رژیم ونزوئلا خوان گوایدو را به داشتن 2،000 میلیون یورو و یک قایق بادبانی در ایالات متحده متهم می کند

[ad_1]

رژیم ونزوئلا بازگشت به کیفرخواست علیه معاون خوان گوئیدو ، رئیس جمهور موقت این کشور توسط پنجاه کشور در سراسر جهان در نظر گرفته شده است.

ژنرال دادرس ونزوئلا الویس آموروسو اکنون رهبر مخالفان را به پنهان کردن 2 میلیارد یورو در حساب های بانکی در اروپا و قایق بادبانی 24 متری در ایالات متحده متهم کرده است.

هزینه ها می تواند بهانه ای برای دستگیری رهبر است ، تحلیلگران گمان می کنند. درگیری دیکتاتوری چاویستا با گوایدو ، که به تازگی کنترل کنگره را در انتخابات قانونگذاری از دست داده است ، تقلبی تلقی می شود.

این مقام که سمت ریاست شورای اخلاقی جمهوری خواه را نیز در اختیار دارد ، شواهدی برای اتهامات خود ارائه نکرد. این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن به طور مشخص از کارلوس وکیو ، سفیر گویدو در ایالات متحده ، برای مراسم تحلیف در واشنگتن دعوت کرده است ، این نشانه ای از دیکتاتوری است.

الویس آموروسو ، کنترل کننده ونزوئلا ، هنگام شکایت از خوان گوئیدو

الویس آموروسو ، کنترل کننده ونزوئلا ، هنگام شکایت از خوان گوئیدو

“آقای خوان گوئیدو باید بگوید 2000 میلیون یورویی را كه به حساب های اروپایی واریز كرده است ، یا قایق بادبانی 77 فوت (24 متری) را كه در آنجا در فورت لودردیل ، فلوریدا (آمریكا) متوقف كرده است ، از كجا آورده است. سناتور مارکو روبیو حق دارد. “آموروسو در بیانیه های جمع آوری شده توسط روزنامه گفت آخرین خبرها.

وی گفت: “اینکه آنها اعلام می کنند ، که مردم ونزوئلا را چگونه وجهی را بدست آورده و اعلام می کنند. آقای (خولیو) بورخس چگونه در یک عمارت در بوگوتا زندگی می کند. او چگونه کار می کند؟ دانستن همه این موارد مهم است.” در چرخ فشار دهید.

مارکو روبیو یک قانونگذار آمریکای شمالی است که به گروهی پیوست که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور معزول این کشور را تاسیس کرد و سعی در تغییر دولت در ونزوئلا داشت. خولیو بورخس ، به نوبه خود ، یک قانونگذار مخالف ونزوئلائی است که ، مانند بسیاری از همکارانش ، به دلیل آزار و اذیت رژیم علیه خود مجبور به تبعید شد.

آموروسو از نمایندگان خارج شده شورای ملی ، که در 5 دسامبر به پایان رسید ، خواست تا اظهار دارایی خود را ، رویه اجباری نمایندگان مجلس پس از ترک دفتر.

با این حال، مخالفان به ابتکار خود مأموریت شورای ملی را تمدید کردند در سال 2015 توسط اکثریت مخالفان انتخاب شد ، زیرا آنها انتخابات قانونگذاری 6 دسامبر را تقلبی قلمداد کردند که در آن حزب حاکم با اکثریت آرا، ، البته با مشارکت اندک ، به دلیل درخواست رای ممتنع مخالفان پیروز شد. و همچنین به دلیل ممنوعیت احزاب اصلی منتقد رژیم.

آموروسو همچنین اعلام کرد که طی روزهای آینده کارمندان وی در شورای ملی نصب می شوند تا “ذره بین خود را بگذارند” در فرایندهای اداری دولت خارج شده. “عدم انجام این کار باعث تشکیل یک رویه اداری می شود.”

نیکولاس مادورو ، دیکتاتور ونزوئلا.  شین هوا

نیکولاس مادورو ، دیکتاتور ونزوئلا. شین هوا

وی اظهار داشت: نمایندگان مجلس در حال خروج از کشور که خاتمه کار خود را انجام نمی دهند منجر به سلب حق داشتن هرگونه منصب عمومی و تعلیق فعالیت این دفتر بدون پرداخت حقوق می شود.

کاراکاس DPA و Clarin

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *