دو نفر در اسرائیل پس از حمله جدید توسط نوار غزه کشته شدند

[ad_1]

در میان درگیری های 10 مه که تاکنون باقی مانده ، دست کم دو نفر در این حمله در جنوب اسرائیل بر اثر چندین گلوله از نوار غزه کشته شدند. بیش از 210 کشته در محاصره فلسطینو دوازده مرگ در اسرائیل.

مأمور دیوید آدوم خدمات اضطراری گفت که کشته شدگان دو کارگر خارجی با ملیت تایلندی بودند که تحت اصابت گلوله در اشکل قرار گرفتند. به نوبه خود ، آنها این را اضافه کردند آنها به حدود ده نفر توجه می کنند، از جمله چهار وخیم است.

در میان مجروحان ساعات آخر شکل یک سرباز 19 ساله اسرائیلی است همانطور که روزنامه اسرائیلی “یدیعوت آحارونوت” گزارش داد ، که مورد اصابت ترکش قرار گرفت و در شرایط پایدار در بیمارستان بارزیلای بستری شد

یک برج در نوار غزه پس از بمباران اسرائیل تخریب شد.  عکس: DPA

یک برج در نوار غزه پس از بمب گذاری اسرائیل تخریب شد. عکس: DPA

ارتش اسرائیل از طریق حساب توییتر خود اعلام کرد که این سرباز در حال مشاهده محموله های کالا به نوار غزه از طریق گذرگاه کرم شالوم بود که در طول روز باز بود ، اگرچه در نتیجه این حادثه تحویل متوقف شد.

وی گفت: “درست پس از آنكه اسرائیل گذرگاه ارز (…) را برای ورود كمكهای غیرنظامی بازگشایی كرد ، یك گلوله خمپاره ، یك سرباز كه اندكی زخمی شده بود ، به سمت گذرگاه غزه شلیك شد.” وی افزود: “حماس حملات به اسرائیل را بر كمك های بشردوستانه به مردم غزه اولویت دارد.”

منابع سازمان ملل از مشاوره اروپا پرس این موضوع را تأیید کردند “هیچ چیز وارد غزه نشده است” و اینکه “کامیون ها واژگون شدند” قبل از رسیدن به محاصره فلسطین.

از طرف دیگر چندین گلوله به اشدود و بیرشوا اصابت کرد و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد قربانیان وجود ندارد اسرائیل همچنین تأکید کرد که حمله به مواضع حماس و جهاد اسلامی در این محاصره را ادامه می دهد ، از جمله یک گروه از گروه دوم ، که “آماده شلیک موشک به اسرائیل بود”.

مقامات نوار غزه مرگ 213 نفر از جمله 61 خردسال را در بمباران محله تایید کرده اند. به این رقم باید اضافه کنیم مرگ بیش از 20 فلسطینی در کرانه باختری به عنوان بخشی از سرکوب تحرکات اخیر برای محکوم کردن حمله به غزه و حوادث اورشلیم.

هنگامی که نیروهای اسرائیلی به مسجد اسپلاناد ، محلی که یهودیان از کوه معبد آن را می شناسند ، حمله کردند و حتی به سمت مسجد الاقصی گاز شلیک کردند ، تنش ها افزایش یافت. سومین مکان مقدس برای مسلمانان.

حماس سپس چندین گلوله به سمت اورشلیم و اطراف آن شلیک کرد و اسرائیل را به واکنش وا داشت کمپین بمب گذاری علیه این محوطه، علیرغم تلاش برای میانجیگری مصر و سایر کشورها ، گروههای فلسطینی با افزایش شلیک موشک به آنها پاسخ دادند.

ظهور در جنگ نیز به دنبال جنگ بین یهودیان و مسلمانان را تشدید کرد در چندین شهر در اسرائیل و کرانه باختری ، از جمله ضرب و شتم و تلاش برای لینچ ، که هشدارهایی را درباره احتمال درگیری های داخلی گسترده ایجاد می کند.

منبع: آژانس ها

همچنین ببینید

ساختمانهایی که در غزه مورد حمله قرار گرفتند و بیشتر موشکهای فلسطینی: حماس و اسرائیل در یک طلوع شدید دیگر با یکدیگر برخورد می کنند

جو بایدن از بنیامین نتانیاهو حمایت کرد

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *