دونالد ترامپ دوره خود را با محبوبیت بالا پایان داد

[ad_1]

حمله کاپیتول هیل توسط طرفداران وی و امتناع وی از اعتراف به شکست در انتخابات برای دونالد ترامپ ویرانگر بود. رئیس جمهور دوره خود را به پایان می رساند با بالاترین درصد عدم محبوبیت، طبق دو مطالعه

آنچه توسط مرکز تحقیقات انجام شده است تحقیقات پیو نشان می دهد که تنها 29٪ از آمریکایی ها معتقد است که ترامپ در راس کشور کار خوبی انجام داده است ، سطوحی که در چهار سال ریاست جمهوری او هرگز دیده نشده است.

گزارش حتی از این موضوع پشتیبانی می کند 76٪ معتقدند که سرمایه دار بزرگ املاک و مستغلات “پس از شکست خود رفتار غیرقابل قبولی داشت”، از پذیرفتن پیروزی جو بایدن دموکرات و در جریان حمله 6 ژانویه به طرفدارانش در کاپیتول امتناع ورزید.

امتناع دونالد ترامپ از به رسمیت شناختن پیروزی رقیب دموکرات خود و پشتیبانی از حامیان خشن که پارلمان را تصاحب کردند برای کاهش تصویر بسیار مهم بود.  (EFE)

امتناع دونالد ترامپ از به رسمیت شناختن پیروزی رقیب دموکرات خود و حمایتی که وی از حامیان خشن که پارلمان را تصاحب کردند برای کاهش چهره بسیار مهم بود. (EFE)

در حقیقت ، 68٪ از پاسخ دهندگان رد می کنند که ترامپ همچنان عاملی است که باید در سیاست های آمریکای شمالی مورد توجه قرار گیرد و سه چهارم معتقدند که او باید مسئولیت حمله به پارلمان را بر عهده بگیرد.

در مورد انتخابات ، 67 درصد از شرکت کنندگان در بخش عمده شکست ترامپ را مقصر می دانند شکایت های بی اساس قبلی شما در مورد غیر قابل اعتماد بودن رای گیری پستی در آمریکا.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان ، 55 درصد معتقدند که رئیس جمهور نمی تواند بیماری همه گیر ویروس کرونا را کنترل کند به عنوان یکی دیگر از عوامل تعیین کننده عدم موفقیت وی در انتخاب مجدد.

تحقیق در مورد دانشگاه کوینی پیاک از این ارقام پشتیبانی کنید ، با اشاره به اینکه در حال حاضر میزان تایید ترامپ 33 درصد است عدم تایید آنها به 60٪ می رسد.

بر اساس آخرین نظرسنجی ها ، درمان بیماری همه گیر که چندین بار آن را کم اهمیت جلوه داده است ، در برابر دونالد ترامپ نیز بازی می کند.  (EFE)

بر اساس آخرین نظرسنجی ها ، درمان بیماری همه گیر که چندین بار آن را کم اهمیت جلوه داده است ، در برابر دونالد ترامپ نیز بازی می کند. (EFE)

“رای دهندگان ترامپ همچنین انتقاد بیشتری نسبت به رفتار نامزد خود پس از انتخابات نشان داده اند. سهم طرفداران وی که رفتار او را غیر معمول توصیف می کنند در دو ماه گذشته دو برابر شده است و از 10٪ به 20٪ رسیده است. “تحقیقات پیو می گوید.

اکنون، در محدوده جمهوری ترامپ 75٪ تأیید دارد ، در حالی که در انتخابات عمومی 95٪ بود.

CNN نشان می دهد که کارفرما خواهد بود اولین رئیس جمهور – همانطور که مطالعات در حال انجام است – برای تکمیل دوره اول خود با تأیید زیر 40٪ و با مخالفت خالص منفی (تأیید-عدم) بیش از 50٪.

بیشتر روسای جمهور آمریکا تمایل دارند که برای دوره دوم رتبه بندی خود را تصویب کنند ، از جمله کسانی که در انتخابات دوم شکست می خورند ، کاری که ترامپ انجام نمی دهد.

از فرانکلین روزولت تا امروز بیشتر رهبران آمریکایی تمایل به داشتن 60٪ تصویر مثبت دارند.

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *