دو نوع جدید ویروس کرونا در ایالات متحده شناسایی شده است: ممکن است بیشتر مسری باشند

[ad_1]

بر اساس یک مطالعه مقدماتی که روز چهارشنبه منتشر شد ، محققان آمریکایی دو نوع ویروس کرونا پیدا کرده اند که می تواند مسری تر باشد و رفتاری مشابه انگلیس داشته باشد.

یک نوع به جهتی مشابه با انگلیس جهش پیدا می کند ، در حالی که دیگری نوع دیگری است که تاکنون توسط محققان دیده نشده است و فقط در عرض چند هفته در ایالت اوهایو کلمبوس غالب می شود.

دن جونز ، استاد آسیب شناسی دانشگاه اوهایو ، گفت: “واریته کلمبوس برای موارد مشابهی که دارد ، یک پایه ژنتیکی دارد ، اما سه جهش وجود دارد که به معنای یک تکامل بسیار مهم است.”

جونز هشدار داد که گزینه جدید “افزایش انتقال (ویروس کرونا) در مقایسه با انواع والدین” و او فکر کرد که محدود کردن گردش خون برای جلوگیری از گسترش آن کافی نیست.

هر دو نوع از جهش ها در ایالات متحده نشأت می گیرند و وارد نمی شوند.  عکس: بلومبرگ

هر دو نوع از جهش ها در ایالات متحده نشأت می گیرند و وارد نمی شوند. عکس: بلومبرگ

هر دو نوع از جهش ها در ایالات متحده نشأت گرفته اند و از ماه مارس ، زمانی كه شروع به توالی یابی كردند ، از كشورهای دیگر وارد نشده اند ، تلاشی كه با مشاهده گسترش سویه ها تسریع شد.

این مطالعه که هنوز توسط جامعه علمی بررسی نشده است ، نشان می دهد که ویروس کرونا دچار یک دوره تغییرات قابل توجه در ساختار ژنتیکی خود می شود.

اگرچه برای تعیین میزان آلودگی سویه های جدید هنوز خیلی زود است ، ویروس از چند ماه پیش در بین مردم وجود داشته و دائماً در حال تغییر است.

محققان همچنین یادآوری کردند که eخیلی زود است که بدانیم آیا انواع جدید به واکسن ها پاسخ نمی دهند یا خیرکه از ماه دسامبر در ایالات متحده و سایر کشورهای اروپایی به جمعیت در معرض خطر تحویل داده شده است.

کارگروه کاخ سفید در اوایل این ماه پیشنهاد کرد که ممکن است وجود داشته باشد “نسخه آمریکایی” قضاوت بر اساس میزان عفونت در ماه های اخیر در کشور.

طبق آمار رسمی ، ایالات متحده روزانه بین 200،000 تا 300،000 آلاینده Covid-19 با بیش از حد اضافه می کند 4000 مرگ در روز.

در هر صورت ، این چهارشنبه ایالات متحده به 23،047،409 مورد و 384،277 مورد انباشته رسید ، در زمانی که همه گیری جای خود را نگذاشت. ایالت نیویورک با 40192 مورد مرگ ، بیشترین آسیب را در این کشور دارد و پس از آن تگزاس (31،272) ، کالیفرنیا (31،258) ، فلوریدا (23،396) و نیوجرسی (20،161) قرار دارد.

با اطلاعات از EFE.

JPE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *