خورخه لاراناگا ، وزیر کشور اروگوئه درگذشت

[ad_1]

وزیر کشور اروگوئه ، خورخه لارانیاگا، این شنبه ، در سن 64 سالگی ، پس از حمله قلبی درگذشت.

یکی از اولین کسانی که وی را اخراج کرد رئیس جمهور لوئی لاکال پو بود. “خورخه لارانیاگا درگذشت. بسیار دشوار! من یاد گرفتم که او را دوست بدارم و به او احترام بگذارم. او حتی به بی رحمی نبرد وابسته بود. ما رقابت می کنیم ، همکاری می کنیم ، به هم احترام می گذاریم. او در اوج بود. روحش شاد”، رئیس جمهور در توییتر خود نوشت.

Larrañaga – ملقب به “El Guapo” – در Paysands بود ، شهری که وی از آنجا متولد شده و در آن متولد شده است. شهردار بین سالهای 1990 و 1999. طبق منابع حزب ملی (PN) ، که وی به آن تعلق داشت ، مرگ به دلیل ایست قلبی بود.

رهبران و نهادها از تمام بخشهای سیاسی وی این شنبه را در شبکه های اجتماعی اخراج کردند.

“زیباتر” از همیشه ، گلادیاتور جمهوری سقوط کرد. نمونه ای از تعهد ، صداقت و شجاعت. احساسات ما نسبت به او و خانواده اش “رئیس جمهور سابق توییت کرد خولیو ماریا سانگوینتی (1985-1990 ، 1995-2000) ، از حزب کلرادو (PC) ، عضو ائتلاف حاکم فعلی.

جبهه گسترده نیز خود را از طریق توییتر برای پخش بیان کرد “به اقوام ، دوستان و همکارانشان” از PN او “تسلیت و همبستگی در این شرایط دشوار”.

لاراگاگا پس از دوران حضور خود به عنوان شهردار پیساندو ، در سال 2004 به عنوان نامزد ریاست جمهوری اروگوئه به صحنه ملی و بین المللی پرید. پنج سال بعد ، وی با فرمولی به ریاست لوئیس آلبرتو لاکاله ، پدر رئیس جمهور فعلی ، یک نامزد معاون است.

او در مقابل ائتلاف چپ میانه ، فرنته آمپلیو شکست خورد ، اما در دو انتخابات ریاست جمهوری گذشته مجدداً کاندیدا شد ، هرچند که نامزد نیروی خود ، حزب ملی را به دست نیاورد.

در سال 2020 ، او به عنوان وزیر کشور دولت لاكال پو. وی در اولین سخنرانی خود اطمینان داد كه اولویت وی حمایت از پلیس در مبارزه با قاچاق مواد مخدر است و اصلاح سیستم زندان اروگوئه در پیش است.

با اطلاعات آژانس ها

LM

همچنین ببینید

اروگوئه در حال مذاکره درباره واکسن های بیشتر است و هر هفته از سرگیری فعالیت ها را ارزیابی می کند

دلایلی که آلبرتو فرناندز به دلیل عدم حضور وی در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید اکوادور آورده است[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *