روزی که 160 سال پیش ارتش ایالات متحده در Capitol Rotunda اردو زد

[ad_1]

برای اکثر آمریکایی ها ، تصویر نیروهای مسلح گارد ملی که هفته گذشته در روتوندای پایتخت خوابیده بودند تکان دهنده و نگران کننده بود. برای من بود پژواک گذشته خیلی دور.

“دلسرد نشو” سرگرد بومن بیگلو نژاد را برای همسر مضطرب خود در ماساچوست نوشت در حالی که رفقایش در اطراف او بودند ، روی کفهای مرمر نهفته است از سالن بزرگی که اکنون اردوگاه او بود ، درخشید. “شما باید بدانید که اکنون همه ما در اینجا در امنیت هستیم. ممکن است مجبور به جنگ باشیم ، اما فکر می کنم فورس ماژور متمرکز در اینجا از حمله جلوگیری می کند. “

قیام در هوا بود و این سربازان فراخوانده شدند صندلی دولت را فراهم کنید.

تاریخ بود 27 آوریل 1861. نویسنده یک جراح در هنگ هشتم داوطلب در ماساچوست بود.

پدربزرگ من

از رونویسی نامه نگاری های پدربزرگ و مادربزرگم در طول جنگ داخلی ، متوجه شدم که واحد بومن اولین روزهای جنگ را در اردوگاهی در محلی که وی تالار گنبد می نامید ، سپری کرده است. هفته نامه هارپر تصویری از مردان از روز هشتم ، با اسلحه هایی که به دیوارهای مرمر تکیه داده یا روی هم چیده شده اند ، سرنیزه های آنها مخلوط شده است ، مانند علوفه و علوفه در سطح کشاورز.

نژاد جراح بومن بیگلو در عکسی که توسط خانواده ارسال شده است.  عکس: AP

نژاد جراح بومن بیگلو در عکسی که توسط خانواده ارسال شده است. عکس: AP

“کاش امروز صبح می توانستید ما را ببینید و ارزیابی کنید چقدر راحت هستیم در اینجا نصب شده است ، “او در اولین نامه خود نوشت ، روی سربرگ سی و ششم مجلس نمایندگان خط زد.”

هنگ نامیده می شود “پلیس”، به احترام آن میهن پرستان نیوانگلند که مشکهایشان را گرفتند و در آوریل 1775 به لبه های لکسینگتون و کنکورد روبرو شدند با کتهای قرمز. مادربزرگ من ، هانا پاپ نژاد ، از فرزندان یکی از این افراد بود.

بنابراین هنگامی که رئیس جمهور آبراهام لینکلن 75000 داوطلب را برای خاموش کردن قیام در ایالت های جنوبی احضار کرد ، شکی نیست که بومن ، پسر ممتاز یک صنعتگر ثروتمند ، حاضر می شود.

هشتمین تنها چهار روز پس از آتش زدن شورشیان به فورت سامر به جنوب رفت. بومن با عبور از قلمرو خصمانه به برده مریلند ، نتوانست به قول خود برای نوشتن هر روز عمل کند.

او از هانا که تنها برای مراقبت از پسر کوچکش اشعیا تنها مانده بود عذرخواهی کرد: “دلسرد نشو عزیزم. خدا از همه ما مراقبت خواهد کرد ، و در زمان جنگ شما باید این جمله قدیمی را باور کنید که اگر خبری نیست ، خبر خوبی است.

1862 عکس از.  نژاد Bowman Bigelow.  عکس: AP

1862 عکس از. نژاد Bowman Bigelow. عکس: AP

در حالی که سربازان در روتوندا می خوابیدند ، ده افسر یک اتاق کوچک را از سالن مرکزی مشترک داشتند.

بومن نوشت: “یك اتاق كوچك از روتودا به عنوان بیمارستان در خدمت من است ، بسیار كوچك و بسیار ناكافی.” “من هنوز نتوانسته ام وسایل پزشکی خود را باز کنم و فقط می توانم از آنچه در کیف خود دارم استفاده کنم. من از زمانی که آمده ام می روم و می روم و سعی می کنم مشکلات را حل کنم ، اما اینجا بوروکراسی حاکم است و آنها تا خستگی من را به سمت هر دو راهنمایی می کنند. “

کاپیتول زیر بود انبساط گسترده. کشیش هنگ در سالن قدیمی سنا مراسم مذهبی برگزار کرد.

وی نوشت: “همه مردانی كه در یك دایره ایستاده اند ، افسران یك طرف و كشیش در مركز”. او یک دعای مناسب خواند و سپس همه ما آواز خواندیم ، “الحمدلله که همه نعمت ها از او می آیند”

روز بعد از ورود آنها ، بولمن و همرزمانش توسط وزیر امور خارجه ویلیام اچ سیورد و شخص رئیس جمهور دیدار شدند.

وی نوشت: “همه ما را معرفی كردند و ما با آنها گفتگوی آرامی داشتیم.” “هر دو روحیه خوبی داشتند. لینکلن گفت اگر این شهر مانند هفته گذشته آسیب پذیر بود ، به آن حمله می شد. “

گارد ملی در پایتخت می خوابد عکس: AP

گارد ملی در پایتخت می خوابد عکس: AP

به گفته بومن ، هنگ ایجاد شد و رئیس جمهور سخنرانی کوتاهی کرد. این آغاز اولین دوره ریاست جمهوری وی بود و اکثر آنها هنوز نمی دانستند که با “ساکن کثیف ایندیانا” چه کار کنند ، همانطور که هانا ایندیانا لینکلن متولد کنتاکی را نامید.

بومن نوشت: “هر آنچه در مورد دست و پا چلفتی لینکلن گفته شده در مقایسه با واقعیت ناچیز است.” “برخی از حرکات او دلقک سیرک را خوشحال می کند.”

با این حال ، رئیس جمهور جدید اعتماد به سربازان را ایجاد کرد.

بومن نوشت: “این افراد سه مورد به لینكلن ، سه بار به سوارد و سه نفر به اتحادیه سلام كردند.”

هنگامی که روز هشتم در آنجا اردو می زد ، بلندترین و آراسته ترین گنبد پایتخت هنوز ناتمام بود. با پیشروی جنگ ، منتقدین پیشنهاد کردند که جلوی این کار گران قیمت گرفته شود.

لینکلن احساس دیگری داشت.

وی گفت: “اگر مردم ببینند كه كار Capitol ادامه دارد ،” این نشانه این است كه ما در تلاش هستیم از اتحادیه حمایت كنیم.

بومن در طول جنگ خدمت می کرد. جدایی آنها هر چقدر دردناک بود ، او در نامه اول خود از واشنگتن به هانا گفت که امیدوار است این مبارزه “وسیله ای باشد که خداوند به نیکی خود به ما داده است تا ابر تاریکی را که مدتهاست در آن قرار داریم پاک کنیم.” “

وی نوشت: “من معتقدم که همه مراحل ما به نیکی سفارش شده است.” دعای ما مثل قبل در هم آمیخته شود و کل نعمت صلح پر برکت نازل شود و ما را تقویت کند. »

آلن جی برید ، اهل لین ماساچوست ، در رالی کارولینای شمالی زندگی می کند.

کپی رایت آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *