خواهر با نفوذ کیم جونگ اون کجاست

[ad_1]

¿چه اتفاقی برای کیم یو جونگ افتاد، خواهر با نفوذ رهبر عالی کره شمالی؟

این همان چیزی است که بسیاری از ناظران از کمبود نام وی در آن تعجب می کنند لیست جدید اعضای دفتر سیاسی.

افرادی وجود دارند که می گویند کیم جونگ اون خواهر خود را پایین آورده است ، شاید نگران افزایش محبوبیت و نفوذ او در تلاش برای تأیید اقتدار خود برای مقابله با مشکلات اقتصادی کشور باشد.

رهبر کره شمالی کیم جونگ اون.  عکس: رویتر

رهبر کره شمالی کیم جونگ اون. عکس: رویتر

نسخه هایی که کیم یو-یونگ وارث بالقوه برادرش است خطرناک است زیرا “آنها می توانند تولید کنند در مورد قدرت و سلامتی کیم شک دارد“، ای کیونگ-سئوب ، تحلیلگر موسسه اتحاد ملی سئول گفت.”

به همین دلیل کیم جونگ اون پیش بینی سیاسی خواهرش را کمی کند می کند.

این خبر تعجب آور است ، زیرا انتظار می رود کیم یو-یونگ ، که سال گذشته به عنوان معاون دفتر سیاسی پذیرفته شد ، به عنوان یک عضو کامل تأیید خواهد شد در طی کنگره حزب کارگران ، که در روز سه شنبه به پایان رسید.

هر شخص با جاه طلبی باید از طریق دفتر سیاسی ، بدنی که کیم جونگ اون قبل از تصمیم گیری بزرگ با آن مشورت می کند ، عبور کند.

هفته گذشته وقتی کنگره هشت روزه آغاز شد ، کیم یو یونگ ، که اعتقاد بر این است 32 ساله است، در تریبون رهبران جای گرفت ، و در میان بزرگسالان و مردان برجسته بود.

کیم یو-یونگ در کنار مون جه این ، رئیس جمهور کره جنوبی.  عکس: AP

کیم یو-یونگ در کنار مون جه این ، رئیس جمهور کره جنوبی. عکس: AP

اما وقتی لیست 30 عضو کامل و معاون دفتر سیاسی اعلام شد ، نام آنها در آن نبود.

کیم یو-یونگ همچنان عضو کمیته مرکزی PT است که یک نهاد مهم دیگر است. اما وقتی او چهارشنبه بیانیه ای در انتقاد از کره جنوبی صادر کرد ، چنین شد تعیین شده به عنوان “معاون مدیر گروه”، موقعیت سطح متوسط.

کیم جونگ اون در تلاش است تا از “بدترین” مشکلاتی که این کشور 25 میلیون نفری تا به حال داشته است عبور کند. کره شمالی در رنج است مشکلات اقتصادی مرتبط با ویروس کرونا، مجموعه ای از بلایای طبیعی و تأثیر تحریم های آمریکا بر برنامه هسته ای کره شمالی.

کو یانگ هوانگ ، معاون سابق استراتژی دفتر سیاسی گفت: “هدف کنگره تقویت رهبری کیم جونگ اون بود. اگر کیم یو-چن به عنوان عضو کامل دفتر سیاسی پذیرفته شود ، تمام توجهات به او معطوف می شود.” . National Security ، اندیشکده ای که توسط یک آژانس جاسوسی کره جنوبی اداره می شود ، در یک برنامه تلویزیونی.

آنها برادران کیم هستند نسل سوم سلسله حاکم کره شمالی برای دهه ها رهبری وی از کیش شخصیتی به وجود آمد که از پدربزرگ وی ، کیم ایل سونگ ، بنیانگذار کشور در سال 1948 آغاز شد.

کیم یو-یونگ با همراهی برادرش در دیدارهایش با دونالد ترامپ و دیگر رهبران جهان در سال های 2018 و 2019 یک نمایش بین المللی دریافت کرد.

کنگره حزب کارگران در کره شمالی.  عکس: AP

کنگره حزب کارگران در کره شمالی. عکس: AP

این محصول در کره جنوبی ساخته شده است شهرت به عنوان “پیام آور صلح” پس از حضور در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی 2018 در پیونگ یانگ. وی پس از جنگ کره 1950-53 اولین عضو خانواده حاکم بود که از کره جنوبی دیدار کرد.

سال گذشته اما او انتقاد تندی از کره جنوبی داشت. رسانه های دولتی کره جنوبی گفتند که وی مسئول روابط با کره جنوبی است و هیچ کس حدس نمی زند که وی نیز مسئول این کار باشد. روابط با ایالات متحده را به دست خواهد گرفت.

وقتی شایعات تایید نشده ای مبنی بر اینکه کیم جونگ اون دارای مشکلات سلامتی است ظاهر شد ، بسیاری معتقد بودند که کیم یو جونگ جانشین او خواهد شد اگر ناتوان بود. امسال آژانس جاسوسی کره جنوبی گفت که وی نفر دوم است قویتر از کره شمالی ، اما جانشین برادرش مشخص نشده است.

کیم یول سو ، تحلیلگر م Instituteسسه امور نظامی کره در کره جنوبی ، گفت: “کیم جونگ اون احتمالاً خواهرش را مسئول بدتر شدن روابط با ایالات متحده و کره جنوبی می داند.”

بسیاری از کارشناسان معتقدند گرچه آنها دیگر در دفتر سیاسی نیستند ، وزن سیاسی آن کاهش نیافته است و این احتمال وجود دارد که برادرش در آینده موقعیت مهمی به او بدهد.

تحلیلگر O خاطرنشان كرد كه كیم یو-یونگ پس از كیم سانگ آئه ، همسر دوم فقید كیم ایل سونگ ، مطمئناً دومین زن قدرتمند تاریخ كره شمالی است

او گفت: “كیم یو-یونگ می تواند هر زمان كه بخواهد با كیم جونگ اون دیدار و گفتگو كند … او تردیدی ندارد كه تأثیر زیادی دارد.” با گذشت زمان ، نقش او افزایش می یابد.

“اما شما باید مراقبت کنید” و زیاد بلند پرواز نباشیداو اضافه کرد.

منبع: آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *