دانشمندان در حال تجزیه و تحلیل نوع جدید احتمالی ویروس کرونا هستند که در مکزیک ظاهر شده است

[ad_1]

مقامات و دانشمندان مکزیکی در حال تحقیق در مورد a نوع جدید احتمالی ویروس کرونا SARS-CoV-2، علت COVID-19 ، که در قسمت غربی جالیسکو متولد می شود و به جهش های دیگری که در انگلستان ، برزیل یا آفریقای جنوبی اتفاق افتاده اضافه خواهد شد.

محققان آزمایشگاه تشخیص بیماری های نوظهور و نوظهور (LaDEER) در دانشگاه گوادالاخارا این هفته اعلام کردند که آنها تنوع SARS-CoV-2 را در نمونه از چهار آلوده از این موجودیت نشات گرفته است.

ناتالی وگا ، رئیس آزمایشگاه ، در یک کنفرانس خبری گفت که این تغییرات می تواند باشد شاخص ها برای یک نوع جدید مکزیکی ، یا اینکه ویروس فرآیندهایی را که پس از عفونت به فرد ایمنی می دهد ، تحت تأثیر قرار داده است.

در مکزیک ، آنها در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا نوع جدیدی که در جالیسکو ظاهر شد فشار جدید است یا اصلاحیه تغییرات دیگر.  عکس: رویتر

در مکزیک ، آنها در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا نوع جدیدی که در جالیسکو ظاهر شد فشار جدیدی است یا اصلاح گونه های دیگر. عکس: رویتر

“این جهش مهم است زیرا ممکن است اتفاق بیفتد میل کمتری برای خنثی سازی آنتی بادی ها. این به این معنی است که اگر من قبلاً آلوده شده و مصونیت ایجاد کرده ام ، در صورت تماس مجدد با ویروس از نظر تئوریک محافظت می شوم ، اما اگر ویروس تغییر کند ، احتمالاً مصونیت از من محافظت نخواهد کرد. “

وی توضیح داد که آنها تحقیق در مورد افراد بیشتری را در ماه گذشته در منطقه ، یکی از پرجمعیت ترین افراد در مکزیک ، آلوده کرده اند و در حال انجام توالی و تجزیه و تحلیل بیوانفورماتیک هستند که در طی دو هفته نتایج قویتری خواهد داشت.

این متخصص تصریح کرد که این مورد است “شتابزده” بگویید که این تنوع در اثربخشی واکسن ها تأثیر خواهد گذاشتزیرا آزمایشات بالینی عمیق تری مورد نیاز است.

LaDEER بعنوان بخشی از استراتژی Radar Jalisco ، آزمایشات PCR و سرولوژی رایگان را بر روی بیماران مشکوک به آلوده شدن به COVID-19 انجام می دهد.

هوگو لوپز-گاتل ، معاون وزیر پیشگیری و ارتقا Health سلامت مکزیک ، در یک کنفرانس خبری در مورد بیماری ناشی از ویروس کرونا جدید صحبت کرد.  عکس: XINHUA

هوگو لوپز-گاتل ، معاون وزیر پیشگیری و ارتقا Health سلامت مکزیک ، در یک کنفرانس خبری درباره بیماری ناشی از ویروس کرونا جدید صحبت کرد. عکس: XINHUA

محققان آزمایشگاهی ، با همکاری یک شرکت تشخیص زیست شناسی مولکولی ، 700 نمونه را بررسی کردند و در 27 ژانویه چهار مورد مثبت یافت به عنوان بخشی از تحقیقات برای کشف انواع جدید یا جهش ، با جهشی شبیه ویروس SARS-CoV-2 E484K – در سویه برزیل و در آفریقای جنوبی – وجود دارد.

قدرت ایمنی کمتری

یکی از بیماران با شخصی در پورتو والارتا تماس گرفته است ، جایی که عفونت آغاز شده است ، در حالی که دیگران گزارش نکرده اند که با افرادی که به خارج از کشور یا خارج از کشور سفر می کنند تماس گرفته است.

فرانسیسکو مونوز ، محقق دانشگاه گوادالاخارا ، به رسانه ها گفت ، این جهش در ناحیه ای از پروتئین S ویروس مشاهده شده است که به گیرنده انسان متصل شده و مسئول فعال سازی سیستم ایمنی بدن انسان است.

“جدای از اینکه می توانیم گونه جدید یا تیره جدیدی پیدا کنیم که ممکن است از نظر جمعیت مکزیک باشد ، مهم این است که این جهش کشف شده است و در حال حاضر در مکزیک در حال گردش است و این مهم بود زیرا 4 تا 10 برابر میل به آنتی بادی ها را کاهش می دهد “.

پرسنل بهداشتی در مکزیک با جسد یک مرجع COVID-19 کار می کنند.  این کشور یکی از کسانی است که تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته است.  عکس: EFE

پرسنل بهداشتی در مکزیک جسد یک مرجع COVID-19 را کار می کنند. این کشور یکی از کسانی است که تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته است. عکس: EFE

این مسئله در حال حاضر برای بیماران مشکل ساز خواهد شد بهبود یافته است که ممکن است به یک عفونت جدید مبتلا شود یا کسانی که در ماههای بعد واکسینه شده اند.

و این امر مبارزه با ویروس کرونا را در مکزیک ، کشوری که تقریباً 1.9 میلیون عفونت و بیش از 161،200 مرگ و میر از آن زمان به این سو اضافه می کند ، دشوارتر می کند. سومین کشور بزرگ جهان در مرگ و میر مطلقs برای COVID-19.

سویه های دیگر

در 14 دسامبر ، انگلستان شناسایی نوع جدیدی از SARS-CoV-2 را اعلام کرد ، که طبق مطالعات مختلف می تواند آنها به راحتی در بین مردم گسترش می یابند. این جهش به کشورهای اروپا و همچنین ایالات متحده رسیده است.

جهش E484K در 6 ژانویه در یک بیمار از برزیل کشف شد و نگرانی دانشمندان را به وجود آورده است زیرا این تغییر ویروس علاوه بر تسریع عفونت باعث مقاومت بیشتر در برابر واکسن ها می شود.

این نوع که در اواخر دسامبر در آفریقای جنوبی کشف شد ، جهشی دارد که می تواند ویروس را مسری و مقاومت بیشتری در برابر آنتی بادی های بدن کند.

سازمان بهداشت پان آمریكایی (PAHO) ژانویه گذشته اعلام كرد كه سه نوع covid-19 در 14 كشور منطقه در گردش است. این جهشی است که در انگلستان یافت شده است و آفریقای جنوبی ، که از طریق تماس با افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند به قاره آمریکا رسیده است ، در حالی که جهش برزیل باعث هرج و مرج محلی بیشتری شده است.

توسط ماریانا گونزالس-مارکز – EFE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *