فیلم های تکان دهنده از تصرف پایتخت توسط طرفداران دونالد ترامپ

[ad_1]

معترضان به نفع دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، چهارشنبه ، در میانه جلسه دو اتاق ، برای تأیید پیروزی جو بایدن ، نامزد دموکرات ها در انتخابات 3 نوامبر ، وارد کنگره آمریکا شدند.

معترضین اندکی پس از ساعت 13 به وقت محلی ، لحظاتی پس از جلسه مشترک کنگره ، که به او سرانجام به دلیل حوادث متوقف شد.

برخی از آنها با پلیس درگیر شدند در حالی که چند مأمور با استفاده از اسپری فلفل سعی کردند جمعیت را متفرق کنند. این وضعیت منجر به بسته شدن پایتخت ، ساختمانی شد که دو اتاق کنگره آمریکا را در خود جای داده است ، در حالی که اتاق جلسات مجلس نمایندگان تخلیه شد از درآمد چند نفر.

به همین ترتیب ، پلیس در ساختمان هشدار اضطراری صادر کرد ، که با پیامی از مردم در داخل امکانات به “تهدید پناهگاه” و “سکوت” به دلیل “تهدید داخلی” درخواست شد. “

پلیس کاپیتول ، که قبلاً خواستار تقویت نیرو شده است ، همچنین عبور هر کسی را که قصد دارد از ساختمان دفتر سنا وارد شود از طریق تونل های زیرزمینی که این دو مرکز را به هم متصل می کند ، مسدود می کند ، که اغلب توسط سناتورها یا روزنامه نگاران استفاده می شود. .

موریل بوثر ، شهردار واشنگتن زمان عصر تحمیل شده در شهر از ساعت 18:00 که تا ساعت 6:00 روز پنجشنبه معتبر خواهد بود.

ترامپ به نوبه خود خواستار “لطفا” پشتیبانی از پلیس کاپیتول و نیروهای امنیتی ایالات متحده شد. وی در شبکه اجتماعی فوق الذکر گفت: “آنها واقعاً در کنار کشور ما هستند” و از معترضان خواست “در صلح” بمانند.

تصاویر تکان دهنده عدم کنترل و خشونت در واشنگتن

همچنین ببینید

تصاویر باورنکردنی از عدم کنترل در کنگره آمریکا

همچنین ببینید

دونالد ترامپ ادعا کرد که[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *