سیاستمداران ، ارتش ، اتحادیه های صنفی و حتی یک اسقف مخفیانه برای واکسیناسیون وارد شدند

[ad_1]

از 27 دسامبر ، زمانی که کمپین واکسیناسیون Covid در اینجا آغاز شد ، اسپانیا درخواست 173،000 نفر را داده است –0.3 درصد از جمعیت آن – دو دوز ، یعنی گذرنامه برای مصونیت در برابر ویروس کرونا که امید زیادی به آن داریم.

و فقط بیش از 1،300،000 اسپانیایی فقط دوز اول را تاکنون دریافت کرده اند ، اگرچه برخی این کار را انجام داده اند رژیم رسوا: آنها سیاستمداران ، شهرداران ، کارمندان دولت ، ارتش ، اتحادیه های صنفی و حتی اسقفی هستند که از طریق اسکان ، در خط اولویت قرار گرفته اند تا امیدی را بگیرند که ویروس را بترساند.

هنگامی که وی برنامه واکسیناسیون اسپانیا را در ماه نوامبر اعلام کرد ، سالوادور ایلا ، وزیر بهداشت سابق و کاندیدای ریاست جمهوری کاتالونیا ، روشن کرد که اولین شخصی که ایمن می شود بزرگسالان که به طور کلی در خانه های سالمندان ، کارکنان مراقبت های بهداشتی زندگی می کنند و در خانه های سالمندان کار می کنند.

اسامی ، کمابیش شناخته شده ، به آنها اضافه می شوند لیست شرم آور به کسانی که پروتکل واکسیناسیون را به بهانه های بی احتیاط به عنوان استدلال در مورد قرار دادن بدن ، فراموش کردند دوزهای باقیمانده که اگر آنها آنها را اعمال نمی کردند ، سرنوشت آنها کنار گذاشته می شد. از بیش از 700 تقبیح شده ، فقط پنج نفر استعفا دادند.

نسخه 1.5

واکسیناسیون در جهان

برای کاوش داده ها ضربه بزنید
برای کاوش داده ها ضربه بزنیدمنبع: اوید
اینفوگرافیک ها: کلاریون

یکی از فرماندهان عالی که نباید زودتر از آنچه در معرض وسوسه واکسیناسیون قرار می گرفت رئیس ستاد دفاع بود ، میگوئل آنجل ویلارویاوی که از نخستین ماه های شیوع بیماری همه گیر اسپانیایی ها بود ، در کنفرانس های ویدیویی روزانه ای که دولت برای گزارش درمورد ویروس کرونا در اسپانیا برگزار می کرد ، شرکت می کرد.

ویارارویا ، 63 ساله ، پس از واکسیناسیون با افسران ارشد ارتش دیگر ، من ترک می کنم.

یک حرکت تأسف آور دیگر این بود که اسقف مایورکا، سباستیا تالتاول ، که واکسیناسیون را به طور نامنظم انجام می دهد ، در 5 ژانویه در محل اقامت کشیش های بازنشسته.

پس از استعفای میگوئل آنجل ویارارویا ، امیر دریادار تئودورو لوپز کالدرون به عنوان رئیس جدید دفاع سوگند یاد کرد.  عکس: EFE

پس از استعفای میگوئل آنجل ویارارویا ، امیر دریادار تئودورو لوپز کالدرون به عنوان رئیس جدید دفاع سوگند یاد کرد. عکس: EFE

در مورسیا ، وزیر بهداشت سابق مانوئل ویلگاس و 400 نفر دیگر از کارکنان واکسینه شدند بدون اینکه در گروه اولویت قرار داشته باشند و همین اتفاق برای شهرداران و مقامات از جامعه والنسیا ، از کاتالونیا ، از مادرید ، از کشور باسک ، از سئوتا ، از گالیسیا.

هیچ ثانویه ای وجود نخواهد داشت

خیمو پوئگ ، رئیس منطقه والنسیا ، عصبانی از این اختلال ، فوران کرد و گفت که کسانی که اولین دوز واکسن ویروس کرونا را دریافت می کنند ، از پروتکل در قلمرو خود اجتناب می کنند ، آنها دوم را دریافت نمی کنند.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

فرناندو سیمون ، مدیر مرکز هماهنگی علائم و اورژانس های بهداشتی و سخنگوی بیماری همه گیر در اسپانیا ، گفت که تهیه دوز دوم واکسن اشتباه است ، با وجود این واقعیت که افراد خاصی بدون مسئولیت واکسینه شده اند. .

موارد در کشورهای دیگر

اسپانیا رسوایی اروپا را با با خوابگاه واکسینه شده است، اما این تنها کشوری نیست که نشاط کریول در آن دوز واکسن هایی را که باید منتظر بمانند تسریع می کند. موارد ثبت شده ای در ایتالیا و حداکثر وجود دارد به عنوان یک کارمند بهداشت ارائه شده است نخست وزیر سابق لزک میلر و به این ترتیب بازوی او را خنجر زد.

در اسپانیا ، موارد شرم آور واکسیناسیون نادرست افراد یا افراد با نفوذ ، این پنجشنبه در اولین شورای بین قلمرو سیستم ملی بهداشت ، به ریاست وزیر بهداشت جدید کارولینا داریاس ، مورد بررسی قرار می گیرد. او این کار را در اولین روز خود ، هنگامی که سالوادور ایلا ترک کرده است ، انجام خواهد داد تا در انتخابات 14 فوریه کاتالان تمرکز کند.

این وزارتخانه نشان داد که به دنبال سازوکارهایی برای “اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی لازم” خواهد بود.

جرم یا گناه اخلاقی

جامعه اسپانیا می پرسد: “آیا کسانی که واکسن را دریافت می کردند وقتی که هنوز باید در صف منتظر بمانند ، مرتکب جرمی شدند؟”

وکلا موافقند که عدم انطباق با پروتکل جرم را فرض نمی کند از آنجا که قانون شکسته نشده و غنی سازی نیز وجود ندارد. اما آنها اطمینان می دهند: “این رفتار در هیچ جرمی که توسط قانون کیفری تنظیم شود ، نمی گنجد. مجازات کیفری ندارد. برای محکوم شدن در آینده ، باید این کد اصلاح شود. “

اسپانیا به دلیل دوزهای دریافتی و بی دست و پا بودن افرادی که از تأثیر خود برای واکسیناسیون استفاده می کنند ، روزهای عصبی در مورد واکسن ها را سپری می کند. هیچ یک از آنها حتی استناد به ژست الویس را در اواسط دهه 1950 بهانه ای تلقی نکردند که از سلطان صخره ها در حال واکسینه شدن علیه فلج اطفال عکسبرداری شد و توانست هزاران جوان را وادار کند تا راه او را برای ریشه کن کردن این بیماری در ایالات متحده دنبال کنند. ایالت ها.

مادرید خبرنگار

ap

ویروس کرونا در جهان: تصاویری از نحوه لذت و رنج آن از حالت طبیعی جدید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *