ضرب و شتم وحشیانه پسر 15 ساله فرانسه را لرزاند

[ad_1]

تصاویر وحشیانه است: دوازده مرد در میان لگد ، مشت و فریاد به مرد دیگری که روی زمین افتاده بود برخورد کردند. قربانی یوری ، پسر 15 ساله ای است که اکنون در بیمارستان پاریس در کما است. ضرب و شتم به راه انداخته a موج خشم در فرانسه و تأثیر زیادی بر شبکه های اجتماعی.

این قسمت در 15 ژانویه اتفاق افتاد ، زمانی که یوری مدرسه را ترک کرد. از آن زمان ، خانواده وی در تلاشند تا اطلاعاتی را به دستگیری مهاجمان ، که از صحنه ضرب و شتم هنگامی که آنها معتقد بودند پسر مرده است.

“یوری از ناحیه بینی ، بازو ، شانه ها ، دنده ها و انگشتانش شکسته بود. اما بیشتر جمجمه او از چند نقطه شکسته بود. او مجبور شد بیش از شش ساعت تحت عمل جراحی قرار بگیرد و یک هفته در کما بود.” مادر وی این شنبه توضیح داد در کانال خبری فرانسوی BMFTV.

به گفته پسر عموی مرد جوان ، “یوری بعد از مدرسه ، بین ساعت پنج تا شش بعد از ظهر ، هنگام ورود گروهی از مردم ، ظاهراً از ونو ، با دوستانش بود. وقتی پسر عموی من قصد فرار داشت ، روی زمین افتاد و در آنجا مورد اصابت قرار گرفت. وی گفت: “من واقعاً فکر نمی کنم که یوری در چنین مواردی دست داشته باشد.” این می توانست یک ماجرای باند رقیب باشد.

خانواده در شوک

نیروهای اورژانس به سرعت در محل حمله حاضر شدند و وی را به بیمارستان نکر منتقل کردند و در آنجا به کما بردند.

مادرش ناتالیا به وب سایت Actu.fr اعتماد کرد که هنوز در شوک است: “وقتی او را در ماشین آتش نشانی دیدم ، جمجمه اش از چند جا باز بود ، واقعاً افتضاح بود. با میله های آهنی و عصا به او حمله شد. او به من گفت که مردم را نمی شناسد ، درد می کشد ، سرد است و نمی خواهد بمیرد. “

تصاویر ضرب و شتم یوری در اینترنت پخش شد.

تصاویر ضرب و شتم یوری در اینترنت پخش شد.

وی همچنین گفت که قبلاً شکایتی را طرح کرده و به سفارت اوکراین که از کجاست هشدار داده است.

در همان روز ، تحقیقات در مورد “اقدام به قتل” آغاز شد و از طریق تصاویر گرفته شده توسط دوربین های نصب شده در محل ، خانواده یوری از طریق شبکه های اجتماعی خواستار جمع آوری شواهدی شدند که می تواند هویت عاملان را تسهیل کند. برای این منظور ، مادر نیز یک حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کرد.

فیلم این حمله ویروسی شد و نه تنها در فرانسه شوکه شد. وی همچنین مورد توجه شخصیت های مختلفی از جمله عمر سی بازیگر ، آنتوان گریزمان فوتبالیست بارسلونا و ایکر کاسیاس دروازه بان سابق رئال مادرید قرار گرفت.

منبع: La Vanguardia

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *