رژیم یک حمله قضایی را برای زندانی کردن قانونگذاران مخالف سابق آغاز می کند

[ad_1]

پارلمان جدید ونزوئلا تحت سلطه چاویسمو امروز پنجشنبه اعلام کرد تحقیق علیه اکثریت مخالف قدیمی در قوه مقننه، که توسط یک قانونگذار مخالف رهبری خواهد شد که پس از متهم شدن به فساد از خوان گوئیدو جدا شد.

با در اختیار داشتن 256 از 277 کرسی که از زمان انتخابات 6 دسامبر توسط حزب حاکم کنترل شده است ، به عنوان کلاهبرداری طبقه بندی شده است از احزاب اصلی مخالف و ناشناخته از ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و چندین کشور آمریکای لاتین ، مجمع ملی یک کشور “کمیسیون ویژه” برای تحقیق در مورد “اقدامات انجام شده علیه جمهوری” ایجاد کرد توسط قانونگذار قبلی (2016-2021).

با این کار ، وی در اولین جلسه کاری خود به تحریم های مالی واشنگتن علیه ونزوئلا و شرکت نفتی آن PDVSA و همچنین شکایات از رسیدگی نامنظم وجوه دولتی که در خارج از کشور مسدود شده است در نتیجه این اقدامات.

خورخه رودریگز ، رئیس مجمع ملی ونزوئلا از آغاز حمله به مخالفان خبر داد.  (شین هوا)

خورخه رودریگز ، رئیس مجمع ملی ونزوئلا از آغاز حمله به مخالفان خبر داد. (شین هوا)

به گفته رئیس جدید اتاق خورخه رودریگز ، کنگره مخالف در حال خروج با هدایت گیدو در سال 2019 ، که از قوه مقننه خواستار ریاست جمهوری شد ، مسئولیت ونزوئلا با به رسمیت شناختن پنجاه کشور ، “تجاوز” علیه ملت آمریکای جنوبی را تشویق می کند.

این قانونگذار که در زمان دولت رئیس جمهور نیکولاس مادورو و سلف فقید وی هوگو چاوز سمت های ارشد داشت ، روز سه شنبه در اولین سخنرانی خود به عنوان رئیس پارلمان هشدار داد هیچ “فراموشی” وجود نخواهد داشت.

آیریس وارلا ، معاون اول رئیس اتاق ، از کمیسیون فعلی خواست که به یک “دوره ضروری” بیش از یک ماه منجر شود ، بنابراین “با تمام توان عادلانه رفتار کن”.

گیدو در توییتر پاسخ داد: “زندان و آزار و اذیتr ، بر وحشت پافشاری کنید. آنها متأسفانه یک دیکتاتوری هستند

رهبر مخالف ، که از “تداوم” پارلمان منتخب در سال 2015 دفاع می کند ، با این استدلال که انتخابات دسامبر یک “مضحکه” است. توسط مادورو مورد تهدیدهای متعدد زندان قرار گرفته است و مقاماتی مثل خود وارلا بدون تحقق.

بیش از 30 عضو اکثریت مخالف سابق زندانی شده ، از کشور فرار کرده و یا به مقرهای دیپلماتیک پناهنده شده اند. مادورو در سپتامبر گذشته برخی از آنها را عفو کرد.

ریاست این کمیسیون به عهده ژوزه بریتو ، یک قانونگذار مخالف است که در اواخر سال 2019 از گویادو جدا شد. این طلاق پس از آن انجام شد که بریتو در تحقیقات روزنامه نگاری توسط Armando.Info درگیر شد برای گروهی از قانون گذاران مخالف متهم به فساد مربوط به برنامه مادورو. توزیع غذای یارانه ای.

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *