در برزیل ، ترس از مرگ ویروس کرونا باعث ایجاد تب وصیت می شود

[ad_1]

ویروس کرونا ویروسی را که قبلاً وجود نداشته آزاد می کند و ایده پایان زندگی را نزدیک می کند ، زیرا آمار در برزیل نشان می دهد رشد اراده ها 41.7٪ به مدت یک سال در توسعه کامل بیماری همه گیر.

جالب اینجاست که ایالت سائوپائولو که بیشتر تحت تأثیر ویروس قرار دارد منجر به این رتبه بندی می شود ، زیرا در آنجا پس از مرگ محضر محضری اعلام می شود از 3933 در نیمه اول سال گذشته تا 5335 در مدت مشابه 2021 گزارش مفصلی از پورتال G1.

“تعداد وصیت نامه های ثبت شده در دفاتر اسناد رسمی افزایش 41.7٪ در سراسر کشور در نیمه اول سال 2021 نسبت به مدت مشابه سال گذشته. از ژانویه تا ژوئن سال جاری ، 17،538 سند تهیه شده است ، در حالی که برای 12،374 سند مربوط به مدت مشابه در سال 2020 ، “

کشورهایی که تقاضا بیشترین رشد را داشته اند ، بوده اند آمازون،، توسط 107؛ ماتو گروسو ، با 75٪ ؛ و Goiás ، با 72.

زنی به یاد 500000 مورد مرگ ویروس کرونا ، یک گل رز را در ساحل کوپاکابانا در ریودوژانیرو قرار داد.  عکس AP

زنی به یاد 500000 مورد مرگ ویروس کرونا ، یک گل رز را در ساحل کوپاکابانا در ریودوژانیرو قرار داد. عکس AP

در مقایسه با ده سال پیش (ژانویه تا ژوئن 2011) افزایش ایالت سائوپائولو به 94.21٪ رسید. از ژانویه 2010 ، دسامبر 2020 ماهی است که بیشترین تعداد اراده را در کل کشور و همچنین در این ایالت داشته است.

روز گذشته 119،721 مورد جدید ویروس کرونا گزارش شد، 3،392 نفر در برزیل درگذشت و 25،876 بهبود یافت. با این سوابق ، غول آمریکای جنوبی از ابتدای شیوع همه گیر ، 18،742،025 مورد ویروس کرونا جمع کرده است ، دومین مورد در جهان پس از ایالات متحده.

هم اکنون تعداد کشته شدگان Covid-19 در برزیل وجود دارد آنها به 523،587 نفر می رسند. در حالی که تعداد بهبودیافته ها به 16،524،100 بیمار می رسد.

“اینها افرادی هستند که انتظار آرزوی اراده کردن را داشتند ، ناشی از ترس گسترده است ناشی از موج مرگ ناشی از ویروس کرونا ، “توضیح می دهد جیسل اولیویرا د باروس ، یک دفتر اسناد رسمی 12 ساله و رئیس کالج اسناد رسمی برزیل (CNB).

ترس

آمارهای شگفت انگیزی از این نهاد به دست می آید که حدود 10000 ضبط یادداشت را در سراسر کشور جمع آوری می کند. به گفته اولیویرا د باریس ، در سال های اخیر تعداد بیشتری از برزیلی ها علاقه مند به ساختن وصیت نامه بوده اند همه گیری به عنوان یک تخته پرش عمل می کند.

“این واقعیت که این مرد امروز بسیار خوب است و دو هفته دیگر خواهد مرد ، ساخته شده است بسیاری از افراد به دنبال یک دفتر اسناد رسمی می گردندحتی وقتی که او قبلاً بعد از تشخیص مثبت منزوی شده یا در بیمارستان بستری شده باشد ، “او به G1 گفت.

میثاق از دعوا بین وراث جلوگیری کنید و بار بیش از حد دادگستری با پرونده های قضایی.

در طی همه گیری ، دستورالعمل پیش از عهد (DAV) ، سازوکار قانونی برزیل که به آن نیز معروف است “اراده زنده”، همچنین محبوب تر شده است.

این یک سند عمومی است که به عنوان مثال بیان می کند چه روش های درمانی و درمانی اگر بخاطر بیماری یا تصادف بیهوش شود فرد می خواهد اطاعت کند.

“این عملی است که در آن شخص اعلام می کند چه کسی مسئول شما خواهد بوداگر تجارت دارید o تعیین می کند که از چه نوع منابعی برای ادامه زندگی استفاده کنید. یا اگر می خواهد سوزانده شود یا به خاک سپرده شود ، “توضیح داد رئیس دانشکده اسناد رسمی.

از ژانویه تا ژوئن سال جاری ، 359 DAV در برزیل استخراج شده است ، در حالی که 217 در مدت مشابه در سال 2020 ، 65٪ افزایش. مانند وصیت نامه ، این کار را می توان با کنفرانس ویدیویی با استفاده از یک گواهینامه دیجیتال رایگان انجام داد.

واضح است که ویروس کرونا نزدیک به مرگ است. احساس افراط و تفریط رشد می کند و افراد ، مانند هرگز ، فکر پایان زندگی را شروع می کنند.

منبع: ANSA

PB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *