“خشونت هرگز قابل قبول نیست”

[ad_1]

در حالی که در چند متری کنگره مورد حمله گروهی قرار گرفت ، توسط رسانه های محلی برای فیلمبرداری از فرش ها انتقاد شد ، ملانیا ترامپ این دوشنبه سکوت را شکست تا خشونت را محکوم کنید

پس از حمله به پایتخت ، بخشی از تیم بانوی اول استعفا داد.

روز دوشنبه ، ملانیا ترامپ حمله “6 ژانویه” را “به طور کامل محکوم کرد و از این کشور خواست” به روش متمدنانه بهبود یابد “.

وی گفت: “خشونت هرگز قابل قبول نیست.”

این حمله باعث ایجاد استعفا در دولت شد ، همچنین در دفتر ملانیا ترامپ ، که او رئیس ستاد خود را از دست داد در ساعات پس از خشونت با این حال ، بانوی اول در حاشیه طغیان رئیس جمهور باقی ماند ، که حتی این موضوع را تأیید کرد نخواهد آمد به هنگام تحلیف جان بایدن خود ، جو بایدن.

ترامپ و همسرش.  آنها در افتتاحیه جو بایدن شرکت نخواهند کرد.  عکس: رویترز

ترامپ و همسرش. آنها در افتتاحیه جو بایدن شرکت نخواهند کرد. عکس: رویترز

وی گفت ، ملانیا ترامپ چهار سال حضور در کاخ سفید ، “افتخار زندگی من” را یادداشت کرد و موارد اضطراری مانند COVID-19 ، “دشمن نامرئی” را یادآوری کرد و از داستان های الهام بخشی که با آنها روبرو بود تشکر کرد. . وی همچنین گفت که از احترام به آزادی بیان “افتخار” می کند و از شهروندان خواست که همیشه متوقف شوند و فکر کنند “از منظرهای دیگر چیزها را ببینند”.

“من از مردم می خواهم كه خشونت را متوقف كنند ، هرگز بر اساس رنگ پوست فرضی نگیرند و یا از ایدئولوژی های سیاسی مختلف به عنوان مبنای پرخاشگری و بی رحمی استفاده كنند. ما باید به سخنان یکدیگر گوش دهیم ، بر آنچه متحد می شویم تمرکز كنیم و بر آن غلبه كنیم که ما را از هم جدا می کند ، “او در بیانیه ای گفت ، همچنین از مرگ شش نفر در این حادثه ابراز تاسف کرد.

از این نظر ، او “الهام بخش” می داند که “بسیاری” از آمریکایی ها “با اشتیاق و اشتیاق” برای رای دادن در انتخابات نوامبر آمده اند ، اما معتقد است که محدودیت هایی وجود دارد: “ما نباید اجازه دهیم این اشتیاق به خشونت تبدیل شود.”

همسر رئیس جمهور آمریکا “شرم آور” می داند که در نتیجه حادثه ای که پیروان شوهرش مرتکب شدند ، “شایعات ناشایست” و “اتهامات بی اساس” برای او به وجود آمد ، بدون اینکه جزئیات بیشتری در این زمینه بیان شود.

اروپا پرس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *