دونالد ترامپ قبل از روی کار آمدن جو بایدن واشنگتن را ترک می کند

[ad_1]

رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ، صبح روز چهارشنبه واشنگتن را ترک خواهد کرد ، ساعاتی قبل از مراسم تحلیف جانشین دموکرات خود جو بایدنشبیه این از حریفی که با بیش از هفت میلیون رأی او را شکست داد ، مشروعیت بخورید.

رئیس جمهور جمهوری خواه ، که چند روز پیش اعلام کرد که در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کرد ، به باشگاه Mar-a-Lago خود در پالم بیچ پرواز خواهد کردطبق گزارش رسانه های آمریکایی ، فلوریدا ، جایی که وی قصد دارد در آن مستقر شود.

تاکنون کاخ سفید برنامه های رسمی را برای روز روی کار آمدن اعلام نکرده است ، اما رسانه ها در فلوریدا گفتند ترامپ کاخ سفید را ترک می کند و سپس یک مراسم عزیمت در پایگاه هوایی اندروز وجود دارد، در حومه واشنگتن.

محل اقامت رئیس جمهور دونالد ترامپ مار-لا-لاگو در پالم بیچ.  (AP)

محل اقامت رئیس جمهور دونالد ترامپ مار-لا-لاگو در پالم بیچ. (AP)

معاون رئیس جمهور مایک پنس قبلاً در روزهای اخیر گزارش داده بود که او در افتتاحیه بایدن شرکت خواهد کرد در واشنگتن

آ توافق دقیق در مورد انتقال فرماندهی در واشنگتن اتفاق می افتد پس از آنکه پیروان تامپ در 6 ژانویه در حوادثی که منجر به پنج کشته شد ، از جمله یک افسر پلیس ، به کاپیتول حمله کردند.

پالم بیچ پست این احتمال را گزارش می کند ترامپ در دوران تصدی بایدن اقدام مثبتی انجام داد طبق اطلاعات جمع آوری شده در دسامبر گذشته ، قبل از تسخیر اجباری پایتخت ، کمپین خود را در سال 2024 اعلام کند.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن از 20 ژانویه روی کار خواهد آمد.  (AP)

رئیس جمهور منتخب جو بایدن از 20 ژانویه روی کار خواهد آمد. (AP)

با این حال ، برنامه هایی که ترامپ در نظر داشت اکنون نامشخص است ، اما انتظار می رود که تظاهرات حمایت از طرفداران وی در فلوریدا امروز شنبه برگزار شود.

ترک ترامپ ، به گفته رسانه های مبتنی بر منابعی که درخواست ناشناس ماندن دارند ، مشابه مواردی است که در هنگام بازدید از کشور اتفاق می افتد ، با فرش قرمز ، نگهبان ، باند نظامی و تبریک 21 توپ.

هفته گذشته ، در آخرین توییت خود ، ترامپ قبل از اینکه وی را ساکت کند ، گفت که او در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کرد. شکستن سنت مداوم در میان روسای جمهور نوظهور از سال 1877.

ترامپ واشنگتن را ترک خواهد کرد رو به استیضاح، دومین دوره چهار ساله خود ، متهم به تحریک پیروان خود به قیام خشونت آمیز شد که با حمله به پایتخت پایان یافت.

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *