روز دوشنبه ، آنها کیفرخواست علیه ترامپ را در سنا تشکیل دادند و به تعویق انداختن استیضاح را رد کردند

[ad_1]

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، قصد دارد اعزام کند مقاله استیضاح روز دوشنبه علیه دونالد ترامپ به مجلس سنا ، دادرسی علیه رئیس جمهور سابق را به دلیل تحریک شورش در مورد ناآرامی های مرگبار در تپه کاپیتول آغاز کرد.

رهبر اکثریت سنا ، چاک سومریاین برنامه را جمعه اعلام کرد.

سومر با شکست درخواست های جمهوری خواهان در سنا مبنی بر به تعویق انداختن دادگاه به اواسط فوریه برای اجازه دادن به رئیس جمهور سابق برای آماده سازی دفاعیات خود ، گفت: “دادرسی برگزار خواهد شد.”


چاک شومر گفت: “دادگاهی برگزار خواهد شد.” عکس: بلومبرگ

ترامپ اولین رئیس جمهوری است که دو بار متهم شده و اولین کسی است که از زمان ترک دفتر در دادگاه حاضر شده است.

مجلس نمایندگان هفته گذشته ترامپ را به تحریک شورش های مرگبار کاپیتول توسط طرفداران ترامپ متهم کرد.

میچ مک کانل رهبر جمهوری خواه سنا پیشنهاد می کند شروع استیضاح دونالد ترامپ را به فوریه موکول کند تا به رئیس جمهور سابق مهلت داده شود تا پرونده خود را آماده و تجدید نظر کند.

مک کانل پنجشنبه شب در بیانیه ای به مدت طولانی تری اشاره داشت که در آن مجلس عوام اتهاماتی را مطرح می کند. 28 ژانویه برای شروع مرحله اول فرآیند. سنا سپس برای دفاع از رئیس جمهور سابق و دادستان های اتاق یک دوره تعیین می کند دو هفته برای ارائه اسناد. بحث ها از اواسط ماه فوریه آغاز می شود.

“سناتورهای جمهوری خواه بر این اصل که نهاد سنا ، دفتر ریاست جمهوری و شخص رئیس جمهور سابق ترامپ شایسته آن هستند ، کاملاً متحد هستند روند کامل و بی طرفانه به حقوق آنها و موضوعات جدی حقوقی ، قانونی و قانون اساسی احترام بگذارید “، به ویژه با توجه به سرعت بی سابقه روند دادگاه ، مک کانل گفت.

مدت زمان محاکمه به دلخواه برخی از دموکرات ها بود زیرا فرصت بیشتری به سنا داد اعضای کابینه را تأیید کنید فرض شده توسط بایدن و بحث در مورد بسته جدید نجات.

آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *