در انگلیس گفته می شود که ویروس جدید کرونا می تواند 30٪ کشنده تر از نوع اصلی باشد

[ad_1]

نوع Covid-19 ، که اولین بار در انگلستان شناسایی شد “ممکن است 30 درصد کشنده تر از ویروس اصلی باشد”نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد.

اظهارات جدید نخست وزیر انگلیس توضیح می دهد ترس در اروپا و اقدامات احتیاطی برای محدود کردن دسترسی خارجی ها به این قاره، محدودیت های سفر و شرایط آزمون برای همه اروپایی ها هنگامی که نسخه انگلیسی در اتحادیه اروپا است و آنها نمی خواهند آن را گسترش دهد.

روز جمعه ، جانسون در یک کنفرانس خبری در خیابان داونینگ گفت: “برخی شواهد در این باره وجود دارد گزینه جدید ممکن است با نرخ مرگ و میر بالاتر همراه باشد

بوریس جانسون پوسترهای کنفرانس را از آنها خواست که در خانه بمانند و از پیشرفت ویروس کرونا مراقبت کنند.  (AP)

بوریس جانسون پوسترهای کنفرانس را از آنها خواست در خانه بمانند و از پیشرفت ویروس کرونا مراقبت کنند. (AP)

وی گفت: “تمام شواهد موجود نشان می دهد كه واكسنهای فعلی هنوز هم علیه نسخه قدیمی ویروس كرونا و هم ویروس جدید م effectiveثر هستند.”

قربان پاتریک والانس، مشاور ارشد علمی دولت ، همچنین در مورد عواقب نسخه محلی هشدار داد. “در نسخه انگلستان ، داده های موجود حاکی از این است انتظار می رود 13 تا 14 نفر از هر 1000 نفر بمیرنداشاره کرد.

متخصص نیز به این موضوع هشدار داد انواع آفریقای جنوبی و برزیل نگرانی هایی وجود دارد که کمتر به واکسن حساس هستند.

مردم در صف واکسیناسیون در لندن هستند.  (رویترز)

مردم برای واکسیناسیون در لندن صف می کشند. (رویترز)

“برای اثبات آن اطلاعات بالینی بیشتری لازم است. اما برای نسخه انگلیسی ، “شواهد محکمی وجود دارد که مستعد ابتلا به واکسن است”. این دانشمند ارشد انگلیسی گفت: تصور می شود نسخه انگلیس برای اولین بار در کنت شناسایی شد ، 70٪ حساس تر است.

انگلیس و اسکاتلند در تاریخ 4 ژانویه محدودیت های جدیدی را برای جلوگیری از جهش ویروس کرونا اعلام کردند که منجر به این شد ثبت تعداد مرگ و میر و عفونت های روزانه این ماه.

دولت گفت که 1401 نفر دیگر در طی 28 روز از آزمایش مثبت Covid-19 در روز جمعه ، افزایش یافته است کل برای انگلیس تا 95،981.

اطلاعات جداگانه منتشر شده توسط آژانس های آماری انگلستان در مورد مرگ ، جایی که Covid-19 در گواهی مرگ ذکر شده است ، همراه با داده های اضافی در مورد مرگ و میر در روزهای اخیر ، نشان می دهد که اکنون در انگلیس 112000 مورد مرگ ناشی از ویروس وجود دارد.

دولت همچنین گفت که 40261 مورد دیگر ویروس کرونا در آزمایشگاه تأیید شده در انگلیس ساعت 9 صبح روز جمعه وجود دارد. این منجر به تعداد کل موارد در انگلستان می شود 3،583،907 هفتم شایع ترین.

برآوردهای اخیر از وزارت بهداشت (DoH) حاکی از آن است که تعداد عفونت های جدید Covid-19 وجود دارد روزانه 1٪ تا 4٪ کاهش می یابد.

گروه مشاوران علمی در موارد اضطراری (SAGE) گفت که تعداد ویروس های کرونا در انگلیس از هفته گذشته به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

R ، که به تعداد افرادی که یک فرد آلوده به آنها Covid-19 منتقل می کند اشاره دارد ، بین 0.8 تا 1 در انگلستان است ، اما اداره ملی آمار تخمین می زند که شیوع کلی بالا باشد ، در حدود 55 نفر یک نفر. ویروس.

موارد به طرز خطرناکی بالا باقی مانده و ما باید هوشیار باشیم برای کنترل این ویروس ، “سخنگوی وزارت بهداشت گفت.” ضروری است که همه افراد در خانه بمانند ، چه واکسینه شده باشند یا نه. “همان توصیه نخست وزیر: ماندن در خانه در این زمان ضروری است.

ورود انواع انگلیسی ، آفریقای جنوبی و برزیل به انگلیس و فرانسه زمینه ساز ایجاد شد ترس از یک اپیدمی بزرگ و آنها با اقدامات سختگیرانه آماده می شوند تا بتوانند آن را كنترل كنند.

مقامات دولتی بین کسانی که می خواهند همه چیز را ببندند و خود را منزوی کنند و کسانی که معتقدند “ما باید به جلو حرکت کنیم یا اقدامات پیشگیرانه قوی انجام دهیم” ، از جمله تغییر ماسک های فعلی به ماسک های امن تر ، تقسیم شده اند.

اتحادیه اروپا پذیرفته است كه هر كشوری می تواند در موارد اضطراری ، خصوصاً در اطراف مرزهای خود ، اقداماتی را كه لازم بداند انجام دهد.

در نشست اضطراری پنجشنبه شب ، 27 عضو اتحادیه اروپا در اجلاس “تشدید سریع شدت اقدامات ضد ویروس در هفته های آینده برای حفظ ظرفیت بیمارستان ، سرعت بخشیدن به اقدامات واکسیناسیون و کاهش حرکات فرامرزی” بحث کردند.

دلیل این فوریت مرگ و میر ویروس انگلیس است که اکنون اعلام شده است.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *