دونالد ترامپ اطمینان داد که اخراج “خطر صفر” دارد و قربانی “حمله به آزادی بیان” را محکوم کرد

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریکا سه شنبه این حرف را زد حذف “خطر صفر” وجود دارد کابینه وی مطابق روندی که در متمم 25 قانون اساسی تعیین و نکوهش شده است “حمله به آزادی بیان” این امر پس از حمله به پایتخت ، بر او و پیروانش آشکار شد.

“اصلاحیه 25 برای من صفر است”ترامپ در آلامو ، تگزاس ، با اشاره به فشار دموکرات ها بر معاون رئیس جمهور ، گفت مایک پنس به طوری که با حمایت کابینه ، رئیس جمهور می تواند از قدرت برکنار شود زیرا وی برای دستیابی به سمت خود نامناسب تلقی می شود.

پیش از این ، رئیس جمهور ترامپ چنین تصور می کرد استیضاح علیه او ، که دموکرات ها اصرار دارند مسخره است. “

ترامپ در مورد سخنرانی 6 ژانویه خود ، که به گفته دموكرات ها ، شورش های بعدی كاپیتول هیل را در همان روز تشویق كرد ، گفت سخنرانی او “کاملاً مناسب” بود.

رئیس جمهور قبل از عزیمت به آلامو ، تگزاس ، برای بازرسی از دیوار مرزی بیانیه ای به خبرنگاران داد.

دونالد ترامپ در فرودگاه بین المللی ولی در هارلینگن ، تگزاس به هواداران خود تبریک می گوید.  به ناکامورا / گتی ایماژ / خبرگزاری فرانسه بروید

دونالد ترامپ در فرودگاه بین المللی ولی در هارلینگن ، تگزاس به هواداران خود تبریک می گوید. به ناکامورا / گتی ایماژ / خبرگزاری فرانسه بروید

دموکرات های متأخر روز دوشنبه رسما مقاله استیضاح علیه ترامپ را که متهم کردند ، ارائه دادند “قیام را تحریک کنید.”

مجلس روز سه شنبه درمورد قطعنامه ای که دموکرات ها از معاون پنس رئیس جمهور خواستار رأی می دهند برای اصلاح ترامپ از سمت خود به متمم 25 مراجعه شود.

طبق پنل قطعنامه ، اگر پنس ظرف 24 ساعت پاسخ ندهد ، دموکرات ها روند استیضاح را ادامه می دهند.

صبح امروز ، در تماس تلفنی با فرمانداران برای بحث در مورد ویروس کرونا ، معاون رئیس جمهور پنس گفت که دولت در اواسط انتقال است و “با پشتکار” با تیم جو بایدن رئیس جمهور منتخب کار می کند. وی همچنین از فرمانداران برای راهنمایی در مورد COVID-19 تشکر کرد.

وی گفت هدف “این است كه اطمینان حاصل شود كه هیچ تلاشی در تلاشهای مستمر ما برای قرار دادن سلامتی مردم آمریكا در این زمینه وجود ندارد.”

همچنین ببینید

این 5 نفری هستند که در حمله به پایتخت کشته شدند

همچنین ببینید

حمله اعلام شده است؟  گزارش FBI هشدار می دهد

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *