رادیو فرکانس علیه ویروس کرونا: یک کشف درمانی در پرو

[ad_1]

فقط با سه جلسه نیم ساعته ، فرکانس رادیو پس از بررسی در پرو که این روش قبلاً استفاده شده است ، می تواند به متحدی غیر منتظره و قدرتمند در برابر covid-19 تبدیل شود درمان سرطانهمچنین در ترمیم ریه های تخریب شده توسط ویروس کرونا موثر است.

این توسط فیزیکدان پزشکی از دانشگاه ملی مهندسی (UNI) لیما فرناندو والنسیا ، نویسنده تحقیق در مورد گزارش آنها اعلام شد پیشرفت های چشمگیر و سریع در برابر حمله ریه که باعث این بیماری می شود ، قادر به کاهش حتی زمان بهبودی در جدی ترین موارد است.

این تکنیک نامیده می شود دی الکتروترمی اتوفوکال (DTAF) مکمل درمان های معمول است و می تواند علاوه بر جلوگیری از اتصال بسیاری از افراد آلوده به دستگاه تهویه مکانیکی ، بلکه به افرادی که در حال حاضر در بخش های مراقبت ویژه هستند (ICU) نیز کمک کند. شانس بیشتر زنده ماندن، با توجه به نتایج مطالعه

بدون درد

این به لطف کاربرد “بی ضرر ، بدون درد و غیرتهاجمی” از این است امواج الکترومغناطیسی که انرژی آن باعث ایجاد “تب مصنوعی” بیش از 39 درجه سانتیگراد بر روی ریه ها می شود ، که اجازه می دهد تجزیه آن ادم و مایع و همزمان سیستم ایمنی بدن را به عنوان یک کمکی ضد ویروسی فعال می کند.

پزشکان در حال درمان یک بیمار مشهود برای درمان در لیما هستند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

پزشکان در حال درمان یک بیمار مشهود برای درمان در لیما هستند. عکس: خبرگزاری فرانسه

برخلاف درمان فرکانس رادیویی سرطان ها ، جایی که گره ها بسیار موضعی هستند ، کووید -19 تولید می کند “ریزدانه ها” به روشی گسترده در سراسر ریه ها که منجر به فروپاشی آن می شود ، اما امواج الکترومغناطیسی نیز قادر به از بین بردن آنها هستند.

والنسیا توضیح داد: “بعد از انجام توموگرافی ، آسیب دیده ترین ریه را انتخاب می کنیم که هیپوکسمی (سطح اکسیژن پایین در خون) و افت فشار خون (کاهش جریان خون) باعث مرگ بیمار می شود و توالی سه جلسه ای را در سه روز متقاطع انجام می دهیم.”

“علائم واقعی” بهبودی

“علائم واقعی بهبودی وجود دارد. بهبودی بیماریوی گفت: “این دانشمند پس از آزمایش این روش با پزشك دیگری كه آلوده بود و هنگامی كه در شرایط” متوسط ​​تا شدید “بود داوطلب شد ، گفت.

این محقق که به همکار خود سه جلسه فرکانس رادیویی با امواج 13.56 مگاهرتز در یک میدان الکترومغناطیسی بین 700 تا 1000 ولت.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

با از بین بردن ماده ای که بدون تماس با بیمار در آلوئول آنها تداخل ایجاد می کند ، کارایی بیشتری از برخی از داروها که تاکنون ثابت شده است که بیمار از قبل جدی است.

راه را برای داروها باز کنید

این مورد در مورد داروی ضد انگلی است ایورمکتین، که در پرو به طور گسترده ای برای درمان مراحل اولیه بیماری مورد استفاده قرار گرفت ، اما اکنون ، طبق گفته والنسیا ، برای بیماران شدید پس از ترشح ریه با فرکانس رادیویی م effectiveثر است.

“ما همچنان به مصرف داروها اصرار داریم ، اما داروها محدودیت های خود را دارند. ما باید به این داروها كمك كنیم و در رادیوفكانسی به آنها كمك كنیم. برای تأثیرگذاری آنها ، هیچ شرایط غیرتهاجمی برای فعال سازی و تعدیل سیستم ایمنی وجود ندارد و این فعال كننده سیستم فركانس رادیویی است. “، به والنسیا اشاره کرد.

وی افزود: “از این طریق می توانیم یک پاسخ ایمنی فوری ایجاد کرده و داروها و داروهای ضد ویروسی را دریافت کنیم که تاکنون هیچ تاثیری روی یک بیمار جدی نداشته است ، به جای نیاز خود برسیم.”

حداکثر 30 بیمار در روز

قیمت دستگاه فرکانس رادیویی موبایل می تواند مشابه باشد پنکه از کلاس بالا ، اما با مزیتی که می توان از آن استفاده کرد 30 بیمار در روزدر حالی که ونتیلاتور مکانیکی دائماً به بیمار متصل است و منتظر پاسخ سیستم ایمنی بدن خود به تنهایی است.

والنسیا گفت: “پتانسیل و مزایای هزینه های این فناوری را تصور كنید” ، خصوصاً پس از آنكه موج دوم عفونت ها اتاق های مراقبت ویژه پرو را تقریباً شلوغ كرده است و هنوز تاریخ مشخصی برای ورود آنها وجود ندارد. تعداد زیادی واکسن.

دانشمندی که در سالهای اخیر این فناوری را با حمایت دولت از صندوق ملی توسعه علمی ، فناوری و نوآوری فناوری (Fondecyt) و برنامه بازدید از پرو ، توسعه داده است: “ما یک حق ثبت اختراع ملی داریم که می توانیم برای حل مشکل فوری خود اختصاص دهیم.”

انتشار و آزمایش در دسترس است

این مطالعه در حال حاضر با حمایت معاون پژوهشی UNI در یک مجله علمی منتشر می شود و سپس برای یک آزمایش بالینی از وزارت بهداشت یا م Nationalسسات ملی بهداشت (INS) اجازه گرفته می شود.

این آزمون نیازی نخواهد بود خیلی داوطلباین دارو به دلیل انتخابی بودن به واکسن یا دارو شبیه است ، زیرا با استفاده از فرکانس رادیویی بر روی یک ریه انسان و ارزیابی اینکه آیا در ریه دیگری که امواج دریافت نکرده است ، بهبودی حاصل می شود ، می توان اثر آن را نشان داد.

والنسیا گفت: “ما امیدواریم که کل جامعه علمی به پیشرفت ما پی ببرند. من آماده ام این فناوری را در اختیار سایر گروه های توسعه در کشور قرار دهم و همچنین در چند مرکز با کشورهای دیگر کار کنم.”

“لازم نیست شکایت کنید. برو جلو و به دنبال گزینه های دیگر. من امیدوارم که یک پاسخ بین المللی وجود داشته باشد ، جایی که همه ما بتوانیم دور هم جمع شویم “، نتیجه گیری کرد: یک پژوهشگر پرو ، که بیش از یک میلیون مورد تأیید شده در کشورش دارد و تقریباً 38000 نفر از آنها فوت کرده اند.

توسط فرناندو گیمنو ، EFE

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *