در نیویورک ، آنها بدون واکسن رها شدند و فعالیت مگا ایمن سازی خود را متوقف کردند

[ad_1]

بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک روز سه شنبه گفت که این شهر در واقع عاری از واکسن های ویروس کرونا است. بنابراین برنامه های خود را برای افتتاح استادیوم ها در طول فعالیت ایمن سازی به پایان رساند و توصیه می کند تا بهار یا تابستان با افراد زیادی برنامه ریزی های بزرگی انجام ندهید.

د بلاسیو در یک کنفرانس مطبوعاتی اشاره کرد که این شهر تنها 7،700 دوز واکسن دارد علیه ویروس کرونا و از مقامات فدرال خواسته است که از دوزهای اختصاص داده شده برای دوز دوم استفاده کنند ، حتی با این خطر که افراد واکسینه شده در زمان مورد نظر آمپول دوم را دریافت نکنند.

گیر کرده ایمشهردار نیویورک که مجبور به لغو جلسات واکسیناسیون و متوقف کردن برنامه ها برای اجازه دادن به استادیوم های یانکیز و سیتی فیلد برای واکسیناسیون در مقیاس بزرگ شد ، گفت: “ما نمی توانیم واکسیناسیون را انجام دهیم.” تزریق

دبلازیو گفت که 100000 دوز رزرو شده وجود ندارد که مورد استفاده قرار نمی گیرد و از دولت فدرال و دولت جدید رئیس جمهور جو بایدن اجازه آزادی آنها را خواست.

شورای شهر پیش بینی می کند حدود 107000 دوز واکسن covid-19 را بین روزهای سه شنبه و چهارشنبه دریافت کند و جلسات واکسیناسیون به تعویق افتاده را دوباره برنامه ریزی کند.

د بلاسیو گفت: “بیایید از آنچه در حال حاضر داریم استفاده کنیم ، زیرا ما در حال حاضر شاهد تلاش برای بهبود تولید هستیم.”

رئیس جمهور گفت: “ما متعهد هستیم كه اطمینان حاصل كنیم كه همه دوز دوم خود را دریافت می كنند ، اما كمبود (…) ما در دنیای كاملی زندگی نمی كنیم ، كاملاً كمبود داریم.” بدون از دست دادن اثر در ایمن سازی در برابر ویروس کرونا ، به تأخیر می افتد.

دبلازیو گفت که با توجه به عدم پیشرفت در کار واکسیناسیون “من بهار امسال عروسی را برنامه ریزی نمی کنم” و باید تا تابستان منتظر بمانیم تا تأثیرات ایمن سازی را در ایجاد بیماری همه گیر مشاهده کنیم.

استفاده از واکسن های تصویب شده Pfizer و Moderna در حال حاضر کندتر از حد انتظار است ، هم به دلیل هماهنگی ضعیف بین دولت فدرال و ایالت ها و هم به دلیل مشکلات تولید.

مدرنا امروز گفت که در حال مهلت مهلت های موافقت شده با دولت ایالات متحده است و در حال حاضر 30 میلیون دوز تحویل داده و امیدوار است که بتواند 100 میلیون دوز را قبل از پایان ماه مارس سال جاری ارسال کند.

با اطلاعات از EFE.

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *