سنای آمریکا راه را برای بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری بایدن هموار می کند

[ad_1]

سنای ایالات متحده ، با اولین رای تساوی به معاون رئیس جمهور کمالا هریس ، پیشنهادی را تصویب کرد که زمینه را برای تصمیمی برای بودجه 1.9 تریلیون دلاری برای رسیدگی به تأثیر همه گیر COVID-19.

در مجلس بالا ، دموکرات ها و جمهوری خواهان این قدرت را دارند هر کدام 50 سناتور. بنابراین هریس به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس مجلس سنا مسئول رأی قاطع بود.

پس از تصویب در سنا ، این قطعنامه اکنون به مجلس نمایندگان بازگردانده شده است، با اکثریت دموکراتیک. رأی گیری در این جمعه چراغ سبز طرح امداد اقتصادی دولت را نشان نداد ، اما راه را برای تصویب آن با اکثریت ساده توسط دموکرات ها هموار کرد و بدین ترتیب از محاصره احتمالی جمهوری جلوگیری کرد.

ما پیشرفت کرده ایم“چان شومر رهبر اکثریت دموکراتیک از نیویورک در این جلسه گفت.

وی افزود: “این یک قدم عظیم است.”

مصوبه بودجه اجازه می دهد تا یک لایحه همه گیر درخواست شده توسط رئیس جمهور جو بایدن را شامل شود و شامل دستورالعمل هایی برای کمیته های کنگره برای تهیه قوانین است.

بسیاری از مخالفان با این لایحه دموکراتیک مخالف هستند آنها فکر می کنند خیلی گران است. در مقابل ، آنها بسته 618000 میلیون دلاری را پیشنهاد داده بودند.

رئیس جمهور بایدن مایل بود با جمهوری خواهان سازش کند ، اما هشدار داد که آماده است بدون آنها ادامه دهدزیرا او متقاعد شده است که دولت باید سریعاً اقدام کند تا از خفه کردن اقتصاد در برابر یک بیماری همه گیر جلوگیری کند.

ایالات متحده ، کشوری که بیشتر در غم ویروس کرونا است ، از آن پیشی گرفته است 450،000 مرگ ناشی از COVID-19.

پیشنهادات دموکراتیک

پیشنهاد بایدن شامل توزیع 1400 دلار چک به مالیات دهندگان ، 400 دلار سود هفتگی بیکاری و 350،000 میلیون دلار برای کمک به دولت های ایالتی و شهرها ،

علاوه بر این ، این معیار شامل یک حداقل دستمزد را به 15 دلار در ساعت افزایش دهیدو بودجه بیشتر برای مراقبت از کودکان ، مدارس و توزیع واکسن.

مجموعه اقدامات و منابع راهی است برای قانونی كه می تواند مانورهای پارلمانی را كه جمهوریخواهان می توانند قانون نهایی را به تأخیر بیندازند ، دور بزند.

منبع: آژانس ها

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *