دو بار کمک فدرال به پلیس کنگره پیشنهاد شد و رد شد

[ad_1]

سه روز قبل از حمله هواداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به کنگره آمریکا ، پنتاگون از پلیس کاپیتول در صورت نیاز پرسید پرسنل گارد ملی. و همزمان با هجوم جمعیت به ساختمان در روز چهارشنبه ، مقامات وزارت دادگستری برای ارائه آن تماس گرفتند. عوامل FBI. پلیس طرد شدن به گفته مقامات ارشد دفاعی و دو نفر آشنا به موضوع ، هر دو بار.

علی رغم هشدارهای مربوط به خیزش احتمالی و منابع و زمان زیادی برای آماده سازی ، پلیس کاپیتول فقط اقدام به این کار کرد برنامه های تظاهرات

نمایندگان همچنین قصد دارند از هیاهوی متعاقب واکنش خشونت آمیز مقامات به اعتراضات در نزدیکی کاخ سفید خشمگین شوند ، از هرگونه نشانه داشتن پلیس فدرال جلوگیری می کنند. سربازان گارد فدرال یا گارد ملی به مقابله با آمریکایی ها.

میله هایی که دیر می آیند ، این پنجشنبه پایتخت را محاصره می کنند.  عکس: AP

این پنجشنبه دروازه های دیرهنگی پایتخت را محاصره می کنند. عکس: AP

نتیجه این شد که روز چهارشنبه پایتخت خلیج فدرال تصرف شد و عناصر یک سازمان اجرای قانون با بودجه عملیاتی بزرگ و تجربه گسترده ای در محافظت از قانونگذاران با محافظت از قانونگذاران در چشم جهانیان خرد شدند. کامل چهار معترض کشته شدند ، از جمله زنی که در ساختمان به ضرب گلوله کشته شد. و این جمعه یک پلیس درگذشت.

شورش ها و عدم کنترل س questionsالات جدی در مورد امنیت Capitol Hill برای ایجاد کرده است رویدادهای آینده. حوادث روز چهارشنبه همچنین نگرانی هایی را در مورد رفتار با طرفداران ترامپ ایجاد کرد که بیشتر آنها آنها سفید بودند و در حالی که سیاه پوستان یا لاتین هایی که سال گذشته علیه خشونت پلیس اعتراض کردند با حضور پلیس روبرو شدند اجازه داشتند ساعتها در ساختمان بمانند بسیار قوی تر و پرخاشگرتر

آرت آسویدو ، رئیس پلیس در هوستون ، که واحد وی در سال گذشته پس از مرگ جورج فلوید به چندین اعتراض بزرگ واکنش نشان داد ، گفت: “این یک تخیل و رهبری بود. “پلیس کاپیتول باید این کار را انجام دهد. کار بهتر

پلیس از یک کنگره حصارکشی شده محافظت می کند.  عکس: AP

پلیس از یک کنگره حصارکشی شده محافظت می کند. عکس: AP

آسودو گفت که او به افتخار افسران پلیس مقتول که این کار را انجام داده اند ، در برنامه هایی در Capitol Hill شرکت کرده است. نرده های بالاتر و حضور پلیس بیشتر از آنچه روز چهارشنبه در فیلم ها دیده بود.

وزیر ارتش ، رایان مک کارتی گفت که با افزایش ناآرامی ها ، مشخص شد که پلیس کاپیتول از برتری برخوردار است. اما وی خاطرنشان کرد که هیچ برنامه پیش بینی شده برای آنچه که نیروهای امنیتی می توانند در صورت بروز مشکل کپیتول هیل انجام دهند ، از قبل تهیه نشده است ، زیرا کمک های دفاعی منکر شد.

مک کارتی گفت: “آنها باید از ما بپرسند ، این درخواست باید به ما برسد.”

استفان سوند ، رئیس پلیس کاپیتول ، تحت فشار نمایندگان مجبور به این کار شد منصرف می شوم. سناتور چاک شومر که به زودی رهبر اکثریت مجلس سنا خواهد شد ، استعفای گروهبان را از مایکل استنگر ، بلافاصله استعفای گروهبان اسلحه فوقانی را خواستار و دریافت کرد. انتظار می رود که گروهبان از مجلس نمایندگان برکنار شود.

آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *