته ها برای مشاهده یا گوش دادن به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود و نمایندگان مجلس می توانند در جلسات دادرسی مجازی زیادی شرکت کنند ، اگرچه رأی گیری از طریق نیابتی برای لایحه های نهایی توصیه نمی شود. در صورت دسترسی به فناوری مربوطه ، عموم مردم و لابی ها قادر به مشاهده صورتحساب ها از طریق کنفرانس ویدیویی خواهند بود.

م. كومی اسمیت ، استادیار اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی در دانشگاه گفت: “احساس می كنم ترجیحاً افرادی را كه آسیب پذیر هستند یا واقعاً از نصیحت های متخصصان قدردانی می كنند سانسور می كنم.” از مینه سوتا

جیسون الزورث ، رهبر موقت جمهوری خواه سنا ، اذعان کرد که کمیته Covid-19 قانونگذار درباره همه چیز تصمیم نخواهد گرفت

وی در جلسه رسیدگی به انطباق در 16 دسامبر درباره بیماری همه گیر گفت: “در پایان روز ، این حیوانی است که نمی توانیم او را کنترل کنیم.” “من تصور می کنم ما اعضایی خواهیم داشت که بیمار خواهند شد. ممكن است اعضایی باشند كه خواهند مرد. اما این فرصت غیرقابل برگشت است ، خواه اینجا باشیم یا نباشیم.”

توسط امی بث هانسون ، آسوشیتدپرس

ترجمه: رومان گارسیا آسکاراته

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *