دلایل که دونالد ترامپ به مراسم تحلیف جو بایدن نخواهد رفت

[ad_1]

این ویدئو ، که دیروز دونالد ترامپ معتدل را پخش کرد ، و در آن او پیروان خود را که به کنگره حمله می کنند محکوم کرد ، قول داد که انتقال را تسهیل می کند. برای اولین بار او در مورد کلاهبرداری صحبت نمی کرد، این فقط یک سراب بود که چند ساعت طول کشید.

این جمعه ، ترامپ دوباره خودش ، بدون کراوات ، از همه کرست ها بود. پاک ترین ترامپ ، کسی که فرم ها یا م institutionsسسات را نمی پذیرد و آنچه را که می خواهد انجام می دهد ، چیزی که شخصاً برای او راحت است.

به محض انتشار حساب توییتر وی ، به مدت 12 ساعت مسدود به دلیل ایجاد خشونت از آنجا ، رئیس جمهور معزول جمعه این هفته اعلام کرد که در 20 ژانویه به مراسمی نمی رود که در آن باید فرماندهی را منتقل کند جو بایدن دموکرات.

در پی خشونت هایی که روز چهارشنبه توسط طرفداران دونالد ترامپ به راه افتاد ، پایتخت سنگ تحت بازداشت شدید است.  (AP)

در پی خشونت هایی که روز چهارشنبه توسط طرفداران دونالد ترامپ به راه افتاد ، پایتخت سنگ تحت بازداشت شدید است. (AP)

ممکن است، به عنوان کریستینا کرچنر در آن زمان در آرژانتین ، ترامپ می گوید که به جایی سفر خواهد کرد و در واشنگتن نخواهد بود.

درست است که این بدیهی است ژستی است که هدف آن طرد مخالف او است ، اما مهمتر از همه این اقدامی بسیار نمادین است که به زنده نگه داشتن شعله در بین پیروان آن کمک می کند.کسانی که به تاریخ اعتقاد دارند رهبرشان توسط انتخابات دزدیده شده است ، گرچه عدالت چندین بار ثابت کرده است که او شکست خورده است.

ترامپ با اکراه موافقت كرد كه اين ويدئو متوسط ​​را ضبط كند، آشتی جویانه ، زیرا تحت فشار شدیدی از جانب قانونگذاران قرار گرفته است که وی را تهدید به استیضاح سریع برای تحریک به خشونت یا اعمال اصلاحیه 25 برای اعلام ناتوانی در اداره آن کرده اند.

اما ترامپ ، با تمام اطلاعات داخلی خود ، این عکس را برای بایدن پیروزمندانه رد می کند. منیت به قدری عظیم است که تحمل نشان دادن یک بازنده را ندارد.

در عین حال ، او باید سرمایه سیاسی خود را حفظ کند تا شانس خود را برای حضور در کاخ سفید در چهار سال حفظ کند ، زیرا در این کشور شرکت در انتخابات باخت بسیار دشوار است.

دونالد ترامپ در انتخابات گذشته 75،000،000 رأی آورد - جریانی که او سعی دارد آن را حفظ کند.  (EFE)

دونالد ترامپ در انتخابات گذشته 75،000،000 رأی آورد – جریانی که او سعی دارد آن را حفظ کند. (EFE)

در حالی که ترامپ 75 میلیون رأی عالی به دست آورد، شما باید این گیاه را هر روز آبیاری کنید تا خشک نشود. در جامعه ای به رقابت با آمریکا ، شرط بندی روی کسی که شکست خورده دشوار است. میت رامنی ، ال گور ، جان مک کین ، هیلاری کلینتون ، جان کری از نمونه های مدرن تر هستند.

سپس ترامپ دوباره همان تحریک کننده است ، مثل همیشه ، کسی که با سبک مستقیم و رقت انگیز خود ، به دور از قوانین و نهادها ، طرفداران خود را اغوا می کند ، این سبکی که به ویژه در اعماق آمریکا به او نتیجه داده است.

قانون گذاران نگرانند که این نگرش به حد غیر قابل تصوری برسد این روزها برای انتقال فرمان از دست رفته است. نانسی پلوسی ، رهبر حزب دموکرات مجلس نمایندگان ، تا آنجا پیش رفت که از روسای ستاد خواست تا ترامپ را تا 20 ژانویه از دکمه های هسته ای دور نگه دارند.

اما در حالی که ترامپ در حد نهایی بازی می کند ، چهره معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال رشد است. مشخص است که وی چند روز است که با رئیس جمهور صحبت نکرده و نحوه محکومیت وی در برابر حمله به کنگره محکم و قاطع بوده ، همان تسریع در صدور گواهینامه بایدن.

او ممکن است بهترین رقیب ترامپ در جمهوری خواه در سال 2024 باشد. حتی محافظه کارتر از سرمایه دار بسیار مهم ، او می تواند صدای ترامپ را اغوا کند و سبک دقیق تری را از او پیشنهاد کند.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *