شیلی به دلیل “بهبود جزئی” در بیماری همه گیر ، ساعت منع رفت و آمد را به مدت یک ساعت به تعویق انداخت

[ad_1]

مقامات بهداشتی شیلی روز دوشنبه اعلام كردند كه مقررات منع رفت و آمد كه مانع از گردش شبانه می شود ، یك ساعت به تعویق افتاده است ، تصمیمی كه با توجه به “بهبود كمی” كه توسط ویروس كرونا رخ داده است ، تصویب شده است. کاترین مارتورل.

ممنوعیت حضور در خیابان و حرکت اجرایی خواهد شد از چهارشنبه هفته آینده به جای ساعت 9 در ساعت 10 شروع می شود.طبق برنامه ریزی بیش از یک ماه

مارتورل افزود: “همانطور که در زمانهای دشوار تصمیمات دشواری اتخاذ شد که آزادی افراد در مراقبت از سلامتی و زندگی آنها را محدود می کرد ، امروز نیز فرصت داریم یک ساعت دیگر وقت بگذاریم.”

در هفته های اخیر ، شناسایی عفونت های جدید کووید-19 ثابت مانده است ، حدود 6000 مورد روزانه ، و کم کم واحدهای تخصصی شبکه بیمارستان پس از اوج شیوع همه گیر که در آوریل به کشور وارد شد ، از حالت فشرده خارج شدند.

پس از اعمال بیش از 66000 آزمایش در 24 ساعت گذشته ، 5،566 مورد جدید شناسایی شد که از این تعداد 3،645 علائم و 1431 مورد بدون علامت بود. تعداد کل افراد آلوده از ابتدای همه گیری در مارس 2020 به 1،292،096 رسیده است.

از تاریخ 2969 نفر در بیمارستان بستری شدند محصول بیماری تنفسی ، با 2490 بیمار که به تهویه مکانیکی نیاز دارند.

علاوه بر این ، وزارت بهداشت از مرگ 102 نفر در روز گذشته خبر داد و تعداد مرگ های تایید شده در اثر ویروس را به 27934 نفر افزایش داد.

تأثیر واکسیناسیون

شیلی واقع شده است یکی از موفق ترین فرآیندهای واکسیناسیون در سراسر جهان ، تا کنون با دوز بیش از 60٪ از جمعیت (بیش از 9 میلیون نفر) تلقیح می شود.

یک کارمند مراقبت های بهداشتی دوز واکسن CoronaVac را که توسط آزمایشگاه چینی Sinovac تولید شده است ، تجویز می کند.  عکس از شین هوا.

یک کارمند مراقبت های بهداشتی دوز واکسن CoronaVac را که توسط آزمایشگاه چینی Sinovac تولید شده است ، تجویز می کند. عکس از شین هوا.

در همین حال ، 49٪ از مردم شیلی قبلاً دو دوز را دریافت کرده اند ، بیشتر از Coronavac ، آزمایشگاه چینی Sinovac – که کشور حدود 15 میلیون دوز از آن دریافت کرده است – در حالی که بقیه با Pfizer / BioNTech و AstraZeneca تلقیح شده اند.

امروزه ، فعالیت واکسیناسیون انبوه بر روی جمعیت جوان تر ، بین 30 تا 40 سال ، یکی از مناطق آسیب دیده در هفته های اخیر تمرکز دارد.

پائولا دازا ، معاون وزیر بهداشت ، گفت: “ما از افراد جوان می خواهیم واکسیناسیون شوند” ، و افزود که “امروز 30٪ از بستری شدگان زیر 40 سال و 20٪ در بخش مراقبت های ویژه زیر سن هستند. 40. “

منبع EFE.

AFG

همچنین ببینید

انتخاب رای دهندگان در شیلی: غافلگیری استقلال طلبان و شکست حزب حاکم

شیلی انتخابات تاریخی م Constسسان را به پایان رساند: شکست سنگین برای یاران رئیس جمهور سباستین پینرا

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *