فرانسه به زندان دیگری نخواهد رفت

[ad_1]

فرانسه انتخاب کرد نه اینکه بسته شدن جدیدی را علیه بیماری همه گیر تعیین کند از ویروس کرونا ، گرچه به گفته نخست وزیر ژان کاستکس ، اوضاع “به ویژه شکننده” است و “ما نباید نگهبانان خود را برداریم”. کار از راه دور در کل کشور یک قاعده خواهد بود. نسخه های برزیلی و آفریقای جنوبی نگران کننده هستند زیرا بدیهی است که می توانند دوباره به هم وصل شوند و به کشور رسیده اند. نسخه انگلیسی “هر هفته 50 درصد” رشد کرده است. خطر این است که یک اپیدمی جدید را تحریک کند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی با چند وزیر ، نخست وزیر فرانسه بعد از ظهر پنجشنبه ، هنگامی که انتقادات نسبت به اثربخشی واکسیناسیون افزایش یافت ، بار دیگر در مطبوعات حاضر شد. از هر ده فرانسوی شش نفر “اعتماد ندارند در اقدام دولت علیه اپیدمی ، “بر اساس نظرسنجی توسط Odoxa Backbone.

“این وضعیت به ویژه شکننده است. این اعداد همان چیزی است که باید به آن عادت کنیم. 20،000 مورد در روز و 1600 بستری در بیمارستان. نخست وزیر فرانسه گفت: “از هر ده بیمار شش بیمار در بخش های مراقبت ویژه ما مبتلا به کوید هستند.”

برخلاف سایر کشورهای اروپایی ، فرانسه اپیدمی گسترده دیگری را تجربه نکرده است. “اعداد زیاد اما پایدار هستند. گردش ویروس افزایش نیافته است. نخست وزیر اطمینان داد که این را می توان با استراتژی ای که در ماه های اخیر اتخاذ کرده ایم توضیح داد.

ترس از گزینه ها

نسخه های انگلیسی ، آفریقای جنوبی و برزیل بر دولت و بیمارستان ها تأثیر می گذارد. آنها چهار مورد از نوع برزیل را در منطقه Var در ساحل آزور پیدا کردند.

“این گزینه ها تهدیدی واقعی هستند. آنها در قلمرو ما حضور دارند و از نظر توزیع در حال پیشرفت هستند. طبق برآوردهای انجام شده ، طی چند هفته ، این نسبت بیماران از 3 درصد در 8 ژانویه به 14 درصد امروز رسیده است. “

کاستکس گفت: “ظهور این خطر جدید ما را در مورد احتمال اعلام بازداشت سوم زیر سوال برده است.” محدودیت را فقط می توان به عنوان آخرین چاره تصور کرد و وضعیت امروز به آن نیازی ندارد. اگر مجبور شویم ، از تطبیق مسئولیت های خود دریغ نخواهیم کرد. هدف تأخیر در این امکان نیست ، بلکه قرار دادن همه چیز در جای خود برای جلوگیری از آن است. ما باید صبر کنیم تا با هم بمانیم. “

طبق گفته Castex ، این نبرد ادامه خواهد داشت و پایان نیافته است “مسئولیت همه” لازم است.

با 20،000 مورد روزانه ، Castex از فرانسوی ها دعوت کرد که به مدت هفت روز از خانه خارج نشوند، خود را منزوی کرده و به خدمات بهداشتی در شناسایی مخاطب کمک کنند.

نخست وزیر با انتقاد جدی از فرانسوی ها در مورد کندی واکسن و کمبود دوز ، قول داد که 70 درصد از جمعیت اسکان داده شده در خانه سالمندان تا پایان ماه مارس به طور کامل واکسینه شوند. به زودی 1.7 میلیون قرار ملاقات واکسیناسیون اضافی در دسترس خواهد بود. نیمی از یک میلیون فردا تا پایان فوریه و 1.2 میلیون هفته آینده برای اولین تزریق تا مارس باز خواهد بود فرانسه چهار واکسن در فرانسه تولید می کند: Moderna ، از مارس ، BioNTech ، در آوریل ، Curevac این مجوز را در مه و سانوفی از ژوئن.

آزمایش بزاق در مدارس انجام می شود و 92 درصد آنها در 24 ساعت نتیجه می دهند.

اگر مورد مثبتی از انواع انگلیس ، برزیل یا آفریقای جنوبی بوجود آید ، پرستاران به طور منظم بیمار را در خانه ملاقات می کنند. اما آنها التماس می کنند که هفت روز بعد از تماس های اجتماعی خودداری کنند.

فرانسه همچنان در ساعت رفت و آمد است. وزیر کشور جرالد دارمانین گفت که کنترل “تقویت شده و ادامه خواهد یافت”. 177000 جریمه نقض عدم رعایت مقررات صادر شده است. به ویژه ، بازرسی ها برای جلوگیری از فعالیت رستوران های مخفی ، جایی که هفته گذشته دادستان های دادگاه یافت شد ، افزایش یافته است.

PB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *