دونالد ترامپ از حذف خود از فیس بوک خشمگین است و “هنگام بازگشت به کاخ سفید” قول مجازات می دهد

[ad_1]

انتظار می رفت. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، با تأیید اخراج خود در دو سال خشمگین شد فیس بوک. و او با اخطار رئیس شبکه اجتماعی مارک زاکربرگ پاسخ داد.

ترامپ در بیانیه ای که روز شنبه شناخته شد تهدید کرد: “دفعه دیگر که در کاخ سفید هستم ، قرار نیست شامهای همسرش را جشن بگیرم و او از من خواست. ما فقط در مورد تجارت صحبت خواهیم کرد.”

بنابراین ، این سرمایه دار دوباره نیت خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا از دست داد.

همزمان، ترامپ تعلیق را “توهین” خواند برای کسانی که در جریان “انتخابات جعلی” در نوامبر گذشته ، در تکرار نظریه بی اساس وی درباره تقلب در انتخابات ، به او رأی دادند.

رئیس جمهور سابق در یادداشتی افزود: “نباید اجازه داد كه با این سانسور و سكوت فرار كنند.”

خشونت در پایتخت

پس از اینکه هیئت مشاور محتوای این شرکت حساب های شبکه های اجتماعی خود را به حالت تعلیق درآورد ، ترامپ از Facebook و Instagram حذف شد ، با توجه به اینکه وی مسئول قسمت های خشونت در 6 ژانویه در کاپیتول.

مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک.  عکس: EFE

مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک. عکس: EFE

شرکت تحت هدایت زاکربرگ تصمیم گرفت ترامپ را مجازات کند حداکثر مجازات پس از قضاوت در مورد وجود آنها خطرات ایمنی عمومی.

فیس بوک که اینستاگرام را نیز در اختیار دارد ، این جمعه توضیح داد که ترامپ قادر خواهد بود حساب های خود را دوباره فعال کند. از ژانویه 2023، پس از تجزیه و تحلیل شرکت برای بررسی اینکه آیا حضور آن در این شبکه ها همچنان تهدید امنیت است.

“ما عوامل خارجی ، از جمله موارد خشونت ، محدودیت در مجامع مسالمت آمیز و سایر شاخص های ناآرامی های مدنی را ارزیابی خواهیم کرد. اگر متوجه شویم که هنوز خطر جدی برای امنیت عمومی وجود دارد ، محدودیت را برای یک دوره زمانی تمدید خواهیم کرد و ادامه خواهیم داد دوباره ارزیابی کنید تا اینکه در این مرحله ، خطر کاهش یافته است “، این شرکت در بیانیه ای گفت.

فیس بوک حساب ترامپ را پس از سرمایه دار بزرگ جمهوری خواه بست پیروان خود را تشویق کنید تا به سمت پایتخت حرکت کنند، در یک سخنرانی بحث برانگیز که در آن سرمایه دار بزرگ نیویورک مشروعیت پیروزی جو بایدن دموکرات در انتخابات نوامبر 2020 را زیر سوال برد.


“از دفتر دونالد ترامپ” ، سکویی که رئیس جمهور سابق استفاده می کند اما بسته می شود. عکس: خبرگزاری فرانسه

این در فیس بوک تنها وتو نبود که او متحمل شد ، زیرا او همچنین از توئیتر دور ماند ، یک شبکه اجتماعی که قبل و بعد از ورود به کاخ سفید برای گسترش دامنه پیام خود با فرکانس فوق العاده ای استفاده کرد.

شبکه اجتماعی خود را داشته باشید

این تایید چند روز پس از ترامپ صورت می گیرد یکی از سکوهایی را که اخیراً ایجاد کرده است خاموش کنید و استفاده می شود.

در “از دفتر دونالد جی. ترامپ ، فقط یک ماه ، مستاجر سابق کاخ سفید فیلم ها و بیانیه های کمیته اقدامات سیاسی خود را منتشر کرد (PAC ، Save America).

محتوای این شبکه اجتماعی که به عنوان بخشی از “تلاشهای گسترده تری” که تیم شما با آنها کار می کند “کمکی” تلقی می شود ، فقط از طریق ایمیل یا پیام های متنی قبل از ثبت نام قابل دسترسی است ، که در آن شما باید یک سری اطلاعات کاربر را ارائه دهید.

منبع: DPA

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *