دانیلا موریرا کیست ، زنی از کوردوبا که واشنگتن را فتح کرد و بایدن را با خوشمزه های خود “اغوا” کرد

[ad_1]

کوردوبا دانیلا موریرا نه برای آن ساعت پاسخگویی به تماس های روزنامه نگاران در سراسر جهان ، دوستان ، اقوامش لطف بالا محلی آنها می خواهند با او ملاقات کنند ، با او مصاحبه کنند یا فقط از شادی یکی از محلی هایش با او شریک شوند واشنگتن روز یکشنبه توسط رئیس جمهور جدید جو بایدن انتخاب شد تا ناهار خود را پس از مراسم مقدس بخرد و آن را به کاخ سفید ببرد.

همانطور که کلارین روز یکشنبه اعلام کرد ، رئیس جمهور دموکرات حدود ساعت ظهر به همراه خانواده خود به کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی در محله جذاب جورج تاون و خروج هیئت عظیم خودروهای زرهی خود رفت. در تجارت Moreira متوقف شد ، که نامیده می شود مادرت را صدا کن، نبش خیابان های 35 و 0.

در بازگشت از میز کاخ سفید ، بایدن به کاروان دستور داد تا در اتاق ها ، رنگ صورتی و سبز رنگ متوقف شود تا پسرش هانتر بتواند برای خرید یک نان شیرینی معمولی ، محصول اصلی تجارت موریرا ، پایین بیاید. سرآشپز حرفه ای این باعث شده این حلقه های نان کرکی به یک غذای شاخص در پایتخت آمریکا تبدیل شود. در حالی که پسرش نان شیرینی نان تست شده را از او خریداری کرد ماهی قزل آلا دودی با پنیر خامه ای، رئیس جمهور با نوه های خود در ماشین ماند.

دانیلا موریرا ، قرطبه ، که یک مغازه شیرینی فروشی دارد

دانیلا موریرا ، زنی از کوردوبا که صاحب مغازه شیرینی فروشی مادر خود در واشنگتن است. (با مادرت تماس بگیر)

موریرا گفت: “تلفن من مرتبا زنگ می خورد.” کلاریون و او می گوید موقعیت او در جورج تاون شلوغ تر از همیشه است ، حتی اگر دوشنبه باشد. 30 سال پیش در آلتا گراشیا متولد شد و اکنون دایر است چهار اتاق در این شهر و به افتتاحیه پنجم می رود. توسط مجله معتبر برجسته شده است فوربس به عنوان یکی از 30 زن برتر کارآفرین زیر 30 سال در ایالات متحده.

طرفدار جوانان بوکا دانیلا مانند پدرش و یکی از حامیان بلگرانو به ایالات متحده آمد 11 سال پیش ، بعد از تحصیل در رشته غذا در کوردوبا او ابتدا به عنوان au pair کار می کرد (برای یادگیری زبان از یک کودک در خانه خانوادگی مراقبت می کرد) و سپس برای ادامه تحصیل در انستیتوی آشپزی آمریکا در ایالت نیویورک ماند.

وی بعداً در آشپزخانه Eleven Madison Park ، رستوران مشهور سه ستاره با ستاره میشلن در منهتن ثبت نام کرد که در سال 2017 به عنوان بهترین جهان انتخاب شد و در آنجا آموزش دید. رازها از دنیای فوق العاده لذیذ.

اما او همیشه دوست داشت تجارت خودش را داشته باشد. و رویای او با دیدار با نامزد آینده اش ، اندرو دانا آمریکایی ، که این کار را انجام داده بود ، شکل گرفت. اجاق سیار در واشنگتن

موریرا می گوید: “در آلتا گراشیا ، مادرم اجاق چوبی داشت و همیشه قبض و پیتزا درست می كرد.” سپس با مادر خود دهلی و بعداً ایستگاه های خدمات تورو و بالستون ، آخرین ایستگاه در ویرجینیا تماس بگیرید.

موریرا ، که گرچه از کار در یک رستوران غذای عالی می آید ، اما با یک دوست خود برای یک زنجیره غذایی همکاری می کند.  عکس: بایگانی

موریرا ، که گرچه از کار در یک رستوران غذای عالی می آید ، اما با یک دوست در یک زنجیره غذایی همکاری می کند. عکس: بایگانی

در نانوایی که توسط مجله Bon Appetit به عنوان یکی از بهترین رستوران های جدید آمریکا در سال 2019 شناخته شده است ، آنها محصولات یهودی را می فروشند ، اما با “لمس” آرژانتینی. صورتحساب ، نان ، شیرینی وجود دارد. اما ستاره قواره هایی است که آنها در خمیر عسل دارند ، دانه ها و در اجاق چوبی پخته می شوند.

کار شما آسان نیست همانطور که به این خبرنگار گفت ، او هر روز ساعت 3 بامداد بلند می شود ، شاید ساعت 4 که می تواند کمی بیشتر معطل شود. یک قهوه سریع بخورید ، برخی از ایمیل ها را بررسی کنید و گشت و گذار در مکان های آنها را در واشنگتن شروع کنید.

صف از یک بلوک

در سپیده دم ، “پخت” که از شب قبل آغاز شد ، به لطف برخی از کارمندان آن تقریباً آماده بود. قبل از همه گیری ، آنها مقدمات خود را داشتند صف های 100 متری در پیاده رو به مشتریانی که می خواستند قوطی های معروف خود را مقایسه کنند ، آن نان گرد با سوراخ در وسط ، ترد از بیرون و از داخل لاستیک تر ، یک غذای لذیذ معمول از نیویورک و مونترال.

نان شیرینی با اجاق عسل و چوب.  عکس: با مادرتان تماس بگیرید

نان شیرینی با اجاق عسل و چوب. عکس: با مادرتان تماس بگیرید

اما در ابتدا ویروس کرونا ویرایش واقعیت دنیلا و تجارت وی را تغییر داد. پس از بسته شدن چند هفته در ابتدای قرنطینه در شهر ، در مارس سال گذشته آرژانتین با حداقل تعداد کارمندان محل کار خود را بازگشایی کرد و ابتدا بیش از 1400 میان وعده در روز به کارکنان بهداشتی دو بیمارستان بزرگ منطقه اهدا کرد.

محبوبیت غیر منتظره

با گذشت زمان ، آنها بر روی تمرکز کردند دارم بیرونش می کنم و به آنها نتایج عالی داد. خطوط پیاده رو – این بار با فاصله اجتماعی – به حدی برگشته اند که تصمیم گرفته اند با پروژه های دیگر از جمله کامیون مواد غذایی. آنها نمی خواستند یارانه مشاغل تحت تأثیر همه گیر را بپذیرند زیرا عملکرد خوبی داشتند و دریافت آنها عادلانه به نظر نمی رسید.

واقعیت این است که بایدن این یکشنبه تجارت خود را متوقف کرد محبوبیت غیرمنتظره برای مشاغلی که اکنون می تواند 2500 شیرینی فروشی در آخر هفته داشته باشد.

به این ترتیب ، رئیس جمهور جدید سنتی را که باراک اوباما داشت اتخاذ می کند در موسسات غذایی ظاهر می شوند از شهر ، به خصوص همبرگر. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، معمولاً از تجارت واشنگتن که یک شهر عمدتا دموکراتیک است بازدید نمی کند. وقتی او بیرون رفت ، ترجیح داد به زمین گلف خود در ویرجینیا برود.

اطرافیان بایدن خرید نان شیرینی در واشنگتن را متوقف کردند.  عکس: EFE

اطرافیان بایدن خرید نان شیرینی در واشنگتن را متوقف کردند. عکس: EFE

“ما تحت تأثیر قرار گرفتیم ، او فقط چهارشنبه پس از 4 سال بسیار تاریک برای واشنگتن ، کار خود را آغاز کرد. که آخر هفته اول خاموش می شود تا پنهان نشود ، این لذت است. این نشان می دهد که او رئیس جمهور مردم است ، نه پنهان کاری. “

وی ابراز آرزو کرد: “امیدواریم که برگردد ، اما به بسیاری از مشاغل و رستوران ها برود. آنها نیاز به افزایش دارند بعد از هر اتفاقی که می افتد. ” “ما دوستان زیادی با رستوران های دی سی داریم ، ما می خواهیم که بایدنس مانند اوباما و میشل به همه جا برود تا آغاز روند پشتیبانی از رستوران های محلی باشد.”

واشنگتن ، خبرنگار

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *