در حمله به چاقو در یکی از شهرهای آلمان سه نفر کشته و تعداد زیادی زخمی شدند

[ad_1]

جمعه این هفته در حمله مردی ، ظاهراً با چاقو ، سه نفر کشته و دیگران زخمی شدند شهر وورتسبورگ آلمانتوسط پلیس گزارش شده است.

“مهاجم کاهش یافته است بعد از اینکه پلیس از اسلحه گرم استفاده کرد چندین زخمی و کشته وجود دارد. “

به نوشته روزنامه بیلد ، بدون استناد به منابع مهاجم از چاقو استفاده کرده است، کشته شدن حداقل سه نفر و زخمی شدن شش نفر دیگر.

همین منابع اظهار می دارند که متجاوز قبل از اینکه توسط نیروهای امنیتی کاهش یابد ، با شلیک به پا زخمی شد.

کل منطقه اطراف حملات بسته شده بود و پلیس از مردم خواست با وجود اصرار ، از نزدیک شدن به محل جلوگیری کنند هیچ خطری ندارد.

ویدئوها در شبکه های اجتماعی درحال چرخش است ، جایی که مهاجم ادعا شده با چاقو در دست دیده می شود ، در حالی که عابران سعی می کنند او را متوقف کنند. در نبردی در غوغا.

در وورتسبورگ ، در تاریخ 18 ژوئیه 2016 ، یک حمله ضربات چاقو بر روی قطاری که به سمت شهر حرکت می کرد ، رخ داد. خردسال پناهنده افغان چهار نفر را مجروح کرد ، دو نفر از آنها به طور جدی، قبل از اینکه توسط پلیس پایین بیاید ، داخل ماشین و پاشنه سکو قرار دارد. تحقیقات آن را در نظر گرفت یک حمله تروریستی الهام گرفته از اسلام گرایان.

تهدیدی برای مردی در رم: “من همه آنها را خواهم کشت”

در حالی که وحشت شهر وورتسبورگ آلمان را در برگرفت ، فردی مسلح به چاقو در میدان سنت پیتر در رم ، رهگذران را تهدید کرد با فریاد “من همه شما را می کشم

این مرد توسط گشت پلیس محلی در رم بازداشت شد. این حوالی ساعت 5 بعد از ظهر اتفاق افتاد و کلاه ایمنی های سفید روی آن بود گروه I ارسال کسانی که 46 ساله را که وحشت کاشته بود دستگیر کردند در منطقه بورگو.

هنگامی که توسط پلیس محلی بازسازی شد ، این مرد ، یک شهروند فرانسوی ، هنگام قرار دادن چاقوی آشپزخانه به رهگذران ، چهره یک زن ایتالیایینشسته در یک رستوران محلی

این مرد هنگام حرکت به سمت کلیسای سنت پیتر ، با حمل کوله پشتی که در داخل آنها پیدا شده بود ، توسط مأموران دستگیر و شناسایی شد. هشت چاقوی آشپزخانه دیگر.

AFG[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *