دموکرات ها در حال افزایش فشار برای حذف ترامپ از کاخ سفید قبل از استرداد وی هستند

[ad_1]

مجلس نمایندگان ایالات متحده اعلام کرده است که اگر مایک پنس ، معاون رئیس جمهور با بیست و پنجمین اصلاحیه برای برکناری وی از کاخ سفید ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور را استیضاح کند ، دومین بار در کمتر از دو سال استیضاح خواهد شد.

با دفاع از قانون اساسی و دموکراسی خود ، فوری عمل خواهیم کرد زیرا این رئیس جمهور تهدید فوری هر دو را تهدید می کند“نانسی پلوسی ، رئیس مجلس گفت.

پلوسی در نامه ای به دموکرات ها اظهار داشت که “با گذشت روزها ، وحشت حمله فعلی شدت گرفتوی گفت ، “برای دموکراسی آمریکایی” ، انجام شده توسط این رئیس جمهور ، “برای آنچه لازم است ،” اقدامات فوری است.

مجلس به اتفاق آرا تلاش خواهد کرد تا این دوشنبه قطعنامه ای را تصویب کند که در آن پنس دعوت شود تا در 25 ساعت با اصلاحیه 25 اقدام کند ، در غیر این صورت مجلس نمایندگان خود روند “استیضاحعلیه ترامپ

پلوسی توضیح داد که استنی هویر ، رهبر دموکرات مجلس نمایندگان ، “قطعاً به دنبال تصویب” قطعنامه ارائه شده توسط جمیه راسکین ، نماینده کنگره است ، که “اصرار به تشکیل و بسیج” دولت برای اشاره به اصلاحیه 25 و “اعلام می کند که رئیس جمهور در انجام وظایف خود ناتوان است”.

اگر متن به این حمایت یکپارچه در مجلس نرسد ، روز بعد برای رأی گیری ارائه می شود ، آنها برای این منظور پنس را خواستند تا ظرف 24 ساعت پاسخ دهد و به دنبال آن سند استیضاح رأی گیری عمومی.

در هر صورت ، استیضاح احتمالی به حمایت سنا احتیاج دارد و رئیس جمهور سنا ، میچ مک کانل ، جمهوری خواه ، هشدار داده است که هیچ پیشنهادی قبل از 19 ژانویه که قرار است مراسم تحلیف بایدن برای 20 ژانویه باشد ، باز نخواهد گشت. در همان تاریخ ، رای قاطع معاون جدید رئیس جمهور کمالا هریس کنترل سنا را به دموکرات ها می دهد.

همچنین ببینید

آمریکا: جیک آنجلی ،

آژانس های بین المللی

FCR

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *