در ایتالیا قرنطینه فوری و محکم می خواهند

[ad_1]

ایتالیا امروز خلاصه یک روز خاص 20321 مورد آلوده و 548 مورد مرگ وجود داشت که در روز سه شنبه به 649 مورد افزایش یافت و به این موارد رسید 76،877 مرگ. “ما در یک دوره حساس هستیم زیرا ویروس کرونا مانند آن است پرخاشگرتر در توانایی انتشار آن با توجه به جهش های جدید آن “. تشخیص متخصص آرنالدو کاروسو ، رئیس انجمن ویروس شناسی ایتالیا ، انجام نده، نکن تخفیف های خوش بینانه

در مصاحبه ای با Il fatto quidiano ، پروفسور کاروسو به جای آن سطل آب سرد انداخت. “در زمستان در اوج بروز ویروس های تنفسی هستیم. اگر مدارس ، بارها ، رستوران ها ، مشاغل را مجدداً باز کنیم ، فقط درصورت اطمینان از تعداد موارد همه گیر ، می توانیم این کار را انجام دهیم. تحت کنترل هستند. در غیر این صورت ، فشار بر سیستم بهداشتی ، که تحت فشار است ، ناپایدار خواهد شد.

خدا را شکر که EMA ، انستیتوی اروپایی مسئول نظارت بر سلامت ، coronavirus-modern_0_18FK0-5nN.html “target =” _ blank “> امروز چهارشنبه مجوز استفاده از واکسن را از آزمایشگاه Moderna آمریکای شمالی صادر کرد.

این واقعیت که تاکنون تنها تامین کننده Pizizer در 27 کشور اتحادیه اروپا بوده است ، با هم همکاری می کنند اضطراب در حال رشد.

در ایتالیا ، سازوکار واکسن غول پیکر ، تنها سلاح علیه همه گیری ویرانگر ، در حال سازماندهی برای ایمن سازی حداقل دو دوز 70٪ از 60 میلیون ساکن ، حدود 42 میلیون نفر است. به این ترتیب ، محافظت اساسی از همه محقق خواهد شد ، به اصطلاح مصونیت گله.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

روز شامل این خبر بود که انژکتورها چهارشنبه حوالی غروب بودند 270 هزار این تعداد بار دیگر نگرانی های فزاینده ای را در مورد اوضاع گیج کننده در این روزهای اولیه طرح واکسیناسیون ایجاد کرده است. وجود داشت گام جدی جدی: Pfizer فقط نیمی از 470 هزار دوز هفتگی را ارسال می کند ، اما یخچال های مخصوصی که واکسن ها را در 70 درجه زیر صفر نگه می دارند ، ذخیره کافی دارند و انتظار می رود Moderna طی چند روز صدها هزار دوز ارسال کند. هدف دستیابی است در ژوئن 15 میلیون واکسینه شده است.

لایحه برای حزب

در پایان سال ، جشن ها چهارشنبه این هفته در سه مرد خردمند و دودمان ختم به پایان رسید ، آخرین روز برنامه اضطراری توسط دولت برای محدود کردن شیوع ویروس در طول کریسمس ، سال نو و سایر پیشنهادات برای اجتماعات گسترده. هفته ها آنها یک لایحه را تصویب می کنند آلوده و مرده است.

“من فکر می کنم تا زمانی که شرایط را به خوبی درک نکنیم ، باید قرنطینه سخت را حفظ کنیم.” این متخصص حداقل دو هفته “خاموش کردن همه” را حفظ کرده است.

مردی از میان میدان پیاده رو ناوونا در رم قدم می زند.  عکس: EFE

مردی از میان میدان پیاده رو ناوونا در رم قدم می زند. عکس: EFE

دولت ، که با یک بحران سیاسی داخلی روبرو است ، نخست وزیر جوزپه کنته را مجبور به استعفا و تشکیل کابینه دیگر می کند ، مجبور به ادامه اقدامات انعطاف پذیر. این جمعه ، داده های علمی باعث ایجاد سیستمی می شود که ایتالیا را به مناطق “قرمز” ، “نارنجی” و “زرد” تقسیم می کند. پرخطر ، متوسط ​​و کم خطر.

خبر جهش های بسیار خطرناک Covid-19 ، که برای اولین بار ایتالیا را در فوریه گذشته در اروپا مجازات کرد ، مسئول مبارزه با ویروس است. در انگلیس ، “نسخه انگلیسی” موجود است چهره های وحشتناک دو روز پیش: 60،000 در 24 ساعت آلوده و 830 مرده. در آلمان ، این جهش هیچ نامی ندارد ، اما این سه شنبه بیش از هزار مرگ در یک روز رخ داده است.

ایتالیا چه انتظاری دارد؟

پنجشنبه 7 ژانویه. یک سفر قهرمانانه دیگر. مدارس در حال بازگشایی هستند. آموزش ابتدایی و سه سال اول متوسطه. پنج میلیون پسری که به مدرسه می روند. روز دوشنبه ، یازدهم ، قدیمی ترین ، از اصطلاح “دبیرستان” ، به کلاس ها برمی گردد. اما فقط نیمی بقیه در خانه ، در یادگیری از راه دور که پسران و دختران متنفر هستند ، دروس آنلاین را دنبال می کنند. آنها می خواهند در مدرسه خود ، با معلمان ، با همکلاسی ها و دوستانشان حضور داشته باشند. وجود دارد جو رو به زوال روانشناختی با این همه عدم اطمینان

تورین خالی  عکس: EFE

تورین خالی عکس: EFE

پرفسور کاروسو چه نظری دارد؟ او به فتو کووتیدیانو پاسخ داد: “از نظر ویروس شناسی ، زمان آن است که آمادگی بالا برای انتقال ویروس های تنفسی. خط نرم “باز و بسته شدن” با وقفه ، که توسط سیاست اتخاذ شده است ، تا زمانی که ارقام قابل تحمل نیست ، حفظ می شود ، اما معنی چندانی ندارد. قیمتی که برای شباهت به زندگی طبیعی می پردازیم صدها کشته که هر روز داریم ما باید این شهامت را داشته باشیم که به محض شروع دوباره موج عفونت ها اقدامات سختگیرانه تری انجام دهیم. “

به همین دلیل رئیس ویروس شناسان ایتالیایی معتقد است که بهتر است نگهداری شود مدارس تعطیل است اگر اقدامات قهرمانانه انجام نشود ، یک معضل بزرگ در ایتالیا وجود دارد ، زیرا دانستن اینکه با کودکان چه باید کرد ، اساس سازمان خانواده است و سوال مهمتری وجود ندارد.

“این مدرسه خود مشکلی نیست. این موسسات برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان ، معلمان و سایر کادر آموزشی آماده شده اند. خطر واقعی تجمع والدین یا دانش آموزان در مقابل مدارس یا وسایل نقلیه است. متأسفانه ، بسیاری از شهروندان در صورت نبود قرنطینه ای محکم ، مسئولیت خود و دیگران را نشان نداده اند و تلاش برای گشودن سیاست را ناکام می گذارند.

در طول تابستان و در حال حاضر در تعطیلات ، نقض محدودیت های یافت شده توسط اقلیت های متوالی چند برابر شده و از عفونت ویروس کرونا استفاده می شود.

ویروس شناس کاروسو تایید می کند که “فقط با واکسیناسیون، که خیلی آهسته آغاز شده است ، ما می توانیم از گسترش ویروس در این مرحله مهم جلوگیری کرده و از ورود انواع بالقوه صحنه همه گیر جلوگیری کنیم. اگر واکسیناسیون را از دسامبر آغاز کرده بودیم ، سود می بردیم. “

رم ، خبرنگار

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *