راه اندازی یک برنامه کمک روانشناختی برای کارآفرینان و بازرگانان

[ad_1]

همه گیری ایجاد کرده است موجی از خودکشی ها و آزمایش در فرانسه. پدیده جدید شامل بازرگانان مواجه با از دست دادن شرکت های خود ، عدم توانایی در ادامه حمایت از کارکنان خود و فقدان آینده است. دادگاه تجاری Bobigny ، در بخش سن سنت دنیس ، نزدیک پاریس ، از امروز چهارشنبه با همکاری MEDEF ، که رهبران صنعت در فرانسه است ، کمک روانی به کارفرمایان ارائه می دهد.

APESA این کمک روانشناختی را برای کارآفرینان در رنج حاد نامگذاری کرده است و برای آن تاجران که در آستانه خودکشی قرار دارند در نظر گرفته شده است. در پایان ژانویه فعالیت خواهد کرد و پنج مشاوره در دفاتر روانشناسی به مدیران شرکت در آستانه ارائه می دهد.

پس از همه گیری ، سازوکارهای موجود برای حمایت از کارآفرینان افزایش یافت. از جمله آنها رویه های سازش دادگاه تجاری و مراکز اطلاع رسانی برای جلوگیری از مشکلات تجاری بود. اما تا اینجا هیچ رویکرد روانشناختی وجود ندارد در این بحران

کافه های بسته در پاریس.  عکس: EFE

کافه ها در پاریس تعطیل هستند. عکس: EFE

“از قهرمان به صفر”

باستین برونیس ، حامی MEDEF ، به طور گسترده از او حمایت می کند. وی به عنوان رئیس جمهور مدف 93-94 انتخاب شد و دوره خود را تحت عنوان “کمک به شرکت های مشکل دار” قرار داد. وی اکنون به سرعت این دستگاه را به کار گرفته است که برای آن دسته از کارآفرینانی طراحی شده است که به دلیل مشکلات اقتصادی و مشکلات ناشی از بیماری همه گیر در آستانه خودکشی قرار دارند. شرکت ارتباطات وی Solikom نجات یافته است. اما در این دوره دشوار در فرانسه و با مشکلات اقتصادی جدی ، او تجربه خود را می بیند و می داند ناامیدی کارفرمایان کوچک، از تجار با اقتصاد خود در حال حاضر شکننده است.

وی اولین کسی بود که تجربه شخصی خود را ارائه داد: “من این احساس را داشتم که از قهرمان به صفر می رسم.” “اعلام کارمندان ، مشتریانم ، شرکایم ، خانواده ام ، به واقعیت وضعیتی که دیگر توان تحمل آن را ندارم ، اما احساس شرمندگی می کنم که از آن انتظار ندارم. من که در همه کارها موفق بودم ، این بار او را لعنتی کردم. “

اعتراض صاحبان رستوران ، هتل و مشاغل در کن فرانسه.  عکس: رویترز

صاحبان رستوران ها ، هتل ها و مشاغل در کن فرانسه اعتراض می کنند. عکس: رویترز

یک چالش این خواهد بود که کارآفرینان در مورد غم ، اندوه ، گناه خود صحبت کنند. “روسای شرکت بندرت در مورد مشکلات خود صحبت می کنند. این امر با احساس گناه یا انکار بسیار شدید همراه است. آنها همیشه این تصور را دارند که مسئول آنچه برایشان اتفاق می افتد هستند. این یک حلقه معیوب است که او کاملاً از آن پیروی می کند: ورشکستگی ، طلاق ، افسردگی و مرگ. APESA آخرین مرحله قبل از مرگ است “.

دادگاه آماده کمک است

در دادگاه تجاری Bobigny ، آنها کاملاً متعهد به پروژه هستند. دکتر پاتریک رولت ، رئیس کمیسیون شرکت های دادگاه ، می خواهد تعصبات شرکت ها در مورد پروژه را پاک کند. ما نمی توانیم نسبت به رنج آنها بی حساس باشیم. “

تجارت سوغات در پاریس بسته شد.  عکس: EFE

تجارت سوغات در پاریس بسته شد. عکس: EFE

رئیس دادگاه تجاری ، فرانسیس گریوو می خواهد دستگاه و انجمن ، “این دست دراز” ، “نه به عنوان یک گورستان شرکت ها دیده شود ، بلکه به عنوان یک کمک است. ورود به دادگاه تجاری نباید به عنوان یک رسوایی تلقی شود “.

وی انتظار دارد در مارس و آوریل ، مشكلات اساسی برای شركتها پیش بیاید ، زمانی كه “آنها یا مشاغل تحت فشار خون دولت در بحران كوید مجبور به پرداخت سهم تأمین اجتماعی به URSAFF باشند.”

طبق گفته MEDEF ، بسیاری از کارفرمایان در شرکت ها آنها قبلاً افتاده اند. آنها کمک های دولتی ، بیکاری جزئی یا تخفیف اجاره دریافت نمی کنند. MEDEF تخمین می زند که 65 درصد شرکت ها از وام تضمین دولت (PGE) استفاده نکرده اند.

رستوران ها در شانزه لیزه بسته هستند.  عکس: EFE

رستوران ها در شانزه لیزه بسته هستند. عکس: EFE

اعدادی که به دادگاه می رسند ، قاضیان را آگاه می کند. در سال 2020 سه بار دیگر اقدامات پیشگیرانه ، اقدامی پیش روی دادگاه. URSAFF نه از نزدیک به شرکت هایی که نمی توانند هزینه بار خود را پرداخت کنند “تا به آنها مقدار اکسیژن بدهند”. MEDEF معتقد است که بین 300 تا 400 شرکت در دادگاه تجاری قرار می گیرند.

به پاسداران کمک کنید

در مواجهه با این دیدگاه ، دادگاه ، MEDEF ، وکلای دادگاه و کارشناسان حسابداری “نگهبانان” مسئول متوجه کارآفرینان ناامید شوید.

“این ساعت ها در این ماه استخدام می شوند. باستین برونیس از MEDEF توضیح داد: همه آنها با شرکت ها رابطه اعتماد دارند و نقش آنها یافتن آنها برای پایان دادن به تنهایی و ارتباط آنها با یک روانشناس خواهد بود.

سنت دنیس ، سرزمینی از مهاجران و کارگران با حداقل دستمزد که در شرکت های متوسط ​​، کوچک و بزرگ آواره در این اداره کار می کنند. آنها همراه با کارفرمایان خود رنج می برند. آنها در حال حاضر بیکار هستند و آینده ای ندارند. کوچکترین سازه ها شکننده ترین هستند و بخش سنت دنیس به “زمینه آزمایش” تبدیل خواهد شد زیرا همبستگی مهاجران و انعطاف پذیری کسانی که از آنها استفاده می کنند. فرمول خلاص شدن از افسردگی: آنها را دوباره متولد کنید با یکدیگر شرکت و بازپرداخت وامهایی که امروز آنها را خفه کرده است.

خبرنگار ، پاریس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *