روزنامه فرانسوی لوموند مقاله ای تند درباره اوضاع فورموسا منتشر کرد

[ad_1]

اقدامات مورد اختلاف دولت گیلدو انسفران در فرموسا در مراکز انزوا برای درمان بیماران مشکوک به COVID-19 به روزنامه آمد زمین.

در یادداشتی تحت عنوان “سوp ظن به نقض حقوق بشر در مراکز انزوا در شمال آرژانتین “، روزنامه فرانسوی وضعیت را توصیف کرد و اظهارات نمایندگان مخالف و سازمانهای غیردولتی مختلف را نقل کرد.

در میان شهادت ها ، آنها مدیر اجرایی فرموسان را متهم کردند “رانش اقتدارگرا در مبارزه با اپیدمی” و “شرایط غیر بهداشتی مراکز انزوا” را محکوم کرد.

این روزنامه توضیح داد: “این استان دارای صد مركز بهداشتی ، مدارس ، دبیرستان ها و استادیوم هایی است كه مقامات برای مقابله با بیماری همه گیر از آنها استفاده می كنند.”

وی با استناد به آمارهای رسمی نشان می دهد که در این مراکز همزمان حدود 2000 نفر زندگی می کنند تأیید فرموسا “یک مورد منحصر به فرد در کشور است”زیرا به بیماران بالقوه Covid-19 اجازه نمی دهد که عفونت را در خانه گسترش دهند.

مقاله منتشر شده جمعه گذشته نیز منتشر شد توصیه های مردم که آنها باید از مراکز اداره شده توسط دولت استان عبور کنند. یکی از آنها مونیکا ، مادر کودکی بود که در محلی که در یک فیلم پخش شده از شبکه ها و کانال های خبری ظاهر شده بود ، اقامت داشت.

آنها مانند زندانی با ما رفتار می کنند“این زن در مصاحبه با TN توضیح داد.” در 14 ژانویه ، پلیس به دلیل تماس با ما در نیمه شب به دنبال ما در خانه ما آمد. از آن زمان ما دو آزمایش منفی برای COVID-19 داریم ، اما آنها ما را رها نمی کنند“او افزود.

هکتور لوپز کانو ، پزشکی در فرموسا که گزارش می دهد

هکتور لوپز کانو ، پزشکی در فورموسا که “حبس اجباری” را در فورموسا محکوم کرد. گرفتن TN.

این روزنامه همچنین با استناد به شهادت پائولا گارسیا ری ، معاون مدیر عفو بین الملل در آرژانتین ، با توجه به اینكه این سازمان غیردولتی مداركی را درباره آنچه در ژانویه در فورموسا اتفاق می افتد جمع آوری كرده است.

“خط مشی استان اعزام افرادی است که آزمایش COVID-19 مثبت دارند و همچنین موارد تماس در این مراکز انزوا. بیمار است یا نه ، مردم هستند در همان اتاقهای تهویه کم قرار گرفته اندجدا شده توسط پارتیشن های نازک ، آنها مکان های مشترکی برای غذا خوردن دارند. “

این یادداشت همچنین به تعداد افراد آلوده و کشته شده توسط کوید -19 متوقف می شود که دولت استانی آنها را ارائه می دهد شواهدی از سیاست بهداشتی موفق شما ، اما آنچه مخالفان ادعا می کنند براساس اقدامات محدود کننده است.

“فورموسا استان آرژانتین است مرگ کمتر از ویروس کرونا: از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر در مجموع 10 مورد و کمتر از 1200 مورد مثبت (برای جمعیت تقریباً 600000 نفری). ارزیابی که مقامات استانی به طور دوره ای به عنوان مدرکی از یک سیاست درمانی موفق انجام می دهند ، اما طبق گفته منتقدان دولت محلی ، محدودیت بیش از حد آزادی های فردی“، توضیح داده شده است زمین.

در همین رابطه ، رسانه ها همچنین متذکر شدند که این استان به مدت هشت ماه مرزهای خود را بسته بود و مواردی از فاجعه را ذکر کرد که باعث آشفتگی در آن زمان شد.

“این استان به مدت هشت ماه مرزهای خود را به روی تازه واردان ، چه از فورموسا ، بسته است. در اکتبر سال 2020 مرگ یک مرد جوان در غرق شدنوی در پایان گفت: “پس از اینکه او قصد داشت وارد شود ، از رودخانه عبور کند ، زیرا می خواست دخترش را ببیند.”

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *