رئیس نیروهای مسلح برای واکسیناسیون قبل از کارکنان اولویت استعفا می دهد

[ad_1]

در اسپانیا ، رسوایی با واکسیناسیون Covid-19 توسط ارتش ، که رهبری آنها پروتکل تعیین شده را دنبال نمی کند ، که در نهایت باعث استعفای رئیس ستاد دفاع (جماد) ، ژنرال میگوئل آنخل ویلارویا.

ویلارویا استعفای خود را به وزیر دفاع مارگاریتا روبلز ارائه داد ، وی بلافاصله او را پذیرفت و خواستار تحقیق در مورد حادثه شد.

رئیس ارتش با گفتن این حرف از خود دفاع کرد هرگز از “امتیازات غیر موجه” استفاده نکرد و اینکه با پروتکل های ایجاد شده توسط مقامات مطابقت دارد.

رئیس دفاع میگل آنخل ویلارویا (د) و وزیر دفاع مارگاریتا روبلز.  (DPA)

رئیس دفاع میگل آنخل ویلارویا (د) و وزیر دفاع مارگاریتا روبلز. (DPA)

این پرونده یکی از مواردی است که این هفته در اسپانیا و در زمان علنی شدن نام ها ، بحث و جدال های فزاینده ای را برانگیخت. بر سیاستمداران و نمایندگان شهرداری و نهادی که با واکسیناسیون موافقت کرده اند بدون اینکه در فرضیاتی که قرار است تلقیح شود ، باشد.

این رویداد همزمان با اوضاع بسیار بحرانی در کشور است ، زیرا موج سوم ویروس اوج عفونت هایی را ایجاد می کند که تهدید می کند دوباره بیمارستان ها و مجاری ادراری سقوط می کنند و حتی ترس از تأثیر بیشتر بر روی جمعیت از موج اول وجود دارد تقریباً یک سال پیش

موضوع بحث برانگیز

ژنرال ویلاروی این واکسن را به همراه چندین رهبر ارشد نظامی دریافت کرد در چارچوب برنامه واکسیناسیون در ستاد دفاع ، که وزارت بهداشت سهمیه واکسن اختصاص داده است ، به غیر از واکسن های توزیع شده در جوامع خودمختار ، برای تحویل به مردم غیرنظامی.

در این سهمیه ، ستاد کل دفاع با درصدی مطابقت دارد که مجموعه ای از اولویت ها برای آن تعیین شده است: پرسنل پزشکی ، پرسنل نظامی که در مأموریت های بین المللی شرکت خواهند کرد و در نهایت، ساختار فرمان به دنبال یک معیار سنی.

در داخل ستاد کل ، کلیه پرسنل پزشکی قبلاً واکسینه شده اند و واکسن در حال تحویل به نیروهایی است که در عملیات بین المللی شرکت خواهند کرد ، مانند افرادی که به زودی سوار کشتی های دریایی Casaminas و Block می شوند.

اسپانیا کمپین واکسیناسیون گسترده ای را با ماده خریداری شده از Pfizer-BioNTech آغاز کرده است.  (خبرگزاری فرانسه)

اسپانیا کمپین واکسیناسیون گسترده ای را با ماده خریداری شده از Pfizer-BioNTech آغاز کرده است. (خبرگزاری فرانسه)

پس از اتمام این روش ، گروه سوم را به ترتیب اولویت شروع کنید ، ساختار عملیاتی برای ارائه فرماندهی عملیات.

همانطور که در این مورد است ملاک سن است، ژنرال ها اولین کسی بودند که اولین دوز واکسن را دریافت کرداز جمله ویالارویا. با این حال ، افسران درجه دار یا غیرنظامیان ستاد عمومی که این شرایط را برآورده می کردند نیز واکسینه شدند.

یک مورد ظریف در وسط یک بیماری همه گیر

فرماندهی عالی تأیید می کند که واکسیناسیون ویلارویا “مطابق با تعهدات آن ، مطابق با پروتکل های تعیین شده و تنها با هدف حفظ یکپارچگی ، تداوم و کارایی زنجیره عملیاتی نیروهای مسلح” انجام شده است.

و در میان جنجال ها ، مقامات ارتش تصدیق کردند که تصمیم به دریافت واکسن Covid-19 گرفته شده است “زوال چهره عمومی” نیروهای مسلح و “صداقت” خودش را زیر سوال ببرد.

این و آنمورد دوم از این نوع در نیروهای امنیتی. این جمعه ، وزیر کشور فرناندو گرانده-مارلااسکا ، پدرتصمیم گرفت افسر گارد مدنی را که با ستاد کل در تماس بود خاتمه دهد محافظت و اینکه او نیز واکسینه شده است.

وزیر روبلز اذعان كرد كه از طریق رسانه ها در مورد این مسئله اطلاع پیدا كرده است و اعلام كرد كه از JEMAD گزارش خواسته است تا نحوه عمل و پروتكل هایی را كه نظم واكسین ها را راهنمایی می كنند ، بفهمد.

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *