شاهزاده هری مصاحبه انفجاری دیگری انجام داد و زندگی سلطنتی خود را با “بودن در باغ وحش” مقایسه کرد

[ad_1]

شاهزاده هری در مصاحبه ای انفجاری دیگر اعلام کرد که او فرزندان خود را به روشی که پدرش او را تربیت کرده است نمی آموزد و در سن 20 سالگی تصمیم گرفت که نمی خواهد سلطنتی ، با تشکر از جلسات درمانی او و هزینه این وضعیت برای مادرش ، پرنسس دیانا.

در اظهارات جدیدی که به روابط خانوادگی وی با پدرش شاهزاده چارلز یا برادرش ویلیام ، پادشاه آینده کمک نخواهد کرد ، دوک ساسکس زندگی واقعی خود را با “مخلوطی از نمایش ترومن و در باغ وحش باش“در مصاحبه جدید

هری که پدر آرچی دو ساله است و در ماه ژوئن از دختربچه ای به همراه همسرش مگان استقبال کرد ، همچنین گفت که می خواهد “چرخه را بشکند”. “درد و رنج” از تربیت واقعی آنها هنگام بزرگ شدن فرزندانشان.

هری و مگان در جریان رویداد سالانه مارس 2020 در لندن. عکس: رویترز

هری و مگان در جریان رویداد سالانه مارس 2020 در لندن. عکس: رویترز

وی گفت که شاهزاده هری پس از فهمیدن اینکه پدرش ، پرنس چارلز ، “همانطور که با خودش رفتار کرد” با او و همسرش و پسرش به آمریکا رفت تا “چرخه” “رنج” در خانواده اش را بشکند ، پنجشنبه ، 13 مه ، در پادکست توسط متخصص صندلی بازیگر آمریکای شمالی پخش شد. داکس شپرد

حلقه را برش دهید

هری به شپارد گفت: “هیچ تقصیری نیست.” “من فکر نمی کنم ما باید انگشت را نشان دهیم یا کسی را سرزنش کنیم. اما در مورد والدین ، ​​اگر من به دلیل درد یا رنجی که پدر یا پدر و مادرم متحمل شده اند ، درد یا رنجی را تجربه کرده ام ، اطمینان حاصل می کنم که این چرخه قطع شود تا به طور اصولی منتقل نشود. او گفت.

“به هر حال درد و رنج ژنتیکی زیادی منتقل می شود. بنابراین ما به عنوان والدین باید تمام تلاش خود را بکنیم تا بگوییم” شما می دانید چه اتفاقی برای من افتاده است ، من مطمئن می شوم که برای شما اتفاق نیفتد. ” او ادامه داد.

“انجام این کار دشوار است. اما برای من همه چیز به آگاهی برمی گردد. من هرگز آن را ندیده ام ، هرگز در مورد آن چیزی نمی دانم ، و ناگهان شروع به بازسازی آن کردم و گفتم ، مدرسه رفت ، این اتفاق افتاد ، من این را در مورد زندگی او می دانم ، من همچنین می دانم که او با والدینش ارتباط دارد. بنابراین این بدان معناست که او با من رفتاری کرد که آنها با او رفتار کردند ، بنابراین چگونه می توانم آن را برای فرزندان خودم تغییر دهم؟ “او” تعجب کرد.

هری در سخنرانی خود از لس آنجلس در پادکست شپرد ، فشار بزرگ شدن در زیر را توصیف کرد بررسی کنید ، بسیار شگفت انگیز است در رویال هاوس ، در مصاحبه ای انفجاری دیگر پس از گفتگوی او با اپرا وینفری و مگان. دوک جلسات خود را با یک درمانگر در مونتزیتو ادامه داد. مگان از او حمایت و پشتیبانی می کند: «شما برای انجام کارهای خوب نیازی نیست که یک شاهزاده خانم باشید. شما می توانید از یک شاهزاده خانم بهتر باشید.

هری در یک رویداد تبلیغ واکسیناسیون در ایالات متحده عکس: خبرگزاری فرانسه

هری در یک رویداد تبلیغ واکسیناسیون در ایالات متحده عکس: خبرگزاری فرانسه

هری کسی است که بیشتر و بیش از 20 سال درگذشت پرنسس دیانا را متحمل شده است در مورد آن صحبت نکن با پدر یا خانواده اش او یک سری بحران ها از جمله مواد مخدر و اعتیاد به الکل داشت که با ورود به ارتش از این بحران ها ظهور کرد. هنگامی که او آنجا را ترک کرد ، دیگر نمی خواست به سلطنت ادامه دهد ، گم شد ، بدون شریک زندگی و مصمم بود که زندگی خود را بسازد.

بحرانی که مرگ به آن اضافه شد مجاز نیست مادرش ، پرنسس دیانا ، در یک فاجعه در پاریس ، و نقش او به عنوان برادر پادشاه بعدی ، که هیچ سرنوشتی برای او کسب نکرد جز این که در سطح سوم در فعالیت های خانواده سلطنتی شرکت کند.

اثرات درمانی

در آنجا بود که ابتدا نزد درمانگر مادرش رفت. روندی که می توانست زندگی او و خانواده های سلطنتی را تغییر دهد که امروز پس از کنار گذاشتن فعالیت های سلطنتی و انتقال به کالیفرنیا ، درگیر یک سری بحران ها با هری و مگان شدند.

از آنجا ، آنها به “نژادپرستی” متهم شدند و یکی از اعضای آنها در پادشاهی نگران بود رنگ پوست آرچیاولین نوه بزرگ ملکه. دیدار شاهزاده از مراسم تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ ، پدربزرگش ، باعث بهبود روابط وی با پدر یا برادرش نشد. شاهزاده چارلز فقط دیده است دو برابر در زندگی نوه اش آرچی و ویلیام و فرزندانش ، فقط یک بار. هیچ عکسی رد و بدل نمی شود.

دوک ساسکس آزادی بیان و توانایی بیان آزادانه احساسات خود را بدست آورد خانواده ی ازهم گسیخته مانند Windsors ، جایی که چیزی گفته نمی شود و آنها با نامه ارتباط برقرار می کنند.

وی در پادکست گفت: “و من اینجا هستم. من تمام خانواده خود را به ایالات متحده منتقل کردم. این برنامه نبود ، اما گاهی اوقات شما باید تصمیم بگیرید و خانواده خود را در درجه اول قرار دهید و سلامت روان خود را در اولویت قرار دهید.”

شپارد گفت که او کانون توجهی را که هری به عنوان عضوی از خانواده سلطنتی در آن زندگی می کرد با فیلم جیم کری در سال 1998 نمایش ترومن مقایسه کرد ، مردی که هرگز این واقعیت را فراموش نمی کند که تمام زندگی اش این یک نمایش تلویزیونی است.

هری پاسخ داد: “این تلاقی بین نمایش ترومن و بودن در باغ وحش است.” قبل از اینکه بگوید بزرگترین مشکل برای او “این است که وقتی او در آن متولد می شود ، خطر به ارث می رسد ، خطری که او متحمل می شود به ارث می رسد ، همه عناصر آن بدون انتخاب به ارث می رسد.”

هری و مگان در مارس 2020 از سلطنت استعفا دادند و در ابتدا قبل از اقامت در لس آنجلس به کانادا نقل مکان کردند.

سلطنتی نباشید

در مصاحبه ، دوک گفت که در زندگی در آمریکا پس از دشواری آزمایشات آزاد شد “ناشناس” بودن در انگلستان او عاشق دوچرخه سواری آزادانه است و پسرش را پشت سر می کشد ، “کاری که من هرگز نمی توانستم در زندگی ام انجام دهم.” در روزهای اولیه رابطه خود ، او گفت که او و مگان در یک سوپرمارکت در لندن دیدار کرده اند و آنها وانمود کردند که چنین نیست می دانیم هر یک از دیگر.

وی گفت: “اولین باری که من و مگان دور هم جمع شدیم تا بیاییم و با من بمانیم ، در یک سوپرمارکت در لندن دیدار کردیم ، وانمود کردیم که یکدیگر را نمی شناسیم و از راهرو به یکدیگر پیام کوتاه دادیم.”

“افرادی بودند که به من خیره شده بودند ، همه این نگاه های عجیب و غریب مرا انداختند ، به استقبال او آمدند یا هر چیز دیگری. اما در آنجا هنگام خرید به او پیام می دهم ، از او می پرسم آیا این کار درست است و او جواب می دهد” نه ، شما کاغذ پوست می خواهید. “”

برادران علیه یکدیگر عکس: خبرگزاری فرانسه

برادران علیه یکدیگر عکس: خبرگزاری فرانسه

این اظهارات پرنس هری پس از مصاحبه انفجاری با اپرا در ماه مارس است اثر بمب در انگلستان هری گفته بود که خانواده و شاهزاده چارلز در اوایل سال 2020 “به معنای واقعی کلمه او را قطع کردند” و او را بی پول گذاشتند. او مجبور شد با ارث مادرش زندگی کند.

وی تأکید کرد: “به عنوان یک والدین ، ​​اگر به دلیل درد یا رنجی که پدر یا پدر و مادرم تجربه کرده اند ، هر نوع درد یا رنجی را تجربه کرده ام ، حتماً این چرخه را قطع می کنم.”

ادعاهای مطرح شده در مصاحبه او با اپرا وینفری توسط هری و مگان ، که در مارس 2020 به کالیفرنیا نقل مکان کردند ، سلطنت انگلیس را به عمیق ترین بحران آن از مرگ تصادفی پرنسس دیانا در سال 1997.

هری و اپرا وینفری در یک مجموعه مستند بهداشت روان همکاری خواهند کرد ، “کسی که نمی توانی ببینی” اولین نمایش آن در 21 مه در Apple TV است.

شاهزاده هری هنگام تبلیغ این نمایش به متخصص صندلی صندلی گفت که اندکی پس از بیست سالگی ، متوجه شد که نمی خواهد وظایف سلطنتی اش با مادرش این کار را انجام دهد. او همچنین به یاد می آورد که وقتی مادر بود “کاملاً درمانده” ، “در حالی که کودک بود” توسط “پاپاراتزی” تعقیب می شد.

هری و مگان یک پسر دو ساله به نام آرچی دارند که با او در مونتسیتو ، شمال لس آنجلس زندگی می کنند.

ناراحتی در قصر

موزه مادام توسو هری و مگان را از خانواده سلطنتی جدا کرد و آنها را در گروه مشاهیر هالیوود قرار داد.  عکس: رویترز

موزه مادام توسو هری و مگان را از خانواده سلطنتی جدا کرد و آنها را در گروه مشاهیر هالیوود قرار داد. عکس: رویترز

در کاخ باکینگهام ، آنها از افشاگری های شخصی دوک ساسکس که در هوا پرواز می کند ، خجالت می کشند راز سلطنت اما هیچ کس نمی خواهد به طور رسمی اظهار نظر کند روزنامه های انگلیسی یادداشت کردند لهجه آمریکایی که در جریان مصاحبه هری را در کالیفرنیا کشته است.

دوشس مگان با الهام از رابطه پدر و پسری بین هری و آرچی کتاب کودک می نویسد.

پرنس هری خواستار “پخش واکسن ها در همه جا” در کنسرت Vax Live در لس آنجلس شد. این بخشی از کارهای بشردوستانه آنها است و مورد تشویق قرار گرفت.

در انگلیس ، مادام توسو هری و مگان را از خانواده سلطنتی جدا کرد و آنها را در گروه گروه قرار داد مشاهیر هالیوود.

خبرنگار ، پاریس

ap

همچنین ببینید

انگلستان: بیوه 95 ساله ، ملکه الیزابت دوم با یک مراسم باشکوه در پارلمان دوباره ظاهر شد

314 سال پیش ، انگلستان متولد شد ، یکی از قدرتمندترین امپراتوری های تاریخ

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *