فرانسه در حال تمدید مقررات منع رفت و آمد است و برای کسانی که به خارج از اتحادیه اروپا می رسند خواستار آزمایش منفی می شود

[ad_1]

نخست وزیر فرانسه ، ژان کاستکس، این پنجشنبه اعلام کرد الف ممنوعیت حصر در سراسر کشور ، که از ساعت 20:00 به وقت محلی تا 18:00 تا 18:00 اجرا می شود تا از زوال اپیدمی و شیوع ویروس های کرونا ویروس جدید ، جلوگیری کند.

این اقدام که در هفته های اخیر در 25 اداره از 100 اداره کشور اجرا شده است ، از شنبه و حداقل به مدت دو هفته اجرا می شود. در سراسر قلمرو فرانسه برای جلوگیری از بهبود همه گیر با توجه به وخامت اوضاع در کشورهای همسایه. شیوع Covid-19 در فرانسه در 7 روز گذشته 187.8 مورد در هر 100000 نفر است.

Castex همچنین اعلام کرد که کلیه مسافرانی که وارد کشور خارج از اتحادیه اروپا می شوند باید یک تست منفی ارائه دهد قبل از سفر به فرانسه و یک هفته از ورود خود را برای آزمایش دوم منزوی کنند.

Castex ، با بیان اینکه اوضاع کشور “تحت کنترل” است اما “شکننده” است ، گفت: “اولین داده هایی که داریم نشان می دهد که ما توانستیم پایان دوره تعطیلات سالانه را بدون اپیدمی پشت سر بگذاریم.”

Castex با میانگین روزانه ملی حدود 16000 مورد جدید ، این را یادداشت می کند عفونت هنوز هم زیاد است و اینکه این اقدامات در وهله اول به دنبال جلوگیری از پیشرفت نسخه انگلیسی است ، که هر روز حدود 200 مورد از آن هر روز در فرانسه و آفریقای جنوبی رخ می دهد ، با فرکانس پایین تر.

فرانسه بیش از 69000 مورد مرگ و 2.83 میلیون مورد ویروس کرونا افزایش داده است.

فرانسه بیش از 69000 مورد مرگ و 2.83 میلیون مورد ویروس کرونا افزایش داده است.

علاوه بر این ، آنها قصد دارند جریان های مرزی را کاهش دهند تا از گسترش بیشتر این گزینه ها جلوگیری کنند.

اگرچه اکنون سطح اپیدمی در فرانسه نگران کننده نیست ، اما Castex برای توجیه اقدامات جدید وضعیت جدی کشورهای همسایه مانند انگلیس ، آلمان یا ایتالیا را برجسته کرده است.

نخست وزیر اصرار داشت که ایجاد بازداشت سوم در حال حاضر از جمله احتمالات دولت فرانسه نیست ، اما در صورت “وخامت شدید” در وضعیت بهداشت ، اجرای آن را رد نکرد.

تحقیقات نشان می دهد که نسخه انگلیسی بیشتر از نسخه سنتی در بین افراد خردسال مسری است ، بنابراین مدیر عامل فرانسوی تصمیم گرفته است با انجام هر هفته حدود 300000 آزمایش در مدارس ، تشخیص کودکان زیر سن قانونی را تقویت کند اما در حال حاضر کلاس ها را تعطیل نمی کند.

تاکنون ، فرانسه 2.83 میلیون مورد و 69.031 مورد مرگ ناشی از covid-19 را ثبت کرده است.

منبع: EFE

همچنین ببینید

دو نوع جدید ویروس کرونا در ایالات متحده شناسایی شده است: ممکن است بیشتر مسری باشند

همچنین ببینید

با توجه به نسخه ویروس کرونا در برزیل ، انگلستان ورود آرژانتین و 13 کشور دیگر آمریکای جنوبی را ممنوع می کند

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *