دیوسدادو کابلو به دلیل تجاوز جوان ونزوئلایی در آرژانتین به انتقاد از توافق نامه های دولت و صندوق بین المللی پول اشاره می کند

[ad_1]

دیوسدادو کابلو ، دست راست و مرد قدرتمند در دولت نیکولاس مادورو ، در تلویزیون در مورد پرونده زن جوان ونزوئلایی که در اولین روز در بوینس آیرس توسط رئیس خود تجاوز کرد برای انتقاد از توافق نامه های بین دولت آلبرتو فرناندز و صندوق بین المللی پول صحبت کرد (صندوق بین المللی پول)

کابلو پس از زیر سال بردن نقش قاضی پرونده ، که وی را به “همدستی قاتلان و زن ستیز” متهم کرد ، خواستار مداخله دولت شد.

“آنجا در آرژانتین ، یک ونزوئلایی. ما امیدواریم که دولت آرژانتین و دادگستری آرژانتین بتوانند نقشی را داشته باشند که مناسب آنها باشد و در توافق با صندوق بین المللی پول تداخل نکنید “، رسمی را حفظ می کند.

کابلو با استناد به این پرونده گفت که “یک دختر ونزوئلایی ، مهاجر به آرژانتین ، برای مصاحبه شغلی رفت و مواد مخدر و مورد تجاوز قرار گرفت. وی توانست این موضوع را به مادر و خانواده خود اطلاع دهد. آنها پسر را در شکنجه آشکار گرفتند و آزاد کردند زیرا هیچ سابقه ای وجود نداشت. ”

وی علیه قاضی پرونده خاطرنشان كرد: “نام كارینا زوكونی سابقه شركت در قاتلان و زن ستیزان را دارد. وی قبلاً نیز در پرونده ماریانلا راگو چنین كاری كرده است.”

کابلو نمایشی را که مجری آن است انتخاب کرد و آن را صدا می کنند با دادن چکشکه توسط کانال 8 VTV ، اصرار بر انتقادات وی از دولت آرژانتین و رئیس جمهور آلبرتو فرناندز است. سالات جدید نیستند.

کمی بیشتر از یک ماه پیش و بعد از اجلاس مجازی در مرکوسور ، او فرناندز را یک بازی “باحال” و “دیوانه” خواند.

آلبرتو فرناندز پوستی ظریف دارد“خوشبختانه ، من آزاد هستم ، آقای فرناندز.” وی گفت: “ناراحت کننده است که در سناریویی که ونزوئلا و آرژانتین با هم رفتند ، اکنون خونسردی به شما اجازه می دهد جداگانه راه بروید.”

وی افزود: به رئیس جمهور آرژانتین دوست ندارد او را باحال صدا کنند اما دیوانه بودن را دوست دارد هنگامی که آنها ونزوئلا را دیکتاتوری و وزیر امور خارجه آن (فیلیپه سولا) می نامند ، هنگامی که می تواند ، خود را علیه ونزوئلا اعلام می کند. آنها می دانند که در اینجا دیکتاتوری وجود ندارد ، در اینجا رئیس جمهور همانطور که در آنجا پیروز شد پیروز شده است و ما احترام می خواهیم.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *